Mieszko Kamień Pomorski

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Muzyczka »

Witam, znajomi , z podkarpackiego pojechali 10 Maja tam, małżeństwo, również rozmawiali z kierownikiem ... Owszem, został im przydzielony pokój małżeński, ale niestety bez łazienki.. ponoć łazienki były jedynie na piętrze, wspólne , na 40 pokoi...i niestety musieli zrezygnować i jak to określali.... wrócili do domu, do cywilizacji ....., z Kamienia Pomorskiego.... eh..... mieli skierowanie z Narodowego Funduszu, szkoda było tego skierowania ale niestety takich warunkach nie mogli tam mieszkać, tak powiedzieli..,Pozdrawiam....
Dorota123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 03 gru 2017 18:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Dorota123 »

Z jednej strony nie dziwię się - tyle czekania a tu NFZ funduje takie warunki. Tym bardziej że na stronie są ładne pokoje pokazane -to są te dla pełnopłatnych.Jak ja byłam w "Chrobrym" to kuracjusze z "Mieszka" dardzo nam zazdrościli warunków a te według nas nie były za "luksusowe". Takie przybytki jak Mieszko powinny być dawno zamknięte. Z drugiej strony jednak po tak dlugim okresie czekania szkoda, bo mając własne auto można sporo zwiedzić- Kołobrzeg, Międzyzdroje,Świnoujście, pobliskie Dziwnów, Dziwnówek, Rewal.... A i jeszcze jedno - za mojego turnusu kuracjusze z Mieszka pisali skarge do NFZ
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Muzyczka »

Witaj Dorota ......Tak to prawda co piszesz niestety są tam tragiczne warunki.... znajomi pojechali właśnie autem z podkarpackiego aż przez całą Polskę by potem załamać się będąc tam w Kamieniu Pomorskim..... Najlepszym wyjściem by było gdyby to się wyremontowywało..... jeśli są fundusze, jeśli się da..... z drugiej strony remontują te obiekty i te osoby które wykupują prywatnie te budynki inwestując w swoją część..... Dużo ludzi chce jeździć i są duże kolejki oczekiwań i tych obiektów być może musi być dużo , ale aby były w standardzie w średnim , a nie w tragicznym... pozdr...
Dorota123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 03 gru 2017 18:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Dorota123 »

Witam ponownie... ja bylam wprawdzie w Chrobrym gdzie jak pisałam było o niebo lepiej ale dla mnie to zwykłe kłamstwo pokazywać co innego na stronie a co innego w rzeczywistości. Bo tak było na stronie Uzdrowiska Kamień Pomorski. Napisz mi jeśli możesz czy nie mieli problemów z NFZ po powrocie...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Muzyczka »

Witaj, to co ja wiem, to nie, nie mieli problemów z funduszem i na nowo mogli składać papiery... O tym już wcześniej dowiedzieli się na miejscu rozmawiając z kierownikiem jak rezygnowali... pozdrawiam serdecznie...
bozenka1309
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 12 sie 2016 15:42
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: bozenka1309 »

Kochani to jest forum o sanatoriach, nie o wczasach all inclusive ! Byłam w Kamieniu Pomorskim trzy razy,faktycznie warunki są takie jakie są, ale cieszmy się z tego ,że możemy wyjechać na rehabilitację,a jest ona na wysokim poziomie.Zawsze można wykupić pobyt komercyjny i wtedy nie będzie problemu.Pozdrawiam.
Violanta
Posty: 3
Na forum od: 20 lip 2018 22:07
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Violanta »

Tyle czytam złych opinii o Mieszku .Proszę niech ktoś mi wytumaczy na czym polegają te "tragiczne warunki"??
Oczywiście poza brakiem łazienki.(to kłopot na pewno).Ale jakie są zabiegi?? Jaka jest opieka lekarska???
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: zbigniew165 »

Jeszcze jak by ktoś dopisał na jakie schorzenie był w Mieszku i jakie miał zabiegi, to byłbym wdzięczny. Moim zdaniem jest to ważne, a nikt nawet o tym nie wspomniał.
Dorota123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 03 gru 2017 18:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Dorota123 »

Witam z tej strony Dorota. Bożenko może sanatorium to nie wczasy all inclusiv ale za tyle lat płacenia składek choremu człowiekowi należą się warunki do rehabilitacji i odpoczynku. A wtedy w Mieszku byli naprawdę ludzie chorzy po różnorodnych operacjach np. wymiana stawu.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Atina »

Jestem osobą ,,elastyczna,, potrafię się dostosować,ale łazienka to nie luksus to już norma :? :roll: ;)
ODPOWIEDZ