Krzeszowice

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Cherry
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 02 lis 2017 14:32

Krzeszowice

Post autor: Cherry »

Hej,
jak w Krzeszowicach przebiega rehabilitacja? Jak warunki mieszkaniowe i wyżywienie?

Z jakimi schorzeniami przyjeżdżają kuracjusze, jaka średnia wieku?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Krzeszowice

Post autor: zbigniew165 »

Powiedz co tam jest, bo na pewno nie uzdrowisko i nie sanatorium. Nawet szpitala tam nie znalazłem. Skąd tam będą kuracjusze jak tam nic nie ma. Pozdrawiam.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Krzeszowice

Post autor: Zosia »

Jest Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu "KRZESZOWICE" SP ZOZ . Szpital 170 miejsc, opinie w różnych miejscach różne ale chyba przeważają te dobre. Zakwaterowanie , wyżywienie kiepskie jak w szpitalu. Okres oczekiwania średnio 4 lata . Nie bylam to informacje z netu . Coś tam jest Zbyszku :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Krzeszowice

Post autor: zbigniew165 »

No to faktycznie coś jest, ale Ty szukasz pacjentów tego oddziału, a nie kuracjuszy. Mnie słowo kuracjusz zawsze kojarzyło się z sanatorium, a nie oddziałem szpitalnym, dlatego zdziwiony byłem jakąś nieznaną nazwą miejscowości, gdzieś w Małopolsce.
ODPOWIEDZ