Szczawno Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
barbara1955
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 03 sie 2012 20:37

Szczawno Zdrój

Post autor: barbara1955 »

Czy ktoś może był w sanatorium Anka Szczawno zdrój ? nie za wiele można przeczytać o tym sanatorium .
POzdrawiam
bewe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 165
Na forum od: 13 sty 2014 21:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szczawno Zdrój

Post autor: bewe »

barbara1955 pisze: 28 sie 2017 11:11 Czy ktoś może był w sanatorium Anka Szczawno zdrój ? nie za wiele można przeczytać o tym sanatorium .
POzdrawiam
Byłam ale bardzo dawno temu(10 lat)tak jak piszą małe kameralne sanatorium nie więcej jak dwadzieścia kilka osób,byłąm w pokoju typu studio(2+2)ze wspólną łazienką ja miałam akurat balkon a wydaje mi się ,że były tylko2 lub 3 z balkonem.Wtedy już warunki w moim pokoju były dobre(jak pooglądasz zdjęcia Szczawno Anka)to akurat jest tam zdjęcie pokoju w którym byłam.Na posiłki do Domu Zdrojowego po drugiej stronie ulicy(jedzenie kiepskie wtedy i jak piszą teraz też)na zabiegi chodziłam do przyrodoleczniczego a gimnastyka była w Młynarzu około200-300m.Ogólne wrażenia bardzo dobre ale byłam na przełomie maja i czerwca-pogoda dopisywała ,miasteczko przepiękne o tej porze roku.Teraz ponownie dostałąm skierowanie wraz z mężem do Szczawna ale w pażdzierniku do Młynarza, podobno o tej porze roku kiepsko tam ze zdrowym powietrzem wiadomo sezon grzewczy,a sam Młynarz nie ma pochlebnych opinii no ale pożyjemy zobaczymy.Najnowszych wiadomości nie mam ale ta garść starych może Ci choć trochę pomoże.Pozdrawiam
barbara1955
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 03 sie 2012 20:37

Re: Szczawno Zdrój

Post autor: barbara1955 »

Dziękuję za wiadomości . Pozdrawiam
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno Zdrój

Post autor: Zosia »

Ja też byłam w Ance już dawno 2 razy ale w ubiegłym roku z Zdrojowym na posiłkach siedziały ze mną dziewczyny z Anki, więc nie wiele chyba się zmieniło ,były zadowolone ale był to maj. Anka to tylko noclegownia o 22 zamykana. Na zabiegi i posiłki jak pisała poprzedniczka trzeba dochodzić. Ja po raz pierwszy mieszkałam na piętrze w studio 1+1 pok.6 B - bardzo ładny z balkonem (choć to taki trochę dziwny balkon jakby w wieżyczce) po drugiej stronie 6 A bardzo malutki w porównaniu do mojego kliteczka . Po raz drugi był parter studio 1+4 i jeszcze z naprzeciwka z pokoju 1 os. bez łazienki z naszej korzystała 1 osoba a więc do łazienki 6 osó :roll: no z trudem dawaliśmy radę , ciągle kloś musiał czekać -wówczas też miałam 1 os. W Ance z reguły są studia, choć i jakieś pojedyńcze też się zdarzają ,pamiętam, że jeden pan miał smodzielny 1 os. 2+2 też były. Pozdrawiam i miłego pobytu życzę :)
ODPOWIEDZ