HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: dani888 »

Witam . Muszę chyba przeczytać wszystkie opinie ,,od dechy do dechy " bo w niedługiej przyszłości mogę tam być skierowana a mieszkam w miarę niedaleko... ;) . W głębi duszy czuję , że te miejsce nie jest dla mnie.....
A swoją drogą - ktoś wie dokąd obecnie kieruje podlaski ZUS najczęściej ? Dodam - narząd ruchu , pozdrówka :kwiat: .
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: HOTEL Olecko

Post autor: woytek »

Augustów, Gołdap ,Olecko
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: HOTEL Olecko

Post autor: krzysiek88 »

Jadę jutro z Białegostoku turnus od 24.11, skierowanie z Podl. NFZ.Opiszę dokładnie w trakcie i po powrocie co i jak z fotkami dodatkowo.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: HOTEL Olecko

Post autor: sztani »

To NFZ kieruje do Olecka ? dziwne co najmniej ale wszystko jest możliwe
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: HOTEL Olecko

Post autor: zbigniew165 »

Sztani, krzysiek88 chyba się pomylił, bo NFZ nie kieruje do Olecka. Pewnie miało być z podlaskiego ZUS, male może nam to wyjaśni na forum. :roll:
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: HOTEL Olecko

Post autor: krzysiek88 »

sorry sorry nie z NFZ a z ZUS,właśnie jestem,pokój na 2 p. z widokiem na jezioro,w pokoju mini szafa,czajnik,2 szklanki dwa talerzyki,brak widelca ale to nie problem,kieliszki zabrałem swoje :) , mały TV,pokój duży na 2 os.,kaloryfery buzują na 102,trzeba przykręcić bo gorąco,ogólnie jak na powitanie to nie jest źle
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: HOTEL Olecko

Post autor: krzysiek88 »

oczywiście jest kilka mankamentów,jak zepsute drzwi balkonowe,których nie można otworzyć jak lufcik,ściany jak z tektury,wszystko słychać co się dzieje u sąsiada,jak ktoś lubi spać wysoko na poduszce to niech ze sobą zabierze swoją bo te na stanie to małe placki,acha do 2 szklanek jedna łyżeczka,w łazience brak pod prysznicem półki na mydło itp,brak kubeczka na szczoteczki,ogólnie deczko zajechana łazienka ale da się żyć,w końcu nie jest to 5* co do zabiegów to raczej słabo na 11 rodzai aż 4 to różne ćwiczenia i trening relaksacyjny no i są rozbite na cały dzień ostatni o 15:30,tragedia praktycznie nie ma kiedy wyskoczyć na miasto aby było jeszcze widno.Reszta opisu wkrótce po dłuższym pobycie
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

Kubeczek na szczoteczki??????!!!!nie masz swojego?????? ..masz za to kilka szczoteczek zapewne....Czy liczba mnoga odpowiada szczoteczkom twoją i wspóltowarzysza...????
dawidowiczewa1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lis 2019 22:38
Oddział NFZ: Podlaski

Re: HOTEL Olecko

Post autor: dawidowiczewa1 »

Czy jedzie ktoś od 2.01 z Białegostoku?
Awatar użytkownika
krzysiek88
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 09 sie 2016 08:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: HOTEL Olecko

Post autor: krzysiek88 »

marcingromek pisze: 26 lis 2019 21:25 Kubeczek na szczoteczki??????!!!!nie masz swojego?????? ..masz za to kilka szczoteczek zapewne....Czy liczba mnoga odpowiada szczoteczkom twoją i współtowarzysza...????
Ciebie to ja nie prosiłem o komentarz,czy mam kubeczek czy nie,opisuję dla osób którzy są zainteresowani tym obiektem a i sam mam porównanie do tych obiektów w których byłem więc opisuję, liczba mnoga szczoteczek odpowiada że jest moja i żony a Ty niestety musisz kimać z współtowarzyszem(kto jak i co lubi!) i wara do mojej szczoteczki i kubeczka
ODPOWIEDZ