HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

A mnie tam dobrze było...możę dlatego ,żę nie jestem jeszcze tak mocno chory i dodatkowy wypoczynek potrafiłem /liśmy/ sobie zorganiazowac...zawsze coś tak każdemy nie pasuje....W Polańczyku np.było super ale niektórym nie podobało się /a tak było codziennie/,żę lekarz z pielegniarką chodzili po pokojach i sprawdzali....
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: zbigniew165 »

Mam prośbę do wszystkich, żeby nie nazywali tego obiektu sanatorium. Chyba zwrócę się do MODERATORA, żeby usunął to słowo z tytułu tematu i pozostawił nazwę Hotel Olecko. Pozdrawiam
forumowicz

Re: HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

Zbyszku , po co to się tak nakręcać , zostaw Olecko w spokoju będzie Ci lżej .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: HOTEL Olecko

Post autor: zbigniew165 »

Bibi ja już odpuściłem i nie komentuje wpisów pracowników tego ośrodka, ale jeżeli ktoś będzie używał bezprawnie słowa" sanatorium" i robił reklamę takiemu obiektowi, to będę wnioskował do moderatora o sprostowanie tytułu tematu. Dotyczy to wszystkich obiektów, które nie znajdują się na listach polskich sanatoriów i uzdrowisk. Dzisiaj nie jest problemem ustalenie jak zarejestrowany jest dany obiekt i jaką działalność gospodarczą może prowadzić. Chciałem złożyć podziękowania dla moderatora za szybką reakcję w tej sprawie.
mat89
Posty: 3
Na forum od: 10 gru 2018 21:22

Re: HOTEL Olecko

Post autor: mat89 »

Witam! Jak wygląda sprawa związana z praniem w hotelu Olecko? Jest tam pralnia samoobsługowa czy takie luksusy jak zrobienie prania wymaga dodatkowych opłat? :)
Over
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 25 lis 2018 16:22

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Over »

Pranie tylko w misce. Tu nic nie ma oprócz zabiegów.
Over
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 25 lis 2018 16:22

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Over »

mercedes pisze: 06 gru 2018 19:22 witam - odnosnie parkingu Slam 72 ma racje - sama nie zaplacilam za parking poniewaz jeden z kuracjuszy obkkuty w prawie przeprwoawdzil rozmowe najpierw z pania dyrektor a pozniej rzekomo z jednym z wlascicieli - prawnikiem sciagnietym z W-wy . parking ow nie posiada miejsc parkingowych , nie posiada miejsc wyznaczonych dla niepelnosprawnych , mimo ze to obiekt rechabilitacyjny , nie posiada tablic z okresleniem odkad jest terenem nalezacym do hotelu , natomiast nastepnego dnia po wizycie wlasciciela zrobil sie szum ,zjechala komisja z urzedu miasta w celu podobno zatwierdzenia miejsc postojowych zgodnie z prawem budowlanym itp, itd - to byl maj roku 2018 , nie wiem jaki jest stan na dzien dzisiejszy czy teren zostal oznaczony odpowiednio tzn . w tablice z napisem -parkin platny , miejsce dla inwalidow ,i teren prywatny - pozdrawiam
Do dzisiaj nic się nie zmieniło.
mat89
Posty: 3
Na forum od: 10 gru 2018 21:22

Re: HOTEL Olecko

Post autor: mat89 »

Over pisze: 11 gru 2018 14:09 Pranie tylko w misce. Tu nic nie ma oprócz zabiegów.
Żarty!? na serio pytam
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14536
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: HOTEL Olecko

Post autor: ANDY12345 »

A tam się przejmujesz, jutro wyjeżdżasz ? do wyjazdu jeszcze się może dużo zdarzyć :lol: :lol: :lol:
MARI234
Posty: 4
Na forum od: 17 gru 2018 19:28
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: HOTEL Olecko

Post autor: MARI234 »

Wybieram się do Olecka na turnus.? Czy warto?
ODPOWIEDZ