HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

Jestem w Olecku na turnusie. To mój sanatoryjny debiut. Nie mam więc porównania do innych placówek. Ale oceniłabym tę placówkę na plus. Kadra, personel dba o kuracjuszy, oczywiście w granicach rozsądku. Warunki dobre, jedyny mankament to ściągające się prześcieradła z materaca. Dla mnie jako dla osoby z uszkodzonym kręgosłupem jest to kłopotliwe. Na wyżywienie nie narzekam. Jedzenie jest dobre, dobrze doprawione, ilość wystarczająca. A poza tym z tego co zauważyłam, to znaczna większość kuracjuszy ma mówiąc bardzo delikatnie nadwagę. I jeśliby zgubili trochę kilogramów wyszłoby im tylko na zdrowie. Zabiegów jest bardzo dużo, świetnie są rozpisane. Między zabiegami jest chwila czasu na wytchnienie, odpoczynek. Akurat ja zmagam się z długim przewlekłym bólem i bardzo sobie cenię te przerwy między zabiegami. Położenie ośrodka w ładnej okolicy. Trochę na uboczu, ale niezbyt daleko. W pobliżu jezioro, ścieżki spacerowe. Można śmiało skorzystać ze spaceru do bliższej lub dalszej okolicy, na ile pozwala stan zdrowia. O tej porze roku ludzi tez nie jest za dużo, a ja sobie cenię cisze i spokój na spacerze. Sklepy też nie są daleko. Można zrobić zakupy.
Podsumowując jestem zadowolona z wyjazdu.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: HOTEL Olecko

Post autor: wiktor64 »

dzieki :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4021
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bibi2 »

Miło czytać pozytywną opinię :)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: HOTEL Olecko

Post autor: woytek »

Bardzo obiektywna opina, jak widać nie jest w Olecku tak źle jak opisuje to kilku sceptyków ;) . Cisza i spokój jest wartością dodaną i też to bardzo cenię. Proszę jeszcze podpowiedzieć gdzie można na mieście zjeść coś dobrego.

Czy w sezonie zimowym funkcjonuje jakaś gastronomia w okolicach jeziora?
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

W Olecku można zjeść pyszną rybkę nad samym jeziorem w pobliżu kładki w Restauracji Horyzont. Właścicielem jest dawny szef kuchni z Olecka. Ceny przystępne. Obiad z dobrej ryby około 27 zł.
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

wszystko ok...ale uważaj na blondyna w drugim rzedzie...jest z ZUS...
Agami
Posty: 3
Na forum od: 13 sty 2022 17:29

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Agami »

Dziękuję, pozytywna opinia trochę mnie podbudowała. Wybieram się tam pod koniec stycznia i będzie to mój pierwszy wyjazd rehabilitacyjny.
Anetagosk
Posty: 1
Na forum od: 13 sty 2022 21:55
Oddział NFZ: Mazowiecki

Post autor: Anetagosk »

wybieram się do olecka parkowa 11 w lutym. czy jest możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

nie ma ...raczej nikt nie ma ..jeżeli to tylko z dużymi zalecaniami....
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

Bieta...spotkamy sie dziś na dole w barze ...19.30...stawiam cole!!!
ODPOWIEDZ