"Chrobry" - Kamień Pomorski

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Janek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 09 mar 2019 20:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: "Chrobry" - Kamień Pomorski

Post autor: Janek »

Czy ktoś jedzie do Chrobrego od 29 maja-19 czerwca ?.
Dana-5854
Posty: 2
Na forum od: 22 maja 2019 10:48
Oddział NFZ: Śląski

Re: "Chrobry" - Kamień Pomorski

Post autor: Dana-5854 »

Witam Ja wybieram się do Chrobrego od 30 maja do 20 czerwca
narazie szukam dogodnego dojazdu z Katowic :P :P


:P
Janek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 09 mar 2019 20:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: "Chrobry" - Kamień Pomorski

Post autor: Janek »

Dana-5854 pisze: 22 maja 2019 11:05 Witam Ja wybieram się do Chrobrego od 30 maja do 20 czerwca
narazie szukam dogodnego dojazdu z Katowic :P :P


:P
Wygląda na to ,że do Chrobrego kuracjusze przyjeżdżają na dwie tury. Ja mam bliżej do Kamienia tylko 300 km i syn mnie zawiezie samochodem.
Dana to się tam spotkamy gdzieś na zabiegach.
Dana-5854
Posty: 2
Na forum od: 22 maja 2019 10:48
Oddział NFZ: Śląski

Re: "Chrobry" - Kamień Pomorski

Post autor: Dana-5854 »

Tak spotkamy się ...będzie mi miło
Pogoda nie najlepsza przynajmniej do tej pory.... to może chociaż towarzystwo w sanatorium dopisze
Pozdrawiam
walentyna
Posty: 1
Na forum od: 07 lip 2019 10:17

Re: "Chrobry" - Kamień Pomorski

Post autor: walentyna »

Dzień dobry, Byłam w Chrobrym w lipcu 2019. Pierwsze wrażenie ponure. Potem lepiej. Bezpośrednie otoczenie przygnębiające. Parking płatny od strony wzgórza 90 zł, zamykany na noc 150. Obok parking bezpłatny, również z drugiej strony budynku od strony parku w kierunku Mieszka.Widać dużo pracy włożonej w zieleń. Pokoje 2 osobowe z łazienką na korytarzu. Byłam w studio. Korytarz z suszarką do prania i szafą, łazienka, pokój 3 osobowy i maleńki bez drzwi 2 osobowy. W 3 osobowym z reguły są dwie osoby. Pokój duży, okna z 3 stron. zabiegi Ok poza borowiną -odwołane w soboty i masażem- zależy u kogo.Jedzenie niedobre, najtansze i małe porcje. Od razu trzeba dokupić owoce i warzywa.Dobry basen solankowy i grota. Ciekawe wycieczki. Fajna Marina. Emilbus zabierze was nad morze. Dużo przystanków, można isć plażą od jednego do drugiego. Jeśli dopisze towarzystwo jest miło. Zimą musi tu być przygnębiająco. Uwaga na wiatr i wilgoc w powietrzu.
Elaszka51
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 01 wrz 2018 05:46
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: "Chrobry" - Kamień Pomorski

Post autor: Elaszka51 »

Witam! Byliśmy w Chrobrym w sierpniu 2020 czyli czas pandemii koronawirusa. Wyglądało to tak;
Przyjęcia rozłożono na trzy dni, tak samo wyjazdy. Posiłki na trzy zmiany. Rano o 6.30 pielęgniarka
mierzy temp.Na terenie sanatorium maseczki obowiązkowe.W pokojach mniej osób niż zwykle tj
w pokojach 3 os 2 os a część pokojów 2 os jako jedynki.Posiłki przeciętne nam wystarczało ale
niektórzy wspomagali się zakupami.Zabiegi dobre personel miły i sympatyczny z jednym wyjątkiem
pani Lidka masażystka wyjątkowo arogancka i nieprzyjazna.Ogólnie pobyt udany bo pogoda też
dopisała a spokojna miejscowość to duży komfort psychiczny w tym trudnym czasie. :) :) :)
M788
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 08 kwie 2021 12:40
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: "Chrobry" - Kamień Pomorski

Post autor: M788 »

Otrzymałam skierowanie do "Chrobry" od 01.06.-22.06.2021
Nie ukrywam czytając opinię jestem przerażona:((
monikamm6
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 paź 2020 18:00
Oddział NFZ: Śląski

Re: "Chrobry" - Kamień Pomorski

Post autor: monikamm6 »

Ciesz się że do Chrobrego a nie do Mieszka obok. Prowadzi to ten sam właściciel. Tam jest dopiero masakra. Byłam 11.03-31.03.2021.Pobyt okupiłam wrzodami żołądka i dwunastnicy i i kosztownym leczeniem po powrocie. W skrócie to spotkało nas tam wszystko łącznie z covidem na pokładzie którym nikt z ośrodka specjalnie się nie przejął. Ludzi nieprzebadanym wypisano wcześniej do domu do rodzin czasem wzmagających się z problemem onkologicznym.
ODPOWIEDZ