crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Violet
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 28 gru 2019 16:43
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Violet »

Tak od 2 stycznia :)
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: gamlog »

To będzie kawusia? 😊
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Dagna »

Violet jak chcesz dokupić zabiegi w Domu Zdrojowym to najpierw wizyta u lekarza tam - płatna i dopiero on zleci. Na miejscu w CRR mają tylko okłady ale zawijania i siarkę też zlecają i na zabiegi do Domu Zdrojowego się idzie - niedaleko. Potem można na miejscu odpocząć ostygnąć, jak miałam mało czasu na powrót na posiłek to bez problemu przesunęli godziny. Kąpieli nie miałam tylko zawijania to prawie jak kąpiel kładziesz się na foli i wiadrami borowinę dają. Pierwszy raz szok pan w gumowcach i fartuchu wiadra z borowiną :)). Weź jakieś czarne majciochy na straty albo tam jednorazowe gatki sprzedają, a do Bajki od CRR daleko.
Awatar użytkownika
Violet
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 28 gru 2019 16:43
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Violet »

Yhy...lekarz i to płatny, kwalifikacja jak do operacji :roll: Myślałam, że latwiej będzie. Ok. Dzieki wielkie za info!
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Przeciez pisałam ;) Iwonicz to nie Horyniec ;)
W Iwoniczu wszystko jest jasne ;)
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

Violet pisze: 28 gru 2019 21:55 Yhy...lekarz i to płatny, kwalifikacja jak do operacji :roll: Myślałam, że latwiej będzie. Ok. Dzieki wielkie za info!
nie załamuj się,może otrzymasz w ramach zabiegów,okłady borowinowe całkowite są nawet lepsze od kąpieli....jak ja byłam nie było problemów z otrzymaniem takowych zabiegów,wręcz niektórym nie chciało się chodzić i rezygnowali ...jedź i "wołaj" o prawdziwa borowinę!!! a nie plastry, jak w Iwoniczu ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Wołanie w CRR Horyniec przynosi skutek ;) , ale trzeba dłuuugo wołać ;) tak minimum ze 100 razy ;)

W Iwoniczu nikt nie woła , tam po prostu są zabiegi dla kuracjuszy :D są jakie są , ale dzielone sprawiedliwie :D .. tam nie trzeba 100 ... razy wołać ;)

Pozdrawiam Gaba :kwiat:
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

...ja "wołałam" tylko raz ;) może trafiłam na dobry humor :? ...w Iwoniczu trafiłam gorzej :(
tez pozdrawiam Genia :serce:
stolik24
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 11 gru 2019 16:53

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: stolik24 »

Ja nie wołałam a otrzymałam" prawdziwą" borowinę :)
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

...to chyba tylko GENIA miała pecha ;) ...ja byłam dwa razy i chętnie bym wróciła 8-) chociaż mam daleko...
ODPOWIEDZ