Międzywodzie sanatorium Perła

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

pokoi jednoosoboych nie ma (pewnie jeśli ktoś będzie miał zlecenie od lekarza, to coś wykombinują ;) )
ja basenu nie miałam (nie zależało mi na tym), nie jeździłam prywatnie, bo basen mam blisko domu; piszesz, że ośrodek w Dziwnowie jest super - penie myslisz o Jantarze - ale to nie tam zawożono kuracjuszy z Perły (jeździli do któregoś SPA)
była jedna pani na diecie wege, na początku miała problemy z dogadaniem się w kuchni, ale potem jakoś szło to jej żywienie, choc często jeździła do biedry po zakupy jedzeniowe ;)
Doti
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 08 lut 2018 22:14
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Doti »

Dzięki za info. Tak, słyszałam o Jantarze że jest super i myślałam że tam jeździli na basen. Czy w Międzywodziu w poblizu Perły jest jakiś basen?
Moniak
Posty: 4
Na forum od: 30 lis 2016 13:53
Oddział NFZ: Lubuski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Moniak »

Witajcie, co do pokoików jednoosobowych, to pani w recepcji zapewniała mnie że nie ma, ale jedna z dziewcząt miała jedynkę i nie miała zalecenia od lekarza. Z tego co wiem, to pokój ten był mały, zimny, nieprzyjemny (od strony lasku) :( brrrr
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

Doti, zajrzyj do google ;)
z tego co pamięram z banerów reklamowych na płotach ;) to chyba w Amber Suite (ul. Puławska) jest jakis basenik i chyba w Gryfie - Międzywodzie jest malutkie, to wszędzie jest " w pobliżu Perły" :D
Nie wiem jednak czy dla osób z zewnątrz również.
Doti
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 08 lut 2018 22:14
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Doti »

Interesuje mnie jeszcze jak wygląda dzeń przyjazdu. Mam takie połączenie że będę w Miedzywodziu o 7 rano. Czy w ostatni dzień pobytu są zabiegi i do której trzeba opuścić pokój?
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

no i bardzo dobrze, że bedziesz o 7 rano :)
w recepcji będziesz mogła poprosić o pokój z balkonem :) no i zdązysz na sniadanie ;)
dzień przyjazdu i dzień wyjazdu to dni bezzabiegowe
w dzień przyjazdu - wizyta u pielegniarki i byc może u lekarza (w zależności do którego lekarza sie trafi)
w ostatni dzień turnusu kuracjuszom należy się calodzienne wyżywienie i cały dzień pobytu - tak więc pokój należy opuścic do godz. 23.59 :)
Doti
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 08 lut 2018 22:14
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Doti »

Napisz jeszcze jakiego lekarza polecasz i czy na miejscu można gdzieś wypożyczyć rower?
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Fionka »

Doti pisze: 06 cze 2018 09:45 Dzięki za info. Tak, słyszałam o Jantarze że jest super i myślałam że tam jeździli na basen. Czy w Międzywodziu w poblizu Perły jest jakiś basen?
Doti na basen do Jantaru przyjeżdzali z Międzywodzia ale indywidualne grupy
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

Doti, niestety w maju nie mozna było wypozyczyc nigdzie roweru :(
Ty będziesz w sezonie, więc zapewne i rowerki gdzieś znajdziesz :)
Miałam do czynienia z dr Nitkowska i z dr na litere M - sklerozę mam, nie pamietam nazwiska (ordynatorem sanatorium jest) - oboje ok.
Sa jeszcze dwie inne lekarki - złego słowa o nich nie słyszałam :)
Doti
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 08 lut 2018 22:14
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Doti »

To jeszcze napisz mi proszę czy wysyłałaś wcześniej swój bagaż do Perły i czy nie było z tym problemu?
ODPOWIEDZ