HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
dawidowiczewa1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lis 2019 22:38
Oddział NFZ: Podlaski

Re: HOTEL Olecko

Post autor: dawidowiczewa1 »

Martka78 pisze: 27 gru 2019 23:07 Witam!!! Czy ktoś jedzie z Białegostoku na turnus 02.01.2020??
Wysłałam wiadomość prywatną
dawidowiczewa1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lis 2019 22:38
Oddział NFZ: Podlaski

Re: HOTEL Olecko

Post autor: dawidowiczewa1 »

Witam wszystkich,w sobotę wróciłam z pierwszego turnusu. Byłam w wielkim szoku, ponieważ po tym co przeczytałam tutaj w postach jechałam tam jak na skazanie. Całe szczęście byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Pokój na pierwszym piętrze 112 ,lepszego nie mogłam trafić 😀. Towarzystwo, którego nie zapomnę do końca życia ♥️.Lekarz-na lepszego nie mogłam trafić, pielęgniarki- większość super ♥️. Zabiegi też ok. Jedzenie pyszne,gotowane ze smakiem( pozdrawiam całą ekipę z kuchni )niczego więcej nie trzeba. Będę miło wspominać i mam nadzieję, że kiedyś tam powrócę.Jedyne co polecam zabrać to własną poduszkę ( jeśli ktoś lubi spać wyżej )i koc.
AndrzejG
Posty: 3
Na forum od: 27 sty 2020 21:56

Re: HOTEL Olecko

Post autor: AndrzejG »

Powiedz mi proszę czy jest się gdzie pokąpać i czy w Olecku jest kręgielnia
dawidowiczewa1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lis 2019 22:38
Oddział NFZ: Podlaski

Re: HOTEL Olecko

Post autor: dawidowiczewa1 »

Zależy jaką kąpiel lubisz 😁 jest basen i jest też piękne jezioro 😀 kręgle nie mam pojęcia.My graliśmy w bilarda i ping ponga. Pozdrawiam
annajusz
Posty: 1
Na forum od: 07 paź 2020 09:57

Re: HOTEL Olecko

Post autor: annajusz »

PIĘKNE miejsce!!! Hotel położony nad samym jeziorem. Dobór i same zabiegi perfekcyjne.
Z czystym sumieniem mogę POLECIĆ wszystkim szukającym wytchnienia od zgiełku i dobrej rehabilitacji.
Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy z Hotelu Olecko.
Anna W
gagme
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 31 lip 2020 02:10
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: HOTEL Olecko

Post autor: gagme »

Będzie ktoś w najbliższym czasie w Olecku w sanatorium? Jakieś opinie o aktualnej sytuacji?
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: HOTEL Olecko

Post autor: henrys66 »

Jestem obecnie w tym hotelu. Budynek obskurny prowizorycznie wyremontowany , zastanawiam się kto go dopuścił do użytku z tak zamontowaną instalacją elektryczną , i przeciekającym dachem w czasie deszczu ( mam porównanie bo jestem już 12 raz na rehabilitacji w różnych ośrodkach). Posiłki catering podawane do ręki po oczekiwaniu w kolejce , opóźnienia do 20 min. Obsługa kuchni to młodzi ludzie z łapanki bez żadnego przygotowania kelnerskiego. Raz się zdarzyło że kolację ze łzami w oczach wydawała jedna młoda dziewczyna bo inni nie przyszli ( podobno nie dostali wynagrodzenia) . Same posiłki smaczne ale widać że przygotowane z najtańszych wędlin i produktów. Sztućce włożone w jeden pojemnik plastikowy , każdy siedzący przy stole je dotyka. Na pewno plusem są rehabilitanci , i samo miejsce położenia ośrodka. Z minusów jeszcze brak zarządzania obiektem i personelem, pani dyrektor mino naszych kilku uwag na pierwszym spotkaniu nic nie zrobiła. Najlepiej to o nic ją nie prosić i nie zawracać jej głowy ( mało uchwytna ). Pan ordynator natomiast rozdaje czerwone kartki i sugeruje że niepokornym może skrócić turnus (takie małe straszonko) Aaa i oczywiście ogromny plus to towarzystwo które pozdrawiam. :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Witam ,na temat Olecka pisaliśmy bardzo dużo- było też sporo bardzo pochlebnych opinii kuracjuszy którzy nawet założyli temat po turnusie - okazuje się że te negatywne nic nie wniosły i zarządzający obiektem nic sobie nie robią i dalej prowadzą działalność w takich warunkach jak powyżej opisane- grunt to mieć znajomości i tłuc kasę kosztem kuracjuszy, ciekaw jestem czy wybierający się obecnie kuracjusze potwierdzą opinię o tym obiekcie - jedynym plusem jest to że rehabilitacja na jakimś poziomie co nie znaczy że cała reszta ma być koszmarna bo przecież za wszystkie te rzeczy płacimy ze swoich składek zdrowotnych a czas wyjazdów ciągle się wydłuża, Podziękowania za napisaną opinię Henrys :) Dużo Zdrowia, Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
+dobek1412
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 05 lut 2019 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: HOTEL Olecko

Post autor: +dobek1412 »

No to troszkę mam stracha. Jadę tam 13 września. Zobaczę i porównam do Witala w Gołdapi (byłem zadowolony), Sanvitu w Iwoniczu (super) oraz do Malwy w Ustroniu (kiepsko). Malwa mnie zaskoczyła panią doktór, która na schorzenie kręgosłupa (Operacja przepukliny) zapisała mi najwięcej zabiegów pt. .... kąpiele solankowe kończyn dolnych, czyli jakuzzi na pięty :( Kąpiele borowinowe czyli dzbanek 2 l błota na wannę wody, podczas gdy w Sanvicie leży się w błocie.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Witam, ciekaw jestem Twojej opinii po pobycie, bo Olecko nie miało jej pochlebnej- chyba że podstawione osoby wychwalały pod niebiosa ,dlatego tak ważne jest zaczerpnięcie jej z różnych źródeł, Pozdrawiam i Owocnego pobytu Życzę :)
ODPOWIEDZ