Międzywodzie sanatorium Perła

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Zuzza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 07 lut 2021 18:40

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Zuzza »

Tojka pisze: 21 cze 2019 18:27 Z owa koleżanką, byłam w ub roku w Perle. Twoerdzi, że Perla to luksus (nooo prawie) w porownaniu z Zefirem ;)
naprawdę? a ja chciałam negocjować żeby właśnie Krynicę morską mi dali. Niedobry pomysł?
Zuzza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 07 lut 2021 18:40

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Zuzza »

a może ktoś ma aktualne, np. ubiegłoroczne info o perle?
Awatar użytkownika
Yark
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 05 lip 2018 18:09
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Yark »

Byłem w Perle trzy lata temu, przebywam obecnie. Mam porównanie tego ośrodka. Zarówno kiedyś jak teraz baza rehabilitacyjna jest dobra. Poprzednio miałbym uwagi do warunków lokalowych. Teraz zmiany następują w dobrym kierunku. Gabinety zabiegowe, pokoje pacjentów (nie znam każdego), jadalnia, piękna sala gimnastyczna. Wyżywienie co prawda średnio porcjowane, ale dobre (smaczne zupy). Sanatorium jest nadal częściowo placem budowy. Myślę, że w niedługiej przyszłości większość kuracjuszy w Polsce będzie prosić ZUS o skierowanie do tego miejsca. Życzę zdrowia. :)
Awatar użytkownika
Karolina_123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 15 kwie 2013 18:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Karolina_123 »

Dzień dobry,
Czy zamykają drzwi o 18.00 tak jak to było w lutym 2021?
Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
Yark
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 05 lip 2018 18:09
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Yark »

Nie. Drzwi są otwarte do 22:00
waderan
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 14 gru 2015 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: waderan »

Witam jadę 2 czerwca ,kilka pytań
Jak z parkowaniem złomka ,Internet koszty? Tv koszt ?
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: p-siak »

TV, parkowanie było bezpłatnie,ale ograniczona ilość miejsc. Nie było radia,weź małe, zadzwoń, zapytaj. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Yark
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 05 lip 2018 18:09
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Yark »

Parkowanie na terenie ośrodka jest bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona (około 12-14 pojazdów). Można parkować na okolicznych ulicach, teraz jeszcze za free. TV płatne 60,00 od osoby. Czajnik w pokoju, radia brak. Internet bez opłat, ale działa tylko na parterze koło recepcji. Dobrej kuracji.
waderan
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 14 gru 2015 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: waderan »

Parkowanie i owszem 12 miejsc reszta niech spada na płatną ulicę (25zł za dobę) . Internet trzeba mieć z telefonu, na szczęście zasięg jest ok .Dzisiaj wyszła totalna paranoja potrzebowaliśmy dobrać rolkę wiadomego papieru i musimy sobie sami kupić bo się skończył na recepcji!!!. Ogólnie zabiegi dzięki starającym się pracownikom w porządku. Tv często znika obraz wiec latanie do recepcji ale niewiele pomaga a kasa wzięta. Reszta jakoś leci Jak traficie na fajną ekipę to niema gdzie potańczyć (Relax)ale od 19,30 do 22 bo trzeba wrócić przed zamknięciem drzwi, 10 zł wstęp za 2 godziny zabawy hmm jak się chce to można ;).
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: zbigniew165 »

Perła w Międzywodziu nigdy nie była sanatorium, bo to jest tylko Ośrodek Rechabilitacyjno-Wypoczynkowy z bazą zabiegową dla ZUS i to wszystko w tym temacie. :roll: Pozdrawiam
ODPOWIEDZ