Wojskowy Busko -Zdroj.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: Felice »

Warunki lokalowe również - same dwójki.
No niestety nie...
Jest trochę trójek też. Dużo jedynek,jedynek w studio.Jedynki w gestii dyrekcji tudzież szefowej izby przyjęć.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: bogjan »

Felice pisze:
Warunki lokalowe również - same dwójki.
No niestety nie...
Jest trochę trójek też. Dużo jedynek,jedynek w studio.Jedynki w gestii dyrekcji tudzież szefowej izby przyjęć.
Bardzo proszę o wiecej wiadomosci na temat Wojskowy Busko -Zdroj.Dzieki
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: bozenkagr »

bogjan
Dla przeciętnego kuracjusza - dwójki :)
Felice
Jeśli już piszesz o jedynkach, to pisz też co należy zrobić, żeby je dostać. Sama wiedza, że są w danym ośrodku niewiele daje. Ja też miałam taką wiedzę.
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: bozenkagr »

Podczas mojego pobytu (marzec br.) nie słyszałam, żeby ktokolwiek miał trójkę, więc nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: Felice »

Informujemy, że w ramach zawartej umowy z NFZ na w/w świadczenie 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny oferuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych i nie prowadzi wcześniejszych rezerwacji pokoi.
To jest z ich aktualnej strony.
Trójki są w kilku miejscach np na szczytach w budynku Perła,od podwórka w Brylancie,od parku w Koralu.
Felice
Jeśli już piszesz o jedynkach, to pisz też co należy zrobić, żeby je dostać. Sama wiedza, że są w danym ośrodku niewiele daje. Ja też miałam taką wiedzę.
Napisałam w czyjej gestii jest przydział jedynek a już nie przesadzajmy z oczekiwaniem,że napiszę na stronie całą procedurę.Każdy przypadek jest inny i indywidualnie rozpatrywany.
Biorąc pod uwagę,że jest wyjątkowo dużo kuracjuszy pełnopłatnych i żołnierze nie jest to łatwe,a w sezonie myślę,że wręcz niemożliwe.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: bogjan »

Dzwonilem i Pani mi powiedziała,że jedynki z NFZ są nieosiągalne,raczej odpłatnie ,pełnopłatnie tylko!!!A ja mam skierowanie z NFZ 28-dniowe!
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: Dagna »

Pełnopłatnie jadę i też się nie załapałam na jedynkę- w styczniu rezerwacja na czerwiec. Teraz już rezerwacje na 2018 przyjmują. Czyli dobre sanatorium skoro ceny nie odstraszają. Już nie mogę się doczekać :) Właśnie wróciłam z konsultacji w sprawie zabiegu/operacji i dostałam na odczepne leki na rzs :/ a przecież reumatolog stwierdził, że mam nerw uszkodzony a nie rzs :( No ale ja nie jestem lekarzem. Może po siarce będzie lepiej :)
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: bogjan »

Może ktos napisze kto teraz tam jest w tym sanatorium.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: bogjan »

Felice pisze:
Warunki lokalowe również - same dwójki.
No niestety nie...
Jest trochę trójek też. Dużo jedynek,jedynek w studio.Jedynki w gestii dyrekcji tudzież szefowej izby przyjęć.
Czytam Twoje wiadomosci i wiem ,że bylas pare razy w Wojskowym Busko-Zdrój. Opisz jak tam jest,wifi,pokoje,obsługa,pozywienie itd.Byłem w Busku chyba z 10razy ....Krystyna,Słowacki,Włókniarz,Nida ale nigdy nie bylem w wojskowym,Jade na 28-dni NFZ,szpitalne.Dzięki za informację.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: Felice »

No w sumie w Wojskowym byłam 10 razy.Ostatnio na turnusie 28 dniowym również.
Pokoje są w wysokim standardzie.Były jeszcze rok temu pojedyncze pokoje bez węzła sanitarnego,ale po ostatnim remoncie już chyba nie ma.
Przyjęcie dość długo trwa bo zaczynają po 14 i kolejka zbiera się od samego rana.W czasie przyjęcia dostaje się przydział do lekarza,kartkę na stołówkę.Potem idziesz do pielęgniarki,gdzie zrobią zdjęcie i wydrukują kartę pobytu i resztę dokumentów. Karta zabiegowa również jest ze zdjęciem.
Zabiegów na rehabilitacji jest dużo,codziennie 5.Ja ledwo wygospodarowywałam czas na kawę, drugie śniadanie jadłam w locie.
Posiłki na dwie zmiany i grafik zabiegów dopasowywany jest do tego.
Jedzenie bardzo smaczne,z wyborem diet.Istotne,że nie ma rozgraniczeń na NFZ czy pełnopłatne,podają to samo. Zawsze na stoliku jest mleko do kawy,kubki i naczynia jednorazowe jak ktoś chce wziąć posiłek.
W kwestii wi-fi nie odpowiem bo korzystam ze swojego internetu,ale chyba było i przyzwoite.
Obsługa na wysokim poziomie,sprzątanie bardzo dokładne.Rzadko gdzie po turnusie widziałam takie porządki z myciem ścian,wymianą koców i tak gruntownym sprzątaniem.Jest dostęp do pralki,więc samemu tez można swoje rzeczy przeprać.
zabiegi rewelacyjne i sumiennie wykonywane.
Nie wiem co jeszcze mogę dodać...
ODPOWIEDZ