HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

Nie miej roszczeń a będziesz lepiej spędzał pobyt....
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: HOTEL Olecko

Post autor: krzysiek88 »

Podsumowując,najlepiej tutaj chyba być wiosną,wczesną jesienią i latem,kiedy dzień jest krótki to tutaj w Olecku jest tragicznie,ciemne ulice,wcześnie robi się ciemno a tzw.sanatorium lub może ZUS stara się zapełnić nam wolny czas całkowicie.Zabiegi są do godz.15:30,terapia relaksacyjna nawet o 19:30 ostatnia,wykłady o 18 a wizytę u lekarza potrafią zorganizować nawet w niedzielę. Możesz iść na krótki spacer między zabiegami gdy bywają nawet 1,5 h odstępy a posiłkami (7:30,13:00,17:00 w niedzielę śniadanie o 8:15) o 16 już ciemno,czyli troszczą się aby się za wcześnie nie nabambolić. Ludzie okj,Panie rehabilitantki ogólnie super,deczko chyba zastraszone przez ZUS lub firmę bo raczej jest problem z wykonaniem zabiegu wcześniej ale to jest zrozumiałe, posiłki dla mnie były okej,nie chodziłem głodny a obiady urozmaicone, oczywiście wielu nie smakowało ale to każdego indywidualne prawo narzekać, zawsze można zamówić danie restauracyjne u Pań z kuchni i sobie zjeść ponieważ sala stołówkowa należy do hotelowej restauracji Horyzont. Na dole jest pub,muzyka do 21:55,piwo po 6 zł z nalewaka,z butelek różne ceny od 6 do 9, wino, wódka na 50ml po 5 zł a cała butelka Stocka za 35 zł czyli lepiej brać butel do stolika. Podsumowując więcej nie zdecyduję się na przyjazd do sanatorium w taką porę roku.Na 6 wyjazdów tylko ten tak się trafił ponieważ podanie było złożone latem.
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: HOTEL Olecko

Post autor: krzysiek88 »

TV za 20 zł od głowy lub jak w pokoju para to 20 zł całkowicie,dlatego jak jesteś z żoną,kochanką,facetem i inne połączenia mów że razem.Internet za free w całym obiekcie, moc różna w zależności od korzystających w danym momencie.O parkingu już było więc jak idziesz w zaparte i parkujesz na terenie gminy a nie hotelu(czyli pas wzdłuż hotelu wysypany kamieniem) parkuj i idź w zaparte że nie jesteś autem a nikt Ci nic nie zrobi.Zresztą sprawę tego parkingu prywatnie będę rozwiązywał w Urzędzie Miasta Olecko dla własnej ciekawości. Acha co do pokoju to największe jajca to kilkucentymetrowe szpary pod drzwiami, słychać wszystko nawet 2 pokoje dalej i łóżko to drewniana deska, cztery nogi i na to położony materac ale oczywiście to w niektórych pokojach.
Dziwna jak dla mnie i innych sytuacja na stołówce czeka się w kolejce na śniadanie i kolacje bo posiłki są podawane do ręki a nie jak do tej pory gdziekolwiek byłem już stały na stole i czekały a także sugerowanie odnoszenia naczyń przy wyjściu,a na zabiegach w stylu ćwiczenia na rowerku lub orbitreku obsługa raczy sobie aby każdy po zakończeniu przecierać samemu papierem i środkiem w aerozolu miejsca za jakie się trzymał,jak dla mnie to bardzo dziwne to co zatem robi osoba z obsługi?
forumowicz

Re: HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

Jednak to Olecko w dalszym ciągu wzbudza dużo kontrowersji :roll:

Dzięki Krzysztof , że podzieliłeś się z nami swoimi spostrzeżeniami :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Witam,dziwne zwyczaje czy praktyki-zapewne podyktowane oszczędnościami w ilości zatrudnionej obsługi,pozostaje jeszcze krótki kurs obsługi różnego rodzaju urządzeń do zabiegów i robi się pełna Rehabilitacja.....Samoobsługowa :o KOSZTY,KOSZTY :shock:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Hipokryt »

To kolejny interesujący obiekt, który warto odwiedzić po takich ciekawych recenzjach forumowych :lol:
Kto zainteresowany pojechać tam prywatnie gdzieś bliżej sezonu ?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: dani888 »

Hm....... Dzięki Krzysiu za tak rozległe info ale przyznam..... przeraziło mnie :o :shock: .
Przeraziło bo jeśli pojadę to będzie to pewnie Augustów , Gołdap lub Olecko .... chyba , że mają coś jeszcze w rękawie :D . Pozdrawiam :) .
Awatar użytkownika
acik61
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 05 paź 2019 18:51
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: HOTEL Olecko

Post autor: acik61 »

dani888
do tej listy dopisz Osieczek :) mam "przyjemność" rehabilitacji w tym miejscu od 02.01.2020.....
Wesołych i zdrowych świąt wszystkim forumowiczom
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: HOTEL Olecko

Post autor: Dagna »

:o Może fajne towarzystwo się trafi to jakoś zleci.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: dani888 »

acik61 pisze: 20 gru 2019 14:40 dani888
do tej listy dopisz Osieczek :) mam "przyjemność" rehabilitacji w tym miejscu od 02.01.2020.....
Wesołych i zdrowych świąt wszystkim forumowiczom
O matko kochana...... :o :shock:
Acik61 nie żartuj , to już wolę zabiegi ambulatoryjne u siebie . Nawet nie wiem gdzie to jest ale czytałam opinie przeróżniste na temat tego ośrodka . Chcesz abym wróciła zupełnie okaleczona ? :D Mam nadzieję , że mój ZUS tam nas nie wysyła .
A Tobie współczuję mój drogi :serce: ale mam nadzieję , że po powrocie podzielisz się z nami swoimi prawdziwymi odczuciami na temat tego ośrodka .
Tobie również życzę zdrowych , pogodnych świąt Bożego Narodzenia :) :serce: .
ODPOWIEDZ