HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zalewa56
Posty: 2
Na forum od: 23 sty 2017 09:22

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: zalewa56 »

Strona jest pod linkiem [link]
Ostatnio zmieniony 25 sty 2017 19:44 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

Tak ale wydaje mi się ze tam nie pełnej informacji. Chyba ze na razie oferta hotelu jest tak skromna.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: sztani »

A ja wstrzymał bym się z entuzjazmem i poczekał na relacje innych . Fajnie ,że koleżanka tyle napisała o tym ośrodku i dzięki jej za to ale dajmy szanse innym .
Może jestem zbyt drobiazgowy i i niedowiarek ,że wszystko jest tak ""cacy"" ale mam przypuszczenia (oby niesłuszne) czy to nie na potrzeby ośrodka w Olecku Brzmi dla mnie za rewelacyjnie
Casandra co z Twoją komunikacją na PW szkoda ,że jej nie ma . :(
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

nawet jeżeli pisał to,kuracjusz powiązany z kierownictwem hotelu to jakiś obraz naświetlił.... przynajmniej w sprawie położenia hotelu.Jakie są pokoje to widać na stronie. Restauracja też może być dobra, w końcu to był hotel. I tez jest na stronie.
A zabiegi? no cóż, jakieś normy musieli spełnić skoro ZUS podpisał z nimi umowę. Gołdap nie ma zbyt wysokiego standardu wiec może w Olecku rzeczywiście jest lepiej, przynajmniej jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie.
na pewno kolejne relacje - jeśli będą - wyjaśnią wszelkie wątpliwości.
Zwłaszcza fotorelacje - prawda Paweł 1974?


im więcej osób się wypowie tym lepiej.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: sztani »

Zawsze jestem zdania ,że jedna Jaskółka wiosny nie czyni ale mając więcej relacji( od różnych osób )obraz robi się bardziej obiektywny.Pozdrawiam :)
Martuska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 sty 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Martuska »

ok, rozumiem, jestem jedyna kuracjuszka, ktora sie udzielila z opinia, nie wiem dlaczego inni nie pisza, miejmy nadzieje, ze chociaz najbardziej negatywny i gderajacy kuracjusz pan Gracjan sie wypowie. :D dzis mielismy wieczorek pozegnalny, byla kapela na zywo i jutro ostatni dzien... strona podobno juz dziala, nie wiem nie sprawdzalam. Mam nadzieje,ze Wam sie bedzie rownie dobrze kojazylo to miejsce, oczywiscie jedna jaskolka nie czyni wiosny...zgadzam sie, ale to przynajmniej wiosenny zwiastun ;-) Sami ocenicie :-)
Ps. z kierownictwem w zaden sposob powiazana nie jestem, pierwszy raz jestem na suwalszczyznie, porownujac do 3 poprzednich osrodkow ...z zabiegow i podejscia kadry medycznej do mnie jestem ogromnie zadowolona :-) i POLECAM!
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Witam,chciałbym na samym wstępie życzyć pełnego rozkwitu i na dobrym poziomie nowemu obiektowi Sanatoryjnemu w tak pięknym zakątku Naszej Ojczyzny-mam nadzieję że tak będzie i potwierdzą to Nasi Kuracjusze-jestem dociekliwy i dość spostrzegawczy-Martynko-czy jak ci tam jest-piszesz że znalazłaś oazę spokoju bez telewizji i wcale Ci to nie przeszkadza bo jesteś z Warszawy i potrzebujesz odpoczynku od codziennej gonitwy w wielkim mieście-natomiast w twoim avatarku napisałaś że Twój NFZ to.....Warmińsko-Mazurski-czyżby Warszawa zmieniła swoją...lokalizację :roll: Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: sztani »

Martusko to jak wytłumaczyć ,pierwszy raz na Suwalszczyźnie , pod nickiem NFZ Warminsko mazurski (Olecko to też to samo województwo) a Ty z Warszawy . :) :) Pozdrawiam
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

KTOS TU KRECI HIHIHI :D :D :D :D :D :D :D :D :D
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

Martuska - o tym czy miejsce bedzie sie dobrze kojarzyło i czy ludzie będą chcieli wracać stanowi oferta hotelu i podejście zarządu i personelu.
Pewnie od tego tez zależą ew umowy z NFZ i Zus, i od oferowanej bazy zabiegowej, bo to wbrew temu co napisałaś nie zus okraja zabiegi tylko hotel ich nie ma w swojej ofercie..
Czyli nie ma co zwalać na innych tylko trzeba popracować nad zapleczem
ODPOWIEDZ