senatorium WISŁA Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kolixpl
Posty: 1
Na forum od: 09 lis 2009 21:29

senatorium WISŁA Iwonicz Zdrój

Post autor: kolixpl »

Witam
Senatorium wisła w iwoniczu zdroju to koszmar zus wysyla ludzi na leczenie a wraca sie bardziej chorym lekarze chyba mieli praktyke w zakladzie miesnym obchodza sie z ludzmi jak ze zwierzetami rechabilitanci rowniez trudno powiedziec ze robia to co powinni wiekszosc zajmuje sie tym co nie powinna brak slow jesli chodzi o personel medyczny jedyny plus to chyba tylko kuchnia ktora jest w miare smaczna :) brud wszedzie pokoje z czasow prl drzwi skrzypia klamki przewodza prad lazienka to istny koszmar a normalni ludzie placa ciezkie pieniadze do zusu ktory pozniej urzadza turnusy dla imprezowiczow alkochol dostepny na recepcji ale rowniez w pokojach nie ma dnia zby nie odbywaly sie orgie sexualne jak rowniez alkoholowe wieczorki taneczne to zwykla popijawa ludzie obudcie sie czy warto jest dwac prawie 5 tys za cos takiego oczywiscie kasa wspolna ale czy nie mozna tego lepiej wykorzystac i tak w 99% ludzie ktorzy tam sa nie odniosa poprawy zdrowia lecz tylko pogorszenie albo wizyta tam jest zbedna bo nie przynosi korzysci kazdy ma wlasne zdanie ale moze wrto skonczyc z tym debilizmem i powiedziec dosc
pozdrawiam.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: senatorium WISŁA Iwonicz Zdrój

Post autor: administrator »

1. Proszę nie pisać wszystkiego wielkimi literami, to zaciemnia obraz, a ja muszę pracować by to usuwać.
2. Na forum oczywiście można wyrażać swoje opinie, lecz polecam zapoznać się z regulaminem. Szczególnie z punktem:
1. Cenimy wolność słowa jednakże, każdy autor postu publikuje go na własną odpowiedzialność i ponosi prawne konsekwencje swojej wypowiedzi. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane odpowiednim organom. W tym celu rejestrowany jest host i IP komputera, z którego napisano posta.
Przypominam na wypadek gdyby ktoś się zbyt rozpędził w swojej opinii.
Jola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 03 sty 2009 19:07

Re: senatorium WISŁA Iwonicz Zdrój

Post autor: Jola »

A coś ty taki agresywny :mrgreen: i roszczeniowy ,wylałes wiadro zółci na wszystkich i wszystko.
Mam odczucie czytając Twój post ze zrobiono ci taaaka wielka krzywdę w tym " senatorium" raczej sanatorium!wręcz się nad tobą znęcali.Czlowieku skąd znasz koszty jakie ponosi ZUS wydaje mi się ze przesadziles i w tym przypadku ,ponieważ pobyty pełnoplatne to ok 120 zł do 140 zł za dobę policz sobie ile to jest przy pobycie 24 dniowym .Wyslali Cie tam bo chyba zbyt długo chorujesz ,nie zaplaciles ani grosza, dostałeś napewno zwolnienie lekarskie na ten czas i jeszcze dostałeś zwrok kosztów podróży czy się zgadza?,gdybyś sam za to zapłacił chwaliłbys te sanatorium i rehabilitantów jeszcze przez najbliższy rok a tak to co -za darmo to do bani wysłali ,nakarmili,zapłacili trzeba nażekac nie ma rady może już mnie nie wysla i nie pokrzyzuja mi planów.......... Czy oby nie tak?
ODPOWIEDZ