Mieszko Kamień Pomorski

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: forumowicz »

Antoya pisze: 24 paź 2018 16:51 Właśnie wróciłam z 3-tygodniowego turnusu w Mieszku. [...]

Ogólnie moje wrażenia są pozytywne, ale nie mam porównania z innymi sanatoriami, bo to moje pierwsze. A poza tym - z natury nie mam dużych wymagań ;)
[...]
Antoya , bardzo dziękuję za opis, myślę , że jak się jedzie pierwszy raz wówczas jest to taki świeże spojrzenie :)
pozdrawiam

______________

Drogie Panie , nie kopiujcie całego tekstu, a szczególnie gdy piszemy i odnosimy się bezpośrednio do posta przed nami :kwiat:
Antoya
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 17 lip 2018 21:04
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Antoya »

Goska206 pisze: 25 sty 2019 09:24
Niania pisze: 25 sty 2019 07:16

Witam. Super to wszystko opisałas. A możesz napisać jakie są zabiegi i czy jest gimnastyka w basenie. Oraz czy borowinowe zabiegi . I czy korzystałas z Groty solnej. Bo ja mam w marcu turnus no i właśnie w Mieszko.
Jest gimnastyka w basenie, borowinowe zabiegi też (nie korzystałam, ale koleżanki tak i były bardzo zadowolone), Grota Solna jest też ok (jeden minus to to, że jest tuż pod... stołówką i słychać przesuwanie krzeseł :D ) :) Są też ćwiczenia grupowe, ćwiczenia na sali (podwieszenia, rowery stacjonarne, bieżnia, itp.), masaże różne, zabiegi fizjoterapeutyczne (np. ultradźwięki, kąpiele). Sporo różnych :) Najpierw zabiegi przydzieli odpowiednia osoba po badaniu lekarskim, ale jeśli coś nie będzie Ci służyło/odpowiadało to można zmienić po konsultacji z lekarzem.

Ciekawa jestem, czy w recepcji, w sali do ćwiczeń i w części fizjoterapeutycznej nadal wiszą czerwone serduszka, które zrobiłam im na szydełku ;) ?
A w gabinecie pielęgniarek jest serce w kolorze ecru ;) Jeśli są, to daj mi znać :D

W razie czego - pytaj dalej.
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Goska206 »

Niania pisze: 25 sty 2019 10:18 No to super jet już nas dwie tylko że ja ma od 06 marca szpital Mieszko a Ty Gosiu które sanatorium.
Niania właśnie szpital Mieszko od 05.03 ;) Czytając opinie jestem trochę przerażona tymi warunkami, ale mam nadzieję że świetni ludzie zrekompensują wszelkie niedogodności :)
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Niania »

A ja tam nie przejmuje się tymi opiniami za bardzo. Już nie raz byłam w sanatorium co opinie były negatywne a potem się okazało nie tak tragicznie. a to że łazienki na korytarzach to już dwa razy przerabiałam. Przynajmiej nie będzie zgrzytu że za wcześnie wstaje i buszuje w łazience....nie dając spać innym.....
Antoya
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 17 lip 2018 21:04
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Antoya »

Goska206 i Niania - dogadajcie się np. w wiadomości prywatnej i potem w recepcji poproście o wspólny pokój :) Będzie Wam raźnie we dwie, bo wirtualnie już się poznajecie.
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Niania »

Dziękuje . Za tak cenne informacje o zabiegach. Nie rozumię tych co tak narzekają. Przeciesz zabiegi to podstawa leczenia. Reszta mniej warzna. Czy jest ta łazienka czy nie w pokoju. Przeciesz tam się jedzie tylko na 3 tygodnie i wraca do domu. A mam takie pytanie nie zwiazane z sanatorium. Kto ma w domu łazieke zaras przy sypialni. ????? Pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: zbigniew165 »

Niania jak się mieszka w bloku i ma się dwa pokoje, to łazienka musi być przy sypialni. Innej opcji tuj nie ma. Ale co do sanatorium, to masz rację, że przez trzy tygodnie można przeżyć z łazienką na korytarzu, chociaż jeszcze na szczęście się z tym nie spotkałem. :)
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Niania »

Witaj Zbyszku. Ja już byłam trzy razy tak. Raz w Szczawawnie Zdrój w Młynarzu przed remontem i w Domu Zdrojowym tylko nasza łazięka była na korytarzu wyłacznie dla naszego pokoju . No i raz w Jedlinie Zdrój jedna łazienka na trzy piętra. Noi dało się przeżyć te 21 dni. A pozatym nie wszystkie nawet szpitale maja sale z łaziekami. Tak nie wiem dlaczego ludzie robią wielkie halo i szum koło tego. Pozdrawiam
Hhana
Posty: 1
Na forum od: 04 lut 2019 20:48
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Hhana »

Opinia o Mieszku.
Jestem na końcowce pobytu w uzdrowisko.Przed wyjazdem przeczytałam wiele negatywnych, odstraszajacych opinii. Jechałam na turnus bardzo zdegustowana. Przez pierwszą dobę przebywałam w obskurnym pokoju (nieprzyjemny zapach uszkodzone stare okno i sąsiedztwo toalety). Następnego dnia zmieniłam pokój już przyzwoity 2 osobowy.
Rzeczywiście toalet wraz z pryszcznicami ogólno dostępne ale kolka razy sprzątane w ciągu dnia.
Jedzenie raczej dobre, szczególnie obiady.Kolacje i śniadania powtarzalne.
Wysoki poziom zabiegów i mili terapeuci.Fajny basen solankowy z ciepłą wodą.
Niestety wielki minus dla samego miasteczka - tylko 2 miejsca godne polecenia nad zalewem ( knajpka z rybkami i cafejka przy marinie). Można wejść do katedry a potem nic.
Najważniejsze jest fajne towarzystwo mieć w pokoju i przy stole- mi się udało pod tym względem
Należy pamiętać że wyjazd uzdrowiskowy to nie eksluzywne wczasy a działanie rehabilitacyjne i nie ma co z góry negatywnie się nastawiać.Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy Mieszka
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Niania »

Witam :)
Ładnie napisane i dla tego mam nadzieje że będzie dobrze.
Dla mnie zawsze jest podstawa rehabilitacje.
Przecież jedziemy się kurować anie balować i wczasować...
ODPOWIEDZ