Gryf - Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ella1967
Posty: 2
Na forum od: 09 sty 2017 21:22
Oddział NFZ: Małopolski

Gryf - Kołobrzeg

Post autor: ella1967 »

Witam :) Proszę o świeże informacje o sanatorium Gryf w Kołobrzegu. Naczytałam się opinii z przed lat i ... hmmm nie wiem co mam o tym myśleć... A wyczekiwany wyjazd już w lutym.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: darek »

Może nie za świeże ,ale październik 2016.
Obiekt przy głownym trakcie spacerowym.
zabiegi na miejscu -wg zasłyszanych informacji dość mocno odnawiana Baza zabiegowa a i pokoje też
generalnie dawne Resortowe sanatorum
Dobra miejscówka
choć zapewne znajdą się malkontenci
ella1967
Posty: 2
Na forum od: 09 sty 2017 21:22
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: ella1967 »

Bardzo dziękuję :) Lepsze zasłyszane wiadomości z 2016 roku niż te przeczytane z 2014 ;) Liczę na kolejne informacje od kuracjuszy. Dzisiaj zadzwoniłam do ,,źródła,, i pani recepcjonistka wbrew krążącym opiniom była bardzo miła...
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Suzen »

Ja byłabym zadowolona z takiego przydziału i wyjazdu.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu oraz rehabilitacji w nadmorskim kurorcie.
kanieczka
Posty: 3
Na forum od: 03 wrz 2017 11:02
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: kanieczka »

ella1967 pisze: 10 sty 2017 19:37 Bardzo dziękuję :) Lepsze zasłyszane wiadomości z 2016 roku niż te przeczytane z 2014 ;) Liczę na kolejne informacje od kuracjuszy. Dzisiaj zadzwoniłam do ,,źródła,, i pani recepcjonistka wbrew krążącym opiniom była bardzo miła...
Witam serdecznie, moge prosić o opinie z pobytu .Ja jadę w październiku i po przeczytaniu wcześniejszych opinii jestem przerażona !
esia62
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 23 wrz 2011 17:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: esia62 »

Jestem obecnie w Gryfie.Jechalam pełna obaw..a tutaj miła niespodzianka.Pokoj bardzo ładny, czysto, wyżywienie też dobre.Zabiegi są na odpowiednim poziomie.Znajduja się tacy co ciągle narzekają ..ale trudno wszystkim dogodzić.Naprawde jest tutaj dobrze.
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Maria K »

Witam, esia62 ty już wróciłaś z Gryfa w Kołobrzegu, czy możesz opisać swój pobyt, jakie są zabiegi i ogólnie jak tam jest.
Właśnie dostałam tam przydział, i jestem przerażona opiniami o tym sanatorium.
esia62
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 23 wrz 2011 17:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: esia62 »

Tak jak już wcześniej pisałam z pobytu jestem bardzo zadowolona.Czesc pokoi to pokoje typu studio 2+2 ze wspólną łazienką, były też pokoje 2+1.Pokoje były ładne ,często sprzątane.Za tv i czajnik pobierają opłaty , lazienka byla dość nowa .Wyżywienie bardzo dobre , śniadania 7,15,obiad 12,15, kolacja 17,15. Stołówka bardzo dużą i estetyczna .Zabiegi też były na poziomie , basen solankowy w odległości 100-200 metrów, polecam.Na dole kawiarnia gdzie bardzo dobrze grają .Naprawdę nie mam żadnych zarzutów pod adresem tego sanatorium.Bez obaw można jechac
esia62
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 23 wrz 2011 17:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: esia62 »

Dodam jeszcze że personel bardzo miły i pomocny. :serce:
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Maria K »

Witam, esia62 dziękuję za odpowiedz,pocieszyłaś mnie :) ,według wcześniejszych opini to tragedia. :(
Jeśli mogła byś mi jeszcze napisać czy jest wybór pokoju,czy nie.
Czy można sugerować lekarzowi jakie zabiegi by się chciało,czy sam decyduje bez pytania. Pozdrawiam. :kwiat:
ODPOWIEDZ