Mieszko Kamień Pomorski

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
monikamm6
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 paź 2020 18:00
Oddział NFZ: Śląski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: monikamm6 »

Ania06 pisze: 28 kwie 2021 15:07 Dziękuję Moniko. NFZ uwzględnij moja prośbę dot. zmiany miejsca przydziału do szpitala uzdrowiskowego. Dostałam przydział do Buska Zdroju, tak jak chciałam. Pozdrawiam serdecznie.
Aniu,

Bardzo się cieszę . Gratuluję i pozdrawiam😁Udanego pobytu i owocnej rehabilitacji !!!
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Ania06 »

Dziękuję Moniko. :-)
monikamm6
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 paź 2020 18:00
Oddział NFZ: Śląski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: monikamm6 »

dani888 pisze: 28 kwie 2021 18:27 A ja uważam , ze strach strachem ale często potrzeba rehabilitacji przewyższa inne cele bo dla niektórych osób brak rehabilitacji może grozić kalectwem . Poza tym to ludzie sami decydują czy mają jechać czy nie . A sanatoria z kolei powinny zapewnić godziwe warunki włącznie z przestrzeganiem reżimu sanitarnego . Kto to widział aby w tym wieku łazienka była na korytarzu , wspólna dla wszystkich mieszkańców piętra :shock: . Jeśli to prawda to współczuję byłym , obecnym i przyszłym kuracjuszom tego ośrodka .Osobiście nie pojechałabym w takie miejsce na bank .
Moniko , dziękuję za opinię a Tobie Aniu gratuluję Buska Zdroju :kwiat: ;) .
Pozdrawiam wszystkich i życzę trafionych i udanych pobytów sanatoryjnych .
Dani,

Dziękuję za wsparcie i zrozumienie.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.

https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... tegory=101
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: dani888 »

Moniko , nie dziękuj , napisałam to co myślę i tyle a staram się zawsze pisać prawdę .
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę zdrowia , walcz o swoje :serce: :) .
ODPOWIEDZ