crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: forumowicz »

to zes Giencia trafiła :| jedz tam jeszcze raz , wróc z dowodami i zrób z tym wszystkim porządek :evil:


jeśli chodzi o Amber lub Chalkozyn , zrezygnowałem z tego pierwszego na rzecz drugiego , w nastepnym roku jedziemy jednak do Amber , juz zarezerwowałem pobyt , osobiście :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

A pomożesz :?: ;) to pojadę ... nawet komercyjnie :)
Przenieśmy tą rozmowę na priv. :oops:
forumowicz

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: forumowicz »

pomogę - chwasty trzeba usuwać ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

jarko666 pisze: 07 mar 2017 21:59 Niestety jechałem 600 km z myślą o super zabiegach i poprawie zdrowia . Wszyscy pisali jakie tu wspaniałe zabiegi. Otrzymałem prądy , basen , ćwiczenia z oporem, laser, kąpiel kwasowęglową , w zasadzie takie zabiegi można dostać niemal że w każdym ośrodku zdrowia. :evil:
Jarko , napiszesz mi , którego miałeś lekarza prowadzącego :?:
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Dagna »

Ja pojechałam ze zwrotów i miałam co drugi dzień borowinę, co drugi dzień siarkę, do Zdrojowego chodziłam na zabiegi bo na miejscu nie mają. Jarko może zależy od lekarza a może jakieś masz inne schorzenia, że nie wolno? Co prawda przed wyjazdem też się bałam, że nie dostanę bo pisali, że ogólna ilość tych zabiegów pod przydział wg płatności NFZ i nie dla wszystkich wystarcza. Mój opis jest na stronie 12. Czyli widzę, że jakby się pogorszyło i lepiej tam nie wracać?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Nie Dagna , nie pogorszyło się , możesz jechać spokojnie . Wszystko zależy od lekarza ...
stolik24
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 11 gru 2019 16:53

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: stolik24 »

Witam wałasnie wróciłam z Horynca.Dla mnie wszystko ok .Jedzenie smaczne 1 zupa na caly turnus tylko mi nie smakowała.Codziennie zdrowe warzywa :D Panie rehabilitantki miłe.Na borowinę i siarkę trzeba chodzić do Domu Zdrojowego.Jeżeli chodzi o pokoje nie mam nic do zarzucenia ,chociaz inni mieli lepsze .Bardzo mi się podobało ,chętnie tam wrócę.Pozdrawiam super towarzystwo stolik 24 :)
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Chmurka07 »

Jeśli komuś piorytetem jest jedzenie i o tym pisze na pierwszym miejscu, to komentarze jakby zbyteczne. ;) ;)
stolik24
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 11 gru 2019 16:53

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: stolik24 »

Dla mnie jedzenie to priorytet :D
ODPOWIEDZ