Sasanka w Świnoujściu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Czekam na opinię i zadowolenia życzę :D
Tak na prawdę to obydwie z Medi napisałyśmy prawie to samo , tylko w nieco innym tonie ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Parkingu nie ma :roll: Ludzie parkują przy krawężniku .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Medi , a te auta w podwórzu przed budynkiem B to były pracowników :?: bo ja nie w temacie :roll:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: Dzia_dek »

apieszko8 pisze:(...) Jadę samochodem. Jakie problemy mnie czekają z tego powodu. ?
Problemy chyba tylko z przeprawą promową. Parkowanie w tym okresie w strefie uzdrowiskowej
jest bez opłat. Turystów, mimo ferii raczej zbyt wielu jeszcze nie będzie więc samochód powinieneś
zaparkować bez problemu. Natomiast jeśli chodzi o przeprawy promowe to są dwie. Krótko pisząc
jedna, bliższa, tzw. Centrum Warszów, tylko dla mieszkańców lub pojazdów z rejestracją ZSW /Świnoujście/
(oczywiście pieszo lub rowerem przeprawić może się każdy) oraz pojazdów uprzywilejowanych. Dla pozostałych
kierujących jest dostępna w godz. 22 do 4 nad ranem. Oraz druga tzw. Karsibór, ogólnodostępna.
Decyzję trzeba podjąć w dzielnicy Łunowo, na rondzie w prawo to Centrum, a prosto to na Karsibór.
Dokładne informacje uzyskasz z mapy i strony UM Świnoujście.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Ja byłam w sumie w nietypowym czasie więc moja opinia na temat rozrywek w Świnoujściu jest niekompletna :roll: W sumie jedyną tak naprawdę bolączką były te bezsenne noce ,resztę dało się jakoś przełknąć .A w miłym towarzystwie(a takie miałam) to "rybka".W sumie to jakbym się może bardziej uparła to by mnie gdzieś przenieśli po pierwszej bezsennej nocy .Trzeba chyba tylko mocniej nacisnąć .Niemiły personel można "olać". Cieplutka woda w baseniku i sauna to bajka :serce: I chociażby po to warto jechać do Świnoujścia . :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

No proszę ..... Dzia-dek i tutaj pomocny :D Ty Zbyszku chyba znasz całą Polske , nie tylko jeden jej zakątek :D


Medi .... za chrapaczkę , nie możesz winić recepcji .... :D zapewne to zataiła :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Gienia uwierz mi mogę .Przy takiej nadwadze cudem by było żeby nie chrapała. :evil: :evil: :evil: Bo cholerze wiekowo pasowałam to mnie tam wepchnęła .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Jak byłam tyle razy nigdy nie narzekałam na współspaczki ..... czasem któraś chrapnęła , ponoć ja tez :oops: :oops: ale dało się przeżyć :D

Mnie wiekowo wepchnięto w Szklarskiej .... ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Mój małż mi cały czas powtarza zachowuję się jak rozegzaltowana 16 latka to gdzie mnie między dorosłych dojrzałych ustatkowanych ludzi pchać :shock: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Tu też bałagan robimy Gienia .Ja uciekam wrócę jak moderator ochłonie :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ