Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Przedszkolanko :kwiat: Jurek475 :kwiat: był w tym sanatorium i z tego co wiem był bardzo zadowolony.Ale jak wjedzie na forum to sam tobie napisze ;)
W jakim terminie jedziesz :?: bo jedzie też tam szwagierka z mężem....pozdrawiam Gosia
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Gosi, jadę w grudniu, 02 - 23.12, termin przedświąteczny, ale cóż... jadę z Warszawy. Pozdrawiam cieplutko :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

To szkoda :( oni jadą teraz w listopadzie turnus wcześniej. ..szkoda bo to super ludzie bym Was umówiła i byś miała towarzystwo. ..oni też byli pełni obaw ale każdy kto tam był to im polecał to miejsce...pozdrawiam i głowa do góry .... :serce:
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Szkoda, ale mam nadzieję, że jak będziesz miała wieści od nich, jak tam jest, dasz znać... dzięki i pozdrawiam serdecznie :)
renia54
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 08 lut 2014 15:24
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: renia54 »

Witam przedszkolanka :kwiat: z Sanatorium Nad Kryniczanką wróciłam 26 września masz racje są to dwa budynki połączone łącznikiem ,pokój miałam w budynku A tam gdzie recepcja ,w budynku A są duże balkony i większość gabinetów do rehabilitacji ,stołówka jest w budynku B a jedzenie było bardzo dobre ,brak basenu ,ale za to bardzo dużo organizowanych wycieczek ,telewizory w pokojach bardzo małe 14 cali oczywiście po opłaceniu telewizora,przemiłe panie i panowie rehabilitanci ,a obsługa stołówki na medal,pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Bardzo dziękuję renia54. A mogłabyś doradzić w którym budynku jest lepiej? gdzie rezerwować pokój? i czy są ręczniki. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam cieplutko :)
renia54
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 08 lut 2014 15:24
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: renia54 »

Przedszkolanko mi odpowiadał pokój w budynku A bo korzystaliśmy jeszcze z balkonu ,a w budynku B są małe balkoniki ale ten budynek jest chyba młodszy bo winda już z tych nowszych a u nas była stara ,no i budynek B jest zamykany chyba o 20 tak że wieczorne powroty przez budynek A ,ręczniki są dwa mały i większy i po półtorej tygodnia wymieniają ręczniki ,jak będziesz chciała to i pościel ci wymienią,w pokoju są talerzyki ,szklanki ,sztućce ,i czajnik bezprzewodowy ,żelazka są na recepcji :) jak byś miała jakieś pytania pisz odpowiem :D
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

renia54 bardzo dziękuję, na pewno jeszcze jakieś pytania mi się nasuną, więc będę z pewnością prosiła o pomoc. A dziś wielkie dzięki.Mam nadzieję, że będę zadowolona. pozdrowionka :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

przedszkolanka pisze:Szkoda, ale mam nadzieję, że jak będziesz miała wieści od nich, jak tam jest, dasz znać... dzięki i pozdrawiam serdecznie :)
Witaj przedszkolanko :kwiat: nie napiszę Tobie jak tam jest :( rodzina zrezygnowała z sanatorium i oddała papiery...Z przyczyn rodzinnych i osobistych...pozdrawiam i życzę miłego pobytu...Goska
Awatar użytkownika
jurek475
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 613
Na forum od: 29 sty 2014 11:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium "Nad Kryniczanką " Krynica Zdrój

Post autor: jurek475 »

:kwiat: :D :serce:

wiadomosc dla Basi, ktora wybiera sie 02.12 do san.''Nad Kryniczanka''
pokoj/jedynka/ mialem w bud.''A'' glownym gdzie miesci sie recepcja.Windy dostepne ze zjazdem na poziom -1 na zabiegi.
Zabiegi odbywaja sie w bud ''A'' jak i ''B''.Polaczenie lacznikiem.
Pobyt udany zabiegi rowniez i warunki pobytu i stolowania bez zastrzezen.
Z budynku wychodzilem na kuracje pitna,na spacery,do kawiarni na goraca czekolade i na zabiegi nie widniejace w karcie zabiegowej a zalecane przez lekarza tanco-terapie .Polecam z dala od zgielku blisko dworca PKS i PKP.
Pisz na priv
:kwiat: :serce: :D
ODPOWIEDZ