Sasanka w Świnoujściu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Do przedszkola Medi , do przedszkola :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

GIENIA pisze: 15 sty 2019 18:44 Medi , a te auta w podwórzu przed budynkiem B to były pracowników :?: bo ja nie w temacie :roll:
Gdzieś w okolicach recepcji było wywieszone urzędowe zawiadomienie że przed budynkiem można parkować tylko w celu wyjęcia bagażu a później won :? To ja nie wiem kto tam mógł a kto nie mógł .Wiem że obce rejestracje parkowały grzecznie wzdłuż ulicy .
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

GIENIA pisze: 15 sty 2019 20:13 Do przedszkola Medi , do przedszkola :D
Turnusy dla dzieci rolników w Sasance :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

W Szklarskiej są dwa turnusy , w Sasance jeden ;)... no chyba , że od tego roku pozmieniali :roll:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

Dół mapy absolutnie mnie nie interesuje :evil:
apieszko8
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 sty 2019 18:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: apieszko8 »

Dzia_dek pisze: 15 sty 2019 18:53
apieszko8 pisze:(...) Jadę samochodem. Jakie problemy mnie czekają z tego powodu. ?
Problemy chyba tylko z przeprawą promową. Parkowanie w tym okresie w strefie uzdrowiskowej
jest bez opłat. Turystów, mimo ferii raczej zbyt wielu jeszcze nie będzie więc samochód powinieneś
zaparkować bez problemu. Natomiast jeśli chodzi o przeprawy promowe to są dwie. Krótko pisząc
jedna, bliższa, tzw. Centrum Warszów, tylko dla mieszkańców lub pojazdów z rejestracją ZSW /Świnoujście/
(oczywiście pieszo lub rowerem przeprawić może się każdy) oraz pojazdów uprzywilejowanych. Dla pozostałych
kierujących jest dostępna w godz. 22 do 4 nad ranem. Oraz druga tzw. Karsibór, ogólnodostępna.
Decyzję trzeba podjąć w dzielnicy Łunowo, na rondzie w prawo to Centrum, a prosto to na Karsibór.
Dokładne informacje uzyskasz z mapy i strony UM Świnoujście.
Dzięki za bardzo obfite informacje. Sprawdzę na stronie UM Świnoujście. Według zaleceń. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Mam podobnie :D ale Szklarska to środek :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: medi »

W środku to ja mieszkam ,tam już jest dół :evil: :evil:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5074
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Apieszko masz rację, że się cieszysz z pobytu w Świnoujściu. Ja wróciłem 15 listopada 2018 r i mogę potwierdzić informacje odnośnie przeprawy promowej, które opisał dzia_dek. Kieruj się na przeprawę Karsibór , chyba, że zdążysz przed 4,00 ale ja bym nie próbował. Co do parkowania samochodu, to w Świnoujściu mało który obiekt sanatoryjny posiada parking. Są parkingi płatne i mogę Ci podpowiedzieć, że jak chcesz na strzeżonym, to możesz negocjować z ochroną parkingu przy Rusałce /Zakład Przyrodo-Leczniczy/ opłatę. Ja parkowałem w zatoczce na ulicy naprzeciw mojej recepcji i nie może tak być jak pisze medi, że nie wolno, bo recepcja. Nie ma koperty, to wolno parkować. Są to ulice miejskie i sanatorium nie ma nic do tego. Strefa płatnego parkowania rusza dopiero 2 maja 2019 r, tak, że spokojnie możesz parkować. Przez try tygodnie pobytu nie słyszałem, żeby coś się komuś zdarzyło z samochodem. Jeżeli masz jakieś pytania, to podzielę się posiadaną wiedzą w temacie pobytu sanatoryjnego w Świnoujściu, która jest dość świeża.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sasanka w Świnoujściu

Post autor: Dzia_dek »

apieszko8 pisze: (...) Sprawdzę na stronie UM Świnoujście. Według zaleceń (...)
Jeszcze takie małe post scriptum do mojego poprzedniego wpisu. Jeśli korzystasz
z nawigacji to musisz wpisać punkt pośredni w trasę np. ul. Karsiborską, a docelowo
"Sasankę". W innym przypadku zawsze navi wyprowadzi Cię na prom do mieszkańców.
Wprawdzie między przeprawami można przejechać skrótem wzdłuż Świny, ale droga
trochę wąska, nawierzchnia kiepska, a w zimie to nie wiadomo jak z jej utrzymaniem.
ODPOWIEDZ