HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
+dobek1412
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 05 lut 2019 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: HOTEL Olecko

Post autor: +dobek1412 »

woytek pisze: 11 sty 2022 10:38 Bardzo obiektywna opina, jak widać nie jest w Olecku tak źle jak opisuje to kilku sceptyków ;) . Cisza i spokój jest wartością dodaną i też to bardzo cenię. Proszę jeszcze podpowiedzieć gdzie można na mieście zjeść coś dobrego.

Czy w sezonie zimowym funkcjonuje jakaś gastronomia w okolicach jeziora?
Witam.
Zajazd Borysówka - schodzi się nad jezioro do Wiewiórczej Ścieżki i w lewo, ok 2 km.
A w mieście w okolicy Pl. Wolności też są fajne knajpki.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
+dobek1412
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 05 lut 2019 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: HOTEL Olecko

Post autor: +dobek1412 »

marcingromek pisze: 14 sty 2022 23:31 mogę tylko wam powiedzieć pozazdrościć ,że macie na turnusie pana D....
Dobek
:) :) :) Zawiadamiam, że to nie jestem ja :) :) :)
Byłem od 13.IX do 6.X. 2021w Olecku :)
ewcia2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 28 lip 2019 17:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: HOTEL Olecko

Post autor: ewcia2 »

W Borysówce należy zwracać uwagę na "paragony" kelnerskie: można zapłacić za więcej niż się zamówiło :o z paragonu fiskalnego nic nie wyczytasz - jest jedna pozycja i jedna cena. "Paragon" kelnerski oczywiście został mi zabrany jak poszłam z reklamacją. Nieuprzejma pani za ladą - taka ciemnowłosa w średnim wieku - z obrażoną miną oddała pieniądze za to czego nie zamówiłam a co mi doliczyła. Dowiedziałam się, że nie ja jedna miałam kłopot z wysokością rachunku w tym lokalu. W Olecku Odnowa byłam w listopadzie 2021 r. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
+dobek1412
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 05 lut 2019 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: HOTEL Olecko

Post autor: +dobek1412 »

Byłem dwa razy w Borysówce i nie spotkałem się z czymś takim. Może miałem więcej szczęścia, a może barmanka miała lepsze dni?
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

Minęło już pół turnusu w sanatorium. I na chwile obecną mogę stwierdzić, że posiłki są ok. Na obiad za każdym razem zupa jest bardzo smaczna, bardzo dobrze doprawiona. Jedynie zdarzyło się ze dwa razy, że zdecydowanie zamiast makaronu z kiełbasą wolałabym zjeść coś innego. Jedynie to nie jest zgodne z moim gustem kulinarnym. Nie, żebym nie lubiła makaronu, ale zdecydowanie wolałabym go zjeść w połączeniu z białym serem.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: HOTEL Olecko

Post autor: wiktor64 »

Dzieki :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Gość

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Gość »

opinie fajne, coraz więcej można się dowiedzieć, ale dalej mnie nerw bierze jak ktoś nazywa olecko sanatorium, oj
Awatar użytkownika
Bieta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2021 12:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Bieta »

Ok, niech zostanie w takim razie uzdrowisko, a nie sanatorium. :D
Gość

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Gość »

Nie no sorry, ale jak już tak ma byc to jednak lepiej pseudo sanatorium niż olecko uzdrowiskiem nazywać. A opisy nadal twierdzę, że dobre.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Wyjątkowy HOTEL Olecko

Post autor: Hipokryt »

wiktor64 pisze: 18 sty 2022 17:55 Dzieki :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Dzieki wzajemnie dla miłośnika Olecka :kwiat:
Bieta pisze: 18 sty 2022 22:49 Ok, niech zostanie w takim razie uzdrowisko, a nie sanatorium. :D
Informacja dla znawców i sympatyków tego ośrodka:
A czy wiecie, że nie wolno tu pisać, że "to jest sanatorium" :?: :shock: .
zbigniew165 pisze: 10 gru 2018 20:12 Bibi ja już odpuściłem i nie komentuje wpisów pracowników tego ośrodka, ale jeżeli ktoś będzie używał bezprawnie słowa" sanatorium" i robił reklamę takiemu obiektowi, to będę wnioskował do moderatora o sprostowanie tytułu tematu. Dotyczy to wszystkich obiektów, które nie znajdują się na listach polskich sanatoriów i uzdrowisk. Dzisiaj nie jest problemem ustalenie jak zarejestrowany jest dany obiekt i jaką działalność gospodarczą może prowadzić. Chciałem złożyć podziękowania dla moderatora za szybką reakcję w tej sprawie.
ODPOWIEDZ