Krynica-Zdrój Nowy Dom Zdrojowy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica-Zdrój Nowy Dom Zdrojowy

Post autor: gabimaga »

Nikt nic, jak tam teraz jest ? :)
eva2221
Posty: 1
Na forum od: 10 paź 2018 20:04
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica-Zdrój Nowy Dom Zdrojowy

Post autor: eva2221 »

Witam, ktoś się wybiera może na turnus do NDZ od 7.12 do 28. 12 2018 ? Z województwa lubelskiego? A może ktoś już był i podzieli się wskazówkami ;) Moja mama ma wtedy termin , chce się dowiedzieć jakie są opinie o tym miejscu, za wszelkie info z gory dziękuję ;)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica-Zdrój Nowy Dom Zdrojowy

Post autor: Bietka »

Niech unika jak ognia przydziału do pokoju 5 m. chyba na 4 pietrze bez węzła sanitarnego dla 2 osób.Horror ale to było 10 lat temu ponoć jeszcze teraz tam mieszkają z NFZ.Nie zgodziłabym się tam mieszkać
bodexol
Posty: 4
Na forum od: 09 lip 2017 14:52
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica-Zdrój Nowy Dom Zdrojowy

Post autor: bodexol »

eva2221 pisze: 10 paź 2018 20:11 Witam, ktoś się wybiera może na turnus do NDZ od 7.12 do 28. 12 2018 ? Z województwa lubelskiego? A może ktoś już był i podzieli się wskazówkami ;) Moja mama ma wtedy termin , chce się dowiedzieć jakie są opinie o tym miejscu, za wszelkie info z gory dziękuję ;)
info masz w #1 poście, a opinie - "opinie zależne są od tego; kto i czego oczekuje i po co jedzie do sanatorium."

Chętnie pojechałbym tam w grudniu m.in. na narty.
Kuracjusz001
Posty: 2
Na forum od: 10 gru 2018 17:45

Re: Krynica-Zdrój Nowy Dom Zdrojowy

Post autor: Kuracjusz001 »

Witam,
dzisiaj się dowiedziałem, iż rozpoczynam pobyt w NDZ w Krynicy Zd. w dniu 25 stycznia 2019 r. W związku z tym proszę o aktualne opinie na temat zabiegów i warunków mieszkaniowych w tym sanatorium. Z góry dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam wszystkich kuracjuszy.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica-Zdrój Nowy Dom Zdrojowy

Post autor: Bietka »

jak byłam tam dobrych kilka lat temu (wielokrotnie o tym pisałam) to standard pokoi była bardzo zróżnicowany od skandalicznych warunków np. 5 metrów dla 2 osób i bez łazienki po luksusowe apartamenty. Tez byłam w tym okresie - były wtedy ferie i ani wolnego miejsca na zamianę pokoju.Radzę nie godzić się na najgorsze warunki.
ODPOWIEDZ