crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
stolik24
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 11 gru 2019 16:53

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: stolik24 »

Wszystkim forumowiczom z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę zdrowia,radości i szczęścia :) )Pozdrawiam wszystkich siedzących przy stoliku 24 a w szczególności 24,3 a także Krysię i Marcina.Nie mam tel :(
mar
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 21 gru 2019 08:55
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: mar »

stolik24 rehabilitacja się udała jest wszystko ok :)
stolik24
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 11 gru 2019 16:53

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: stolik24 »

Cieszę się bardzo że wszystko OK :)
stolik24
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 11 gru 2019 16:53

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: stolik24 »

A czy kolanko działa ;) napisz na priv
mar
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 21 gru 2019 08:55
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: mar »

Też działa :lol:
Awatar użytkownika
Violet
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 28 gru 2019 16:43
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Violet »

Witam wszystkich serdecznie. Ja też wkrótce wybieram się do crr Horyniec i zdam relację po powrocie. Obawiam się najbardziej , że nie dostanę kąpieli siarkowych. :? Z tego co czytam na stronie , nie ma kąpieli borowinowych tylko okłady. Czy ktoś może kupował sobie kąpiele borowinowe? Jakieś opinie o kąpielach może? Czy warto dokupić? W Bajce widzę, że wychodzą najtaniej. Pozdrawiam! !!!! :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Violet pisze: 28 gru 2019 16:57 W Iwoniczu byłam rok temu zimą. Pobyt oceniam bardzo pozytywnie. Obsługa miła i pomocna, lekarze też. Baza zabiegowa wiadomo - bez cudów. To nie Horyniec , ale wszyscy mili , uśmiechnięci.
Byłam i w Iwoniczu i w Horyńcu ... i też sądzę , że Iwonicz to nie Horyniec ;) do Horyńca nigdy więcej nie pojadę :evil: a o Iwonicz teraz prosiłam .. czekam na skierowanie :D

Plastry są w CRR , ale kąpiele borowinowe można dokupić w Domu Zdrojowym , nie znam ceny .. jest taka możliwość , że siarkowych nie dostanioesz , zależy na którego lekarza trafisz i jak mocno będziesz prosić ;)
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: gamlog »

Violet pisze: 28 gru 2019 17:18 Witam wszystkich serdecznie. Ja też wkrótce wybieram się do crr Horyniec i zdam relację po powrocie. Obawiam się najbardziej , że nie dostanę kąpieli siarkowych. :? Z tego co czytam na stronie , nie ma kąpieli borowinowych tylko okłady. Czy ktoś może kupował sobie kąpiele borowinowe? Jakieś opinie o kąpielach może? Czy warto dokupić? W Bajce widzę, że wychodzą najtaniej. Pozdrawiam! !!!! :D
Kiedy jedziesz do Horyńca bo ja od 2 stycznia
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Violet jedzie na twój turnus :D
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: gamlog »

No to fajnie😊
ODPOWIEDZ