Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ciekawska12
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 19 gru 2018 13:30
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: ciekawska12 »

Witam :)
Mam skierowanie do Krynicy Zdrój nad Kryniczanką w terminie 25.01 - 15.02 /2020 może ktoś z Was też będzie w tym czasie? ...a może ktoś nie dawno był i opowie jak tam jest?? a może jakieś podpowiedzi?
Pozdrawiam cieplutko :D
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: ollalaola »

Będę turnus wczesniej
ciekawska12
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 19 gru 2018 13:30
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: ciekawska12 »

Jeśli znajdziesz wolną chwilę napisz proszę o swoich spostrzeżeniach, wrażeniach itp.
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: krzysiek88 »

ciekawska12 pisze: 27 gru 2019 13:49 Witam :)
Mam skierowanie do Krynicy Zdrój nad Kryniczanką w terminie 25.01 - 15.02 /2020 może ktoś z Was też będzie w tym czasie? ...a może ktoś nie dawno był i opowie jak tam jest?? a może jakieś podpowiedzi?
Pozdrawiam cieplutko :D
Byłem jakieś 8 lat temu,budynek zaraz na końcu torów w Krynicy.Nie wiele pamietam,zabiegi w jednym budynku,na stołówce małej było gorąco a byłem latem,jedzenie było zjadliwe,mili ludzie,pokój mieliśmy chyba na ostatni 4 piętrze,piękne widoki,miło wspominam.Acha miałem pokój w nowszej części budynku bo są w starszym połączonym z nowym,tam mają małe balkony a w głównym są duże fajne ale zimą niestety nie ma jak się na nich opalać :)
ciekawska12
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 19 gru 2018 13:30
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: ciekawska12 »

Jak tam jest z organizacją wycieczek ? No i co ważne nie ma basenu na miejscu! Czy trzeba gdzieś dochodzić na np. gimnastykę w basenie? lub inne zabiegi?
Z góry dziękuje za każdą info. :kwiat:
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: ollalaola »

Basenu nie ma, mnie akurat na basenie najmniej zalezy, bo regularnie chodze 2 razy w tygodniu do Aquparku, bo mieszkam w duzym miescie. Na solankach tez mi nie zalezy , bo tez mam u siebie. Licze na borowiny i masaz jako zabiegi głowne. Dodatkowo bede chodzic do groty solnej, bo takowa jest niedaleko. Trzy lata temu bylam w Wojskowym, tam basen jest , nawet z namiastka niby spa.Nie ma sie co oszukiwac, w sanatorium z NFZ tych zabiegów jest malutko, tymbardziej,ze krenoterapia, czyli picie wody tez jest zabiegiem i to w ilosci najwiekszej. Ale skoro sie jest w takich pieknych okolicznosciach przyrody, w takim pieknym miejscu jak Krynica to te zabiegi równiez ciesza. Mam nadzieję,ze bedę zadowolona.
ciekawska12
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 19 gru 2018 13:30
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: ciekawska12 »

Nie dlatego pytam o basen bo jestem go spragniona ale dlatego, że nie mam ochoty np. co drugi dzień, w zimę dochodzić na jakieś mokre zabiegi :roll:
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: ollalaola »

Nie na wszystkie zabiegi przepisane przez lekarza musisz sie godzic przeciez :)
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: krzysiek88 »

ciekawska12 pisze: 28 gru 2019 14:08 Nie dlatego pytam o basen bo jestem go spragniona ale dlatego, że nie mam ochoty np. co drugi dzień, w zimę dochodzić na jakieś mokre zabiegi :roll:
z tego co pamiętam nie było tam zabiegów w basenie bo basenu brak na miejscu i raczej nie wożą nigdzie,tutaj masz jakie mają zabiegi,ja pamietam że miałem masaż,kąpiele perełkowe czy tam bąbelkowe,jakieś błota itp. ale jak zagada się normalnie z lekarzem zawsze może wypisać to co ma się na uwadze
[link]
ciekawska12
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 19 gru 2018 13:30
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: ciekawska12 »

dzięki krzysiek :kwiat: jesteś bardzo pomocny
ODPOWIEDZ