HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

Sorry, nie jestem Bibi, tylko Bieta.
Grzes55
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 01 maja 2021 10:20
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Grzes55 »

Bieta Ty się tam lecz i odpoczywaj a nie siedź na necie 😛.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: HOTEL Olecko

Post autor: henrys66 »

Może przyjmijmy taką narrację odnośnie nazwy że jest to " Hotel Odnowa " bez gwiazdek. Na pewno nie jest to sanatorium . A nazywając ten obiekt "Uzdrowiskiem" to tak jak by psa nazwać lwem. Pies zawsze będzie psem który może się wabić " LEW ". I słowo uzdrowisko jest nazwą obiektu tak jak Górnik , Biawena , Solinka itd.
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

I tak p.Tomasz najlepszy=!konkretny ,rzeczowy i widać ,że lubi lepsze trunki
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

Marcingromek,
Mogę się z Tobą zgodzić w kwestii profesjonalizmu Pana Tomka. Kilkakrotnie potrzebowałam pomocy, Pan Tomasz rzeczowo i konkretnie udzielał mi wskazówek odnośnie rehabilitacji. Zawodowo pracuję w placówce medycznej i wiem doskonale, że taką postawę pracownika pacjenci doceniają najbardziej.
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

TAk jest!!!!widaź ,że ktoś ogarnia cała recepcję! a przy ilości np.150 kuracjuszy nie jest to takie łatwe,wiedząc ,że co druga osoba zawsze będzie miała coś do powiedzenia bądż zapytania...Chociaź jest jeszcze jeden człowiek który tam wszyskiego pilnuje i nadzonuje,,,widać ,że starają się utrzymywać budynek w jakimś tam stanie...Zabiegi jak wszędzie...tzn.ok.Kadra w porządku.....a te "trunki" to taki żarcik sanatoryjno uzdrowiskowy..Ogólnie wyjeżdzam w czwartek i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

Tak, dokładnie. Jak na taką ilość kuracjuszy, to Pan Tomasz świetnie sobie radzi ze wszystkim, na recepcji i nie tylko. Widać pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do kuracjuszy. Powiem więcej, właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Brawo Panie Tomaszu. :serce:
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

Dziś wyjeżdzałem przed południem...i powiem tak .p.Tomasz to reprezentuje całe to uzdrowisko !zawsze elegancko ubrany...można z nim było- chociaż chwilę porozmawiać..co w sytuacji gdzie ogarnia całe to uzdrowisko musi być trudne.Podziękowania dla niego!!! bo jako jedyny chyba rzuca się w oczy i widać ,że bez niego to uzdrowisko by nie istniało! Panie Tomaszu -rządaj podwyżki!!!! należy się Panu w 100%
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Pan Tomasz jest ważną postacią od samego początku (w Hotelu Olecko jeszcze).Wtedy tylko jako szef rehabilitacji. Teraz całej Odnowy.Taki człowiek orkiestra.Podziwiam Go za to.że da rady z klasą wiązać tam ten przysłowiowy. i dosłowny koniec z końcem .Brawo !!!
Również mam wielki szacun🌷🌷🌷
Gość

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Gość »

co ten pan T reprezenuje< Jakie uzdrowisko w Olecku? Czy wy wogóle wiecie czym jest uzdrowisko - miejscowosc uzdrowiskowa?
,
ODPOWIEDZ