Mieszko Kamień Pomorski

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: wiktor64 »

Niania ja bym tak napisal
Balować ,wczasy i rechabilitacja :lol: :lol:
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Niania »

Witam. Mój przyjazd zaczął się z przygodą ale na szczęście ta przygoda dobrze się skaczyła. A co do Mieszka to nie jest aż taka tragedia. Łazienki owszem na korytarzu pokóje te na drugim piętrze nie są aż takie złe. Gorzej z jedynkami bo mają ładny pokój ale łazienki takie sobie. Za to zabiegi naprawdę jak dla mnie są okej. Zawsze musiałam płacić za grotę solną teraz mam jako zabiek. Posiłki są na dwie tury ja akurat ta druga tura i mi to odopwiada. Porcje małe . Ten co lubi dużo zjeść to musi sobie dokonywać. Obecnie trwa remont przed budynkiem. Nowe układają chodniki i sądzą różaneczniki i bratki. Ale dobra nowina Mieszko do roku 2021 ma być w całości wyremontowany. Obecnie na drugim pietrze boczne skrzydło jest zamknięte bo trwa remont. Ktoś pytał czy wisza ozdobne robutki szydełkowe . Tak widziałam na sali gimnastycznej i u pielegniarki .
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Niania »

IMG_20190310_163259.jpg
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: kristi »

Witam prosze o biezace inf.na temat uzdrowiska: czy w pokojach jest cieplo, jakie wyzywienie no i temat lazienek?z gory dziekuje
Antoya
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 17 lip 2018 21:04
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Antoya »

Niania pisze: 11 mar 2019 06:52 ...Ktoś pytał czy wisza ozdobne robutki szydełkowe . Tak widziałam na sali gimnastycznej i u pielegniarki .
Ja pytałam, bo to moje małe dzieła jako podziękowanie dla personelu :lol: :serce: Cieszę się, że nadal są - czyli się spodobały ;) :kwiat:
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: kristi »

Witam poprosze o biezace inf.
kristi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 03 paź 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: kristi »

Witam mam pytanie czy w Mieszku jest dostepny basen dla kuracjuszy?
Dorota123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 03 gru 2017 18:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Dorota123 »

Kuracjusze mogą korzystać z basenu solankowego - oczywiście za opłatą i po zakończonych ćwiczeniach w wodzie. Godziny są podane w sanatoriach zarówno w Mieszku jak i w Chrobrym.
monikamm6
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 paź 2020 18:00
Oddział NFZ: Śląski

Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: monikamm6 »

Dla mnie Szpital Uzdrowiskowy Mieszko to totalna porażka. Brak łazienek w pokojach. Nie rozumiem jak takie sanatorium mogło zostać uruchomione w dobie pademii. Dwie łazienki na całe ogromne piętro pokoi z czego jedna wiecznie nieczynna bo zapycha się kanalizacja i panią w recepcji na głowie kapie. Na moim turnusie jedna z kuracjuszek zrobiła sobie palarnie z naszej łazienki. Mimo że to wielokrotnie zgłaszałam nikt na to nie reagował. Później okazało się że pani ma covid.Pania przewieziono do szpitala a nam kuracjuszom nie zrobiono nawet testów. Ja test wykonałam we własnym zakresie, w pobliskim szpitalu. Część osób zostawiono a część wypisano do domu. Nikt nie wie według jakiego klucza były podejmowane decyzje. Nie polecam tego sanatorium zwłaszcza w czasie pandemii. Do tego bardzo nieprzyjemna pani doktor.

Gdybym przed wyjazdem wiedziała co tam mnie czeka na pewno zrezygnowałbym bez żalu!!

Na plus ocenić mogę jedynie:
Jedzenie- było monotonne i skromne porcje ale przyzwoite.
Zabiegi i bardzo miłych i profesjonalnych rehabilitantów.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: wiktor64 »

dzieki za oplnie :) :)
ODPOWIEDZ