HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
wojka
Posty: 4
Na forum od: 18 lis 2018 11:24

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: wojka »

Mam jeszcze jedno pytanie. A może ktoś jedzie 24.11. Zawsze dobrze mieć kogoś znajomego na początek
wojka
Posty: 4
Na forum od: 18 lis 2018 11:24

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: wojka »

Dojechałam i na razie jest ok. W poniedziałek się okaże jak zabiegi
Over
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 25 lis 2018 16:22

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Over »

Przyjechałem do Hotelu Olecko 24 listopada 2018. Na dzień dobry mnie wkurzyli bo chcą opłatę za TV 35pln i bandycką opłatę 100pln za niestrzeżony parking. Dowiedzieliśmy się dzisiaj, ze nie działa kriokomora bo jest awaria, a część do naprawy może kiedyś dojedzie z zagranicy. Ponad to rozczarowała mnie wiadomość, że basen jest tylko 3x w tyg. po 30 minut. W tym hotelu nic nie ma. Czajniki na korytarzach nie ma stołu do ping ponga a jeden z dwóch stołów do bilarda nie działa. Nie wiem czy przeżyję te 24 dni bo chyba umrę z nudów bo po za sezonem nie ma co tu robić. Latem to chociaż można poleżeć na plaży.
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

Dasz radę....jest fajnie...na dole jest dobra pizza ..a basen...? na basen możesz chodzic non stop prywatnie i saunę...a są też stoły do ping ponga
Over
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 25 lis 2018 16:22

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Over »

Marcin jedzenie jest na razie ok, a chodzenie na płatny basen, albo chodzenie na ping ponga do MOSIRU i płacić. Nie wysilili się nawet żeby stół zakupić. Wielki mi hotel.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Over...czasami z kasy trzeba wyskoczyć ;) Rozrywka kosztuje.To jest sanatorium.Obowiązek to kwaterunek.wyżywienie .zabiegi i dojazd. Hotel to tylko nazwa pierwotna.Reszta niestety we własnym zakresie.Takie życie. Polecam fajnych ludzi do towarzystwa..To działa... :D :Kiedyś tam na basenie były w ramach promocji darmowe wejścia (chyba środy)na jakieś strefy po godz.19-tej.Popytaj.może i teraz są. :kwiat:
Over
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 25 lis 2018 16:22

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Over »

Duszyczko to już nie chodzi o te pieniądze tylko o to że nie stawia się ludzi przed faktem dokonanym np na stronie internetowej hotelu jest napisane, że parking jest darmowy, a o opłacie za TV nic nie wspominają, a inne atrakcje takie np jak stół, piłkarzyki czy ping pong w szanujących się hotelach są standardem.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14479
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: ANDY12345 »

Zgłoś reklamację zobaczymy co Ci odpiszą :lol: , o jakim szanującym hotelu mówisz ? przecież jesteś na leczeniu :lol: :lol: :lol:
Załączniki
wyślij w podzięce
wyślij w podzięce
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Over...Myślę.że czytałeś o darmowych bonusach( typu telewizor i parking) na stronie z czasów kiedy byli tylko hotelem.Czyli do końca 2015 roku.Od stycznia 2016 wszystko zmieniło się podpisaniem umowy z ZUS-em.Tego typu opłaty niestety są możliwe. Wszystko regulowane przepisami.Na moim turnusie również była o to wojna.Niektórzy po prostu odjeżdżali nie płacąc za parking.Czy konsekwecje jakieś były to już tego nie wiem.Za telewizor trzeba było płacić już na starcie.Ale to już norma chyba wszędzie. ...Jak to mówią. ..płać i płacz...
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Andy...co to za grzyby? Muchomorki takie fajne?🍄
ODPOWIEDZ