Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Andrzej62 Wawa
Posty: 3
Na forum od: 03 kwie 2019 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Andrzej62 Wawa »

Wygląda na to ze jestem na tym samym turnusie tylko ja nfz , niecałe 2 dni i 4 karty zabiegowe , dziś odebrałem 5 :oops: awaria , hydromasaż- laser takie zamiany preferują w planowaniu , wcześniej awaria na basenie , trzy zabiegi rozłożone na cały dzień , ciekawe co jeszcze nas czeka :shock: :shock: :shock:
Majka69
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 01 kwie 2019 15:34
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Majka69 »

Witam na forum :kwiat:
Dobrzy ludzie proszę o informację jak tam w Inowrocławiu na rehabilitacji czas wam leci ?
Ja wybieram się 27 lipca, turnus zaczyna mi się od soboty i nie wiem czy w sobotę będzie jakiś lekarz który wystawi kartę zabiegową czy dopiero całe zamieszanie od poniedziałku. Niech ktoś się odezwie kto tak jak ja dostał skierowanie związane z narządem ruchu. Może jakaś informacja na temat pokoi , o który warto poprosić w recepcji( jakiś numer może czy coś )
waldwielki52
Posty: 1
Na forum od: 09 lip 2019 18:15

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: waldwielki52 »

Witam.
Jadę w tym samym terminie co Ty.
Interesuje mnie jak i za ile załatwić " jedynkę".
Może ktoś wie?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Małgosia69 »

Witajcie Waldwielki52 i Majka69. :) Również wybieram się do Kujawiaka do Inowrocławia ,tyle tylko że od 7 października. Ponieważ jadę tam po raz trzeci, od razu kiedy dostalam skierowanie, około półtora miesiąca temu zadzwoniłam o jedynkę. Niestety już nie było. Nie wiem więc kiedy można zarezerwować taki pokój :?: :shock: Zarezerwowałam pokój dwuosobowy, na drugim piętrze, miałam tam pokój w ubiegłym roku. Na temat Kujawiaka napisał dużo Piniu, troszkę inni kuracjusze, ja również. ;) Z mojej strony to tylko powtórzę,to co pisaliśmy: byle nie parter, głośno, remont, pokoje lekarskie, jak na dworcu bym się tam czuła. Fajne drugi i trzecie piętro. Ja też jadę na narządy ruchu,więc ten sam budynek . :) no i oczywiście pokoje z numerami nieparzystymi pierwsza zmiana, z parzystymi druga zmiana na stołówce. Bardzo się cieszę na wyjazd. Bardzo polubiłam Inowrocław i Kujawiaka. :kwiat: Zazdroszczę Wam letniej pory wyjazdu. :) Gdyby coś, pytajcie na priv. :)
Awatar użytkownika
Ale jak to
Posty: 1
Na forum od: 29 lip 2019 13:51

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Ale jak to »

Hey Piniu,
jestem w Kujawiaku od dwóch tygodni i chcę Ci bardzo podziękować za Twoje wszystkie wpisy, które z przyjemnością przeczytałam. Informacje te są rewelacyjne zważywszy na fakt, iż jest to mój pierwszy pobyt w sanatorium. Wszystko o czy pisałeś jest zgodne i możesz tylko żałować, że nie byłeś tutaj latem. Park solankowy jest cudowny, tężnie również. Pozdrawiam z Inowrocławia Ciebie oraz wszystkich kuracjuszy ;)
onaona73
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 mar 2013 14:37

Re: Kujawiak Inowrocław

Post autor: onaona73 »

czy ktoś jedzie z Podlasia do Kujawiaka w terminie 27 sierpień?
Majka69
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 01 kwie 2019 15:34
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Majka69 »

Wróciłam z Kujawiaka i wielkie rozczarowanie. Ośrodek obskurny, z tego co słyszałam od lat w ciągłym remoncie czego w ogóle nie widać po wyglądzie ale hałas i ekipę remontową widać i słychać, jeden wielki hałas i to już od godzin rannych aż do popołudniowych .
Pokoje nędzne, w łazienkach grzyb i smród z kratki odpływowej.
Rehabilitacja nie najgorsza ale planowanie zabiegów to już zupełnie inna bajka, często i gęsto zabiegi kolidują ze sobą lub z posiłkami i zamiast odpoczywać trzeba biegać po piętrach żeby gdzieś lub na coś zdążyć, ewentualnie trzeba tracić czas i biegać do planowania zabiegów żeby stale coś zmieniali , co oczywiście nie jest miłe i ludzi raczej w takich sytuacjach traktuje się kuracjuszy jak intruzów.
Jednym słowem w śród personelu jest jedna wielka niemoc i z każdą duperelą wysyłają do lekarza . Po tygodniu człowiek jest zmęczony , zabiegi mokre typu basen lub masaż solankowy nawet po 20-stej.
NFZ i ZUS wysyła ludzi do Kujawiaka twierdząc że to bardzo dobry ośrodek po czym kuracjusz przyjeżdża i własnym oczom nie wierzy.
To moje trzecie sanatorium i zdecydowanie najgorsze , nigdy więcej do Kujawiaka . I jeszcze uwaga na bardzo szczupłą panią pokojową z 2-ego piętra na A3, lubi sobie przygarnąć nie swoje rzeczy. Koleżanka jeszcze nie zdążyła wyjechać a ona weszła sobie do pokoju podczas jej nieobecności w ostatnim dniu i wzięła sobie jej prywatny płyn do prania Persil i jej prywatny ręcznik . Musiała pójść do jej kantorka żeby odebrać swoje rzeczy.
Tomekppp
Posty: 1
Na forum od: 11 paź 2019 15:53
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Kujawiak Inowrocław ZUS opinie

Post autor: Tomekppp »

Jeżeli jedziecie do sanatorium w Inowrocławiu a nie macie gdzie zostawić psa lub kota zabierzcie go ze sobą bo niedaleko jest super hotel dla zwierząt, będziecie mieli pupila pod ręką np kiedy nie ma zabiegów
Wpiszcie na fb Dworek na cztery łapy
ODPOWIEDZ