Solinka Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Solinka Polańczyk

Post autor: lubelanka64 »

Kto był w ciągu ostatnich kilku miesięcy w Solince?? Proszę o aktualne opinie. Na naszym forum jest mało informacji a strona internetowa sanatorium bardzo uboga. Na innych forach opinie są co najmniej nieprzychylne, wręcz negatywne. Termin mam zachęcający czerwiec/lipiec, miejscowość też jest mi znana ale sam obiekt zniechęca. Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: p-siak »

Będzie bardzo dobrze, na pewno.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: Sloneczko »

Polańczyk jest piękny latem :serce:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5049
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: zbigniew165 »

lubelanka 64 witam. Gdzie ty wyczytałaś te negatywne informacje o Solince. Byłem w 2016 r od 04 do 25 lipca w Solince i jechałbym tam jeszcze raz.Mam numer 53400 w kolejce, tak że być może uda mi się jeszcze raz tam jechać. Jak chcesz zapoznać się z moimi opisami tego sanatorium to wpisz w prawym górnym rogu Solinka Polańczyk i znajdziesz tam moje posty. Gdy uznasz, że za mało opisałem sano sanatorium podam ci swój numer telefonu lub poczty i wtedy dowiesz się wszystkiego. Jaki pokój wybrać, na którym piętrze, jaki stolik na stołówce itp. Gratuluje ci tego skierowania i napewno będziesz zadowolona z pobytu w tym sanatorium. Jeszcze ci dopowiem, że jest tam basen do ćwiczeń i zabierz szlafrok. Czekam na twój post.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: lubelanka64 »

Zbyszek 64 znam Polańczyk, byłam lata temu w Dedalu, Amber Pol. Wtedy Solinka była zaniedbanym obdrapanym obiektem i opinie kuracjuszy nie były zachęcające. Skoro piszesz, że jest ok, tzn. że był remont. Napisz o standardzie pokoi, mnie interesuje jedynka, jakie wyposażenie np. ręczniki, suszarka, łazienka, tv, wifi. Mniej mnie obchodzi wyżywienie, bardziej jakość zabiegów.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: lubelanka64 »

szukałam Twojej opinii o Solince, niestety nie znalazłam. Podaj w jakim temacie i na której stronie jest.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5049
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: zbigniew165 »

Nie szkukaj na tej stornie tylko na stronie Wyjeżdżam do sanatorium. Podaję ci moją pocztę zbigniew.wrzosek.zwgmail.com
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: lubelanka64 »

Czytałam Twoją opinię, napisz coś więcej na temat warunków w samym sanatorium. Czy to prawda, że obsługa jest mało przychylna kuracjuszom i restrykcyjnie przestrzega godz.22.00 nawet w lecie. Polańczyk i jego atrakcje znam z wcześniejszych pobytów. Pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5049
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: zbigniew165 »

Obsługa jest bardzo miła. Już po kilku zabiegach można wcześniej zaliczyć wszystkie zabiegi z wyjątkiem masażu klasycznego. Obiekt jest dobrze utrzymany. Pokoje czyste ale nie polecam typu studio. Jest jedna łazienka na dwa pokoje. a pokoje są małe Ja byłem w trójce i miałem szczęście bo było nas tylko dwóch. Trzeciego lokatora nie mieliśmy i łóżko jedno było wolne. Pokoje oczywiście najlepsze są z widokiem na Solinę, bo jak wybierzesz z drugiej strony to będziesz widziała tylko skarpę i hotel Skalny. Widok nieciekawy i nie polecam. Musisz być rano bo o godz. 7.15 przyjeżdzają dwa autokary lini Neobus z Wrocławia i z Warszawy, lub dzień wcześniej. Będziesz wtedy mała wybór w pokojach i przy wyborze stolika na stołówce. Po wejściu na stołówkę kieruj się w prawo do stolików przy ścianie z oknami i jak najbliżej wejścia. Będziesz obsługiwana szybciej i łatwo jest szybciej wyjśc po posiłku. Wyżywienie moim zdaniem jest smaczne i wystarczające. Ja miałem stolik nr 10 i chyba wszystkie są na 5 osób. Pokoje od 1 piętra są z balkonami co w latem jest zaletą. Ja mieszkałem na poddaszu i nasz pokój był większy niż te studyjne. W pokoju posiadaliśmy lodówkę i telewizor oraz radio, czajnik i szklanki. W obiekcie jest winda teraz zainstalowali nową. Na kartę zabiegową nie masz wpływu, bo jest pisana programem komputerowym. Zabiegi są wszystkie do obiadu, czyli do godz. 13.00. W sobotę i niedzielę zabiegów nie ma. Co do wyżywienia brakowało tylko kawałka ciasta, ale blisko sanatorium po drugiej stronie ulicy są sklepy i cukiernia.Ręczniki są ale można zabrać duży kąpielowy no i szlafrok na basen też bo można w nim pójśc bezpośrednio na basen i oczywiście czepek na głowę. Jak masz jeszcze pytania to chętnie odpowiem. Przepraszam za błędy ale nie chce mi się już ich poprawiać.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: lubelanka64 »

Zbyszek, dziękuję za Twoją opinię. Napisz proszę, czy w otoczeniu Solinki jest miejsce aby posiedzieć przy kawce czy piwku np. ławeczki ze stolikiem, parasol przeciwsłoneczny czy trawa aby rozłożyć leżak. Wszak nie zawsze ma się ochotę wspinać po ulicy do Zakapiora lub na cypel.
Może jeszcze ktoś inny zamieści swoją opinię. Pozdrawiam i dobrego dnia.
ODPOWIEDZ