HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: violet58 »

Hamujmy emocje, jeśli nawet z kimś się nie zgadzamy to nie powód aby go obrażać. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, mniej lub bardziej obiektywnej i ponosi za nią odpowiedzialność. Nie oceniajmy ludzi zbyt łatwo i nie okazujmy potem zdziwienia, że niektórzy z pojawiających się na forum, po powrocie z sanatorium nie dzielą się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: ANDY12345 »

Jak ktoś pisze brednie to lepiej niech nie zabiera głosu.
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: mercedes »

witam - odnosnie parkingu Slam 72 ma racje - sama nie zaplacilam za parking poniewaz jeden z kuracjuszy obkkuty w prawie przeprwoawdzil rozmowe najpierw z pania dyrektor a pozniej rzekomo z jednym z wlascicieli - prawnikiem sciagnietym z W-wy . parking ow nie posiada miejsc parkingowych , nie posiada miejsc wyznaczonych dla niepelnosprawnych , mimo ze to obiekt rechabilitacyjny , nie posiada tablic z okresleniem odkad jest terenem nalezacym do hotelu , natomiast nastepnego dnia po wizycie wlasciciela zrobil sie szum ,zjechala komisja z urzedu miasta w celu podobno zatwierdzenia miejsc postojowych zgodnie z prawem budowlanym itp, itd - to byl maj roku 2018 , nie wiem jaki jest stan na dzien dzisiejszy czy teren zostal oznaczony odpowiednio tzn . w tablice z napisem -parkin platny , miejsce dla inwalidow ,i teren prywatny - pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Witam-pozwolę sobie dorzucić do tego co napisał Violet-zgadzam się w pełni z tym tekstem :!: zawsze jest tak że różni ludzie piszą opinie i są one niezbyt zbieżne-co nie znaczy że nie wolno im ich pisać-każdy odpowiada za siebie i wbrew pozorom nie jest anonimowy-wszelkie przekroczenia prawa,bezpodstawnego obrażania i jak to się teraz ładnie mówi-naruszenie Dóbr Osobistych-może być ścigane i karane :!: inną sprawą jest reakcja niektórych osób na taki czy inny wpis na temat Olecka-temat zawsze na pierwszej stronie i co jakiś czas odgrzewany-czyżby taktyka-niech o mnie piszą-choćby byle jak ale niech piszą i niech się utrwala-pisałem już tutaj wiele razy że Forumowicze to inteligentni Ludzie i potrafią wyciągać właściwe wnioski-ja też je już dawno wyciągnąłem ale zatrzymam je dla siebie,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: ANDY12345 »

Nie mówię o parkingu bo to sprawa właściciela gruntu, ale zatrucia pokarmowego, niesprawnej windzie zagrażającej zdrowiu lub życiu, remontu pokoi w których byli kuracjusze, nie wydania wypisu, kriokomora zbita z dech, 60-70% kuracjuszy którzy zdrowi przyjechali na wczasy nażreć się i nachlać na umór itp, itd gdzie we wcześniejszym poście wymieniałem. To jest opinia / czy arogancki wpis. Dlaczego tu się uzewnętrznia a nie zawiadomili (sam był na turnusie ?) odpowiednich organów,przecież ma dowody.
Przeczytajcie powoli i dokładnie wpis jakie są w nim sprzeczności.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Andy,nie chciałbym się czepiać....ale powinieneś mu jeszcze dopisać że powinien się cieszyć że nie urodził się w......Ugandzie-bo w Emiratach to już lepiej brzmi :roll:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: ANDY12345 »

Z jego obserwacji wychodzi że nie obrażając Ciebie i innych kuracjuszy byliśmy w sanatorium żeby się nażreć i nachlać na umór. Jeszcze raz powtarzam to nie jest opinia.
Niestety nie mamy wpływu gdzie się urodziliśmy. W Emiratach też możemy urodzić się w lepiance.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Powiem tak.Początki tego sanatorium są szczegółowo relacjonowane dzień po dniu.prawie godzina po godzinie przez dwie osoby jednocześnie .Takie gorące info z 2-go turnusu.Złe i dobre strony.Nawet z tego co pamiętam były tam zdjęcia .Zainteresowanych proponuję o cofnięcie się w czasie i poczytanie starej lektury. Potem są relacje z kolejnych turnusów .Niestety coraz bardziej okrojone.Sami wyciągnijcie wnioski.Tak będzie najlepiej.
Wiem jedno.Nie ma ośrodka idealnego.Wszędzie do czegoś można mieć jakieś zastrzeżenia.Ilu ludzi.tyle opinii .Moja ta była ostatnia. Nie warto ich pisać.Już wiem też .z jakiego powodu nie ma pozytywnych. Sens czytania również ginie....sens tego forum :?:
Awatar użytkownika
Ricardo
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 31 gru 2015 19:39
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Ricardo »

violet58 pisze: 06 gru 2018 17:57 Hamujmy emocje, jeśli nawet z kimś się nie zgadzamy to nie powód aby go obrażać. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, mniej lub bardziej obiektywnej i ponosi za nią odpowiedzialność. Nie oceniajmy ludzi zbyt łatwo i nie okazujmy potem zdziwienia, że niektórzy z pojawiających się na forum, po powrocie z sanatorium nie dzielą się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.
Dobrze napisane,popieram :)
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

Taki nieduży ośrodek , a tyle się wokół dzieje ....
Nie byłam w Olecku i tak po cichu powiem , że nie chciałabym tam trafić ale kto to wie ....
Hotel Olecko od początku wzbudzał emocje , różne są oczekiwania i potrzeby , różny odbiór rzeczywistości, różny stopień adaptacji i różne oceny .
Można chwalić można ganić ale róbmy to w sposób wyważony.

Ten rok był niesamowicie bogaty w opinie, nawet jeśli różnią się od siebie są skarbnicą wiedzy dla nas . Sama każdorazowo po powrocie dzielę się wiedzą, jestem pewna, że komuś to się przyda.

Zakładając, że ocena (bardzo negatywna ) kolegi Slam jest rzetelna , to niech pobudzi ośrodek do działania .

Mimo wszystko , dobrej i skutecznej rehabilitacji życzę .
ODPOWIEDZ