SOPOT Helios :)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: SOPOT Helios :)

Post autor: Felice »

Peonia dziękuję za opinię. Cieszy mnie fakt,że nieco zmienił się standard wyposażenia.
Odnośnie jedzenia to uważam,że narzekać mogą tylko malkontenci.Szczególnie właśnie zupy były przesmaczne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: SOPOT Helios :)

Post autor: zbigniew165 »

Gienia, ponieważ stwierdziłaś że mamy to samo zamiłowanie do miejsc nad naszym morzem :kwiat: i ja wpisuję Heliosa na listę ewentualnych zwrotów. ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: SOPOT Helios :)

Post autor: Zosia »

Wcześniej jakieś 3-4 lata temu dzwoniłam 2 razy do Heliosa w sprawie rezerwacji prywatnego pobytu, Za pierwszym razem i tak jakoś w kolejnym roku
otrzymałam informacje, że wcześniejszej sprzedaży komercyjnych pobytów nie prowadzą można jedynie w ostatniej chwili jeśli ktoś nie przyjedzie.
Macie wiedzę jak jest teraz, czy można wcześniej wykupić pobyt ? W cenniku już wówczas ceny były podane tylko możliwości nie było.
Nowa53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 25 gru 2018 09:37
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Sanatorium Helios (MSWiA) w Sopocie prywatnie

Post autor: Nowa53 »

Witam Panstwa, czytalam duzo pozytywnych opini na temat powyzszego sanatorium. Jednak chcialabym sie dowiedziec jak to wyglada gdy sie wyjezdza pelnoodplanie w sezonie koronoSwirusa? Czy ktos byl? Jak wyglada sprawa z testami?
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: SOPOT Helios :)

Post autor: Ramona2 »

Witam
Miałam zarezerwowany pobyt od 1 września , niestety złamałam rękę i musiałam odwołać pobyt.
Wcześniej jak rozmawiałam z Panią z recepcji odnośnie testów, to robią na miejscu. Nie wiem jak jest obecnie.
Sugeruję, żeby Pani zadzwoniła do sanatorium to się Pani wszystkiego dowie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ