Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witaj EmilKaz :kwiat: :kwiat:
Dziękuję za opinię.Życzę Ci dalej udanego pobytu :) :)
Awatar użytkownika
EmilKaz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 11 lut 2016 11:55
Oddział NFZ: Śląski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: EmilKaz »

Dziękuję gogi. Jestem niesamowicie zakręcona.
W pokoju są miski, więc można prać ciuchy. Weź sobie pokój z balkonem. Po pierwsze - są linki i klamry, więc można wysuszyć pranie, a po drugie - pokoje mają na wyposażeniu leżaczki, więc będziesz mogła się opalać :D. Myślę, że będziesz zadowolona.
Dodam jeszcze, że w Leśniku pracują fantastyczni fizjoterapeuci :serce:. Zawsze służą pomocą i radą.
Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

EmilKaz , cieszę się ,że potwierdzasz dobrą opinię na temat fizjoterapeutów . Na forum są bardzo chwaleni. Co do pokoju , pisałaś wcześniej,że przyjeżdżając na godz. 5-6 można otrzymać jednoosobowy. Jak sadzisz ,czy jest szansa na jedynkę , jeżeli mam już rezerwację 2 osobowego z balkonem ( bo jednoosobowych brak) ? Takie ładne pokoiki jak Twój, to na którym są piętrze? ;) O której Ty byłaś na miejscu ? Ufff ;) ;) :) . Miłego pobytu :kwiat: :kwiat: :kwiat:
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witam :) odświeżam post :) :)
Awatar użytkownika
EmilKaz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 11 lut 2016 11:55
Oddział NFZ: Śląski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: EmilKaz »

Gogi, ja byłam w Leśniku o godz. 9. Napisałam pismo o pokój jednoosobowy, na piśmie miałam adaptacje od lekarza. Niestety nie dostałam jedynki, ponieważ zdecydowałam się na rezerwację pokoju. Jeżeli chodzi o pokoje, to myślę, że kuracjusze nie mają na to wpływu. Osoby skierowane przez ZUS mieszkają na 1 i 2 piętrze.
Pozdrawiam :D
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Dziękuję EmilKaz :) :) Jak ten błyskawicznie mija. Ja za nie cały miesiąc tam będę :D . Ty za chwilę kończysz turnus :( , :kwiat: . Zadowolona jesteś z pobytu, zabiegów ? Czy chodziłaś na parkietoterapię ? Gdzie polecasz?
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
EmilKaz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 11 lut 2016 11:55
Oddział NFZ: Śląski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: EmilKaz »

Witaj gogi. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Leśniku :D. Fajne zabiegi, wspaniali fizjoterapeuci, fantastyczni towarzysze :serce:. Jeżeli chodzi o parkietoterapię, to niestety nie pomogę. Nie chodzę na żadne imprezy. Z tego co usłyszałam od towarzyszy z turnusu, chodzą do Hawany, Zdrojowej, do Sanatorium Wojskowego. W Leśniku również są jakieś potańcówki.
Mój turnus już powoli dobiega końca. Było bardzo miło, ale tęsknię już za moją rodziną :oops:
Myślę, że będziesz zadowolona. Życzę Ci wspaniałej pogody, dobrych zabiegów oraz super towarzystwa :kwiat:
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

EmilKaz ,dziękuję Ci za informacje :kwiat: :kwiat: Życzę powodzenia :) :) :)
Pozdrawiam serdecznie :D
gogi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 31 maja 2014 07:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: gogi »

Witajcie :)
Już tylko kilkanaście dni pozostało mi do wyjazdu do sanat. Leśnik Drzewiarz ( turnus od 07.07.2017) :D . Czy ktoś jeszcze jedzie w tym terminie ?
Kleo48
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 cze 2017 23:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Kleo48 »

Witajcie,
mój turnus z NFZ rozpoczyna się 12.07, jak zorientowałam się po wpisach to różne są terminy rozpoczęcia. Czy ktoś jedzie na 12.07 ? :)
ODPOWIEDZ