Wojskowy Busko -Zdroj.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: forumowicz »

Dagna pisze:Ja za późno zadzwoniłam i nie było jedynek, ale Pani pytała mnie o wiek kilka razy więc chyba jednak dobierze mi prawie rówieśniczkę, a jak nie to mam nadzieję, że w czerwcu pogoda się poprawi i powrót do pokoju tylko do spania będzie potrzebny. Zapas zatyczek do uszu i aby do rana. Będzie dobrze, najważniejsze żeby mnie te łapska przestały boleć. :)
Od "pewnego" wieku jeżdżę z mężem i wtedy mamy problem z głowy! Jak byliśmy młodsi, to i przydzielano nam do pokoju młodszą osobę. Teraz, wolimy własne towarzystwo, niż trafić na jakiegoś nawiedzonego mohera, który albo łazi po nocy i parzy ziółka, albo wstaje skoro świt, puka, stuka i szykuje się do głośnej modlitwy! Już kilka razy wyjeżdżaliśmy wspólnie i było super. Chodziliśmy na tańce, robiliśmy sobie wycieczki do ciekawych miejsc i mieliśmy luz. Życzę udanej towarzyszki i miłego pobytu!
GORY13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 10 maja 2017 11:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: GORY13 »

sandra-kow pisze:
Dagna pisze:Ja za późno zadzwoniłam i nie było jedynek, ale Pani pytała mnie o wiek kilka razy więc chyba jednak dobierze mi prawie rówieśniczkę, a jak nie to mam nadzieję, że w czerwcu pogoda się poprawi i powrót do pokoju tylko do spania będzie potrzebny. Zapas zatyczek do uszu i aby do rana. Będzie dobrze, najważniejsze żeby mnie te łapska przestały boleć. :)
Od "pewnego" wieku jeżdżę z mężem i wtedy mamy problem z głowy! Jak byliśmy młodsi, to i przydzielano nam do pokoju młodszą osobę. Teraz, wolimy własne towarzystwo, niż trafić na jakiegoś nawiedzonego mohera, który albo łazi po nocy i parzy ziółka, albo wstaje skoro świt, puka, stuka i szykuje się do głośnej modlitwy! Już kilka razy wyjeżdżaliśmy wspólnie i było super. Chodziliśmy na tańce, robiliśmy sobie wycieczki do ciekawych miejsc i mieliśmy luz. Życzę udanej towarzyszki i miłego pobytu!
Hej Sandra kiedy jedzieśz do Lądka Zdrój. Ja jadfę od 1.06. z Warszawy.
GORY13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 10 maja 2017 11:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: GORY13 »

:kwiat: :kwiat: :kwiat:
sandra-kow pisze:
Dagna pisze:Ja za późno zadzwoniłam i nie było jedynek, ale Pani pytała mnie o wiek kilka razy więc chyba jednak dobierze mi prawie rówieśniczkę, a jak nie to mam nadzieję, że w czerwcu pogoda się poprawi i powrót do pokoju tylko do spania będzie potrzebny. Zapas zatyczek do uszu i aby do rana. Będzie dobrze, najważniejsze żeby mnie te łapska przestały boleć. :)
Od "pewnego" wieku jeżdżę z mężem i wtedy mamy problem z głowy! Jak byliśmy młodsi, to i przydzielano nam do pokoju młodszą osobę. Teraz, wolimy własne towarzystwo, niż trafić na jakiegoś nawiedzonego mohera, który albo łazi po nocy i parzy ziółka, albo wstaje skoro świt, puka, stuka i szykuje się do głośnej modlitwy! Już kilka razy wyjeżdżaliśmy wspólnie i było super. Chodziliśmy na tańce, robiliśmy sobie wycieczki do ciekawych miejsc i mieliśmy luz. Życzę udanej towarzyszki i miłego pobytu!
Hej Sandra kiedy jedziesz do Lądka Zdrój. Ja jadę od 1.06. z Warszawy. :kwiat:
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 452
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: Dagna »

Hi hi Sandra to męża pożycz ;) Gory13 my tu Busko szturmujemy nie Lądek :lol:
GORY13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 10 maja 2017 11:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: GORY13 »

Dagna pisze:Hi hi Sandra to męża pożycz ;) Gory13 my tu Busko szturmujemy nie Lądek :lol:
acha sory zle odczytałam to powodzenia .powodzenia miłego pobytu.
forumowicz

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: forumowicz »

GORY13 pisze::kwiat: :kwiat: :kwiat:
sandra-kow pisze: Od "pewnego" wieku jeżdżę z mężem i wtedy mamy problem z głowy! Jak byliśmy młodsi, to i przydzielano nam do pokoju młodszą osobę. Teraz, wolimy własne towarzystwo, niż trafić na jakiegoś nawiedzonego mohera, który albo łazi po nocy i parzy ziółka, albo wstaje skoro świt, puka, stuka i szykuje się do głośnej modlitwy! Już kilka razy wyjeżdżaliśmy wspólnie i było super. Chodziliśmy na tańce, robiliśmy sobie wycieczki do ciekawych miejsc i mieliśmy luz. Życzę udanej towarzyszki i miłego pobytu!
Hej Sandra kiedy jedziesz do Lądka Zdrój. Ja jadę od 1.06. z Warszawy. :kwiat:
Do Lądka nie jadę i w ogóle na razie nie wyjeżdżam, bo dopiero wróciłam z wojskowego w Ciechocinku! Pozdrawiam!
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: bogjan »

Moze ktoś napisać jak wygląda internet,wifi,czy są jakies oplaty za TV i za wifi względnie internet przewodowy.
unana
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 23 sty 2015 21:06
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: unana »

Internet dostępny - nie ma problemu, a tv płatne i chyba za 28 dni 100 zł płatne w recepcji. Za parking chyba też zapłaciłam 100 zł.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: bogjan »

unana pisze:Internet dostępny - nie ma problemu, a tv płatne i chyba za 28 dni 100 zł płatne w recepcji. Za parking chyba też zapłaciłam 100 zł.
To znaczy za pokoj czy za osobę 100zł za Tv.Jeżeli pokój dwuosobowy to chyba po 50zł.
unana
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 23 sty 2015 21:06
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

Post autor: unana »

Za pokój oczywiście.. masz rację.
ODPOWIEDZ