Solinka Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: lubelanka64 »

Ostatni zabieg zaliczony, karta zabiegów oddana, walizka spakowana, pstrągi wędzone zakupione. _ czas powrotu do domu. Pobyt był bardzo udany i wierzę że na jakiś czas korzystny dla zdrowia. Sanatorium Solinka oceniam na 4 w skali 1_6. Baza zabiegowa na 6, zabiegi wykonywane solidnie przez profesjonalny mlody personel. Posilki smaczne, urozmaicone, gorące w mojej ocenie na 5, malo urozmaicone surówki mimo sezonu warzywno owocowego. Baza hotelowa standard, czysto. Ocena 4 za pobieranie opłat za wypożyczenie leżała, wymianę ręcznika, telewizor, opłaty za wysokie. Zdecydowanym minusem jest brak infrastruktury otaczającej sanatorium tzn. stolików, laweczek, parasoli do integracji kuracjuszy. Duzym minusem jest osoba prowadząca kawiarnię, chyba pracuje tam za karę. Reasumując polecam pobyt w okresie letnim, jest długi dzień, słońce. W zimie raczej bym nie przyjechała. Pozdrawiam
forumowicz

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: forumowicz »

Lubalanko medal za podzielenie się oceną :kwiat:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: wiktor64 »

No tak dzieki dzieki za opinie :kwiat: :serce:
Leku60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 16 cze 2017 11:11
Oddział NFZ: Śląski

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: Leku60 »

Bardzo dziękuję za konkretną opinię o solince życzę dużo zdrowia I pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: lubelanka64 »

Pozdrawiam już z domowych pieleszy, służę informacjami o Solince.
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: Pele »

lubelanka64 pisze:Ostatni zabieg zaliczony, karta zabiegów oddana, walizka spakowana, pstrągi wędzone zakupione. _ czas powrotu do domu. Pobyt był bardzo udany i wierzę że na jakiś czas korzystny dla zdrowia. Sanatorium Solinka oceniam na 4 w skali 1_6. Baza zabiegowa na 6, zabiegi wykonywane solidnie przez profesjonalny mlody personel. Posilki smaczne, urozmaicone, gorące w mojej ocenie na 5, malo urozmaicone surówki mimo sezonu warzywno owocowego. Baza hotelowa standard, czysto. Ocena 4 za pobieranie opłat za wypożyczenie leżała, wymianę ręcznika, telewizor, opłaty za wysokie. Zdecydowanym minusem jest brak infrastruktury otaczającej sanatorium tzn. stolików, laweczek, parasoli do integracji kuracjuszy. Duzym minusem jest osoba prowadząca kawiarnię, chyba pracuje tam za karę. Reasumując polecam pobyt w okresie letnim, jest długi dzień, słońce. W zimie raczej bym nie przyjechała. Pozdrawiam
Podzielam Twoją opinię. Widzę ,że się nie zmieniło od czerwca. Ale nie oceniłaś rejonu czyli powietrze i widoków. Jak na Bieszczady to dla mnie było super miejsce, które w perspektywie przyćmiło :idea: inne negatywne odczucia.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: lubelanka64 »

Bieszczady, Bieszczady.....cóż można napisać oprócz słów zachwytu, szczególnie z wysokości połoniny wetlińskiej czy caryńskiej. Piwo w Siekierezadzie nigdzie tak mi nie smakowało jak wśród sportretowanych zakapiorów bieszczadzkich. Rejs stateczkiem po Solinie, wiatr we włosach przy śpiewie Gąsowskiego "Zielone wzgórza nad Soliną" i zachód słońca. A wszystkie te doznania okraszone opowieściami Pana Franka przewodnika, człowieka - pasjonata Bieszczad i znawcę historii Bojków, Łemków, wyznawców obrządku wschodniego i ich pięknych świątyń-cerkwi. Polecam i pozdrawiam.
smoczek1305
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 16 maja 2017 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: smoczek1305 »

Moja ocena może być tylko jedna.Super zabiegi i nie najgorzej w kuchni natomiast pani z kawiarni pozostawia bardzo wiele do życzenia.Nigdy jej nie było, zawsze miała jakieś egzaminy - podobno ma je co rok.A i jeszcze jedno skoro przyjeżdżają tam ludzie dorośli to chyba można im zaufać a nie rygor jak w szkole godz.22.00 jak nie zdążysz przekroczyć progu Solinki to śpisz na ławeczce dla palaczy bo innych przed budynkiem nie ma.
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: Pele »

smoczek1305 pisze:Moja ocena może być tylko jedna.Super zabiegi i nie najgorzej w kuchni natomiast pani z kawiarni pozostawia bardzo wiele do życzenia.Nigdy jej nie było, zawsze miała jakieś egzaminy - podobno ma je co rok.A i jeszcze jedno skoro przyjeżdżają tam ludzie dorośli to chyba można im zaufać a nie rygor jak w szkole godz.22.00 jak nie zdążysz przekroczyć progu Solinki to śpisz na ławeczce dla palaczy bo innych przed budynkiem nie ma.
Ta pani z kawiarni to przebój Sanatorium. Świetnie zniechęcała do korzystania z kawiarenki, dodatkowo do kolacji brała na litość ..bo ma zaraz egzaminy etc.
Dla czytających to forum , dla przyszłych kuracjuszy i dla mających jeszcze świeże wspomnienia-
mam adres kamery na żywo z Polańczyka.
Jeden z najładniejszych punktów widokowych na jezioro, przepiękne są poranki i zachody słońca. Polecam! KAMERA ON-LINE 24 godziny :!:
[link]
Ostatnio zmieniony 22 sie 2017 22:12 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
anetamaje
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 02 sie 2014 23:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Solinka Polańczyk

Post autor: anetamaje »

Witam!! A ja mam jeszcze jedno pytanko jak tam z widokami za oknami czy faktycznie jest taki hałas ze Skalnego.
Jeszcze tylko lub aż trzy tygodnie i wyjazd :D
POZDRAWIAM :kwiat:
ODPOWIEDZ