Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
kamyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 16 sty 2018 14:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: kamyk »

Darku, dziękuję za dużą garść informacji. Obawiałam się tych paru godzin po przyjeździe, ale teraz wiem, że nie ma czego :)
Można wiedzieć, na którą z diet się zdecydowałeś? I czy da się wyżyć bez opcji 'all inclusive'? ;)
I jeszcze jedno, o której miej więcej kończą się zabiegi? Będzie to moja pierwsza wizyta w tym rejonie i chciałabym popołudniami ruszać w Sudety, o ile czas pozwoli.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: darek »

kamyk pisze: 13 maja 2018 13:43 Darku, dziękuję za dużą garść informacji. Obawiałam się tych paru godzin po przyjeździe, ale teraz wiem, że nie ma czego :)
Można wiedzieć, na którą z diet się zdecydowałeś? I czy da się wyżyć bez opcji 'all inclusive'? ;)
I jeszcze jedno, o której miej więcej kończą się zabiegi? Będzie to moja pierwsza wizyta w tym rejonie i chciałabym popołudniami ruszać w Sudety, o ile czas pozwoli.
..Szczerze .

Można wytrzymać na diecie oferowanej -ale widać ,że Ci którzy dokupuja odwiedzaja niedaleką Biedronkę chyba ,że po cos innego.
Zdaję sobie sprawę ,że po opłacie wszystkich opłat dodatkowe prawie 200 złotych może nadwyrężyć budżet-ale.....

Zabiegi teoretycznie rozpiska jest do godziny 15,00 w tygodniu
choć w sobotę basen z gimnastyką miałem na 15,30

Popołudniu ..Niestety Kolacja może ograniczyć 17,30.... o cholera to 8 minut temu było rozpoczęcie ...
Awatar użytkownika
kamyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 16 sty 2018 14:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: kamyk »

Dzięki, Darku. Najwyżej od czasu do czasu daruje sobie kolacje. Żal tracić dnia, by wracać o 17:30. Mam nadzieję, że zabiegi też da się ustawić w miarę rozsądnie.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu ☺️
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: darek »

kamyk pisze: 13 maja 2018 18:03 Dzięki, Darku. Najwyżej od czasu do czasu daruje sobie kolacje. Żal tracić dnia, by wracać o 17:30. Mam nadzieję, że zabiegi też da się ustawić w miarę rozsądnie.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu ☺️
..Zabiegi.
Chyba TOTALNA EMPATIA panuje w Miejscu gdzie ..planowane sa zabiegi.
Fakt w pierwszym dniu poszedłem skorygować bo kilka wypadło podczas..posiłków.
Uśmiech nr.97 i Pani zadała pytanie w jakich godzinach..spojrzała w komputer i za kolejny nr 44 pozmieniała.
Dziś podczas "szukania " zwiedzania -odkryłem coś czego Fachowej nazwy Niegdy nie pamiętałem ..Poszedłem do Lekarza i ramach ..Badań kontrolnych ,które miały odbyć się w ..środę poprosiłem o Korektę .
Żekomo Pani Doktor sugerowała wykonano zgodę na korektę i znowu Kolejna Pani i Kolejny tym razem Barziej Profii nr ..33 i Wszystko załtwione .
Myślę ,że teraz osiągąłem swój cel i nie będe gnębil Pan w Planowaniu

mozna korygowac
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: kuty »

Darku...a kilka zdań o pokoju w którym czasami przebywasz :D
Czy to jedynka ?
Czy można wcześniej rezerwować?
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: darek »

kuty pisze: 14 maja 2018 13:11 Darku...a kilka zdań o pokoju w którym czasami przebywasz :D
Czy to jedynka ?
Czy można wcześniej rezerwować?
....
Tak zadzwoniłem na Recepcję i zasięgnąłem języka
Zapytałem się też o Możliwość niekrepującego pokoju
tak przebywam w pokoju jednoosobowym
oczywiscie rezerwacja jest wskazana choc duzo jest tez dwu osobowych
tomaszxyz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 29 kwie 2017 12:07
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: tomaszxyz »

Zazdroszczę Ci darek :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: sztani »

Darku czekamy na pełny ,końcowy opis Twojego pobytu :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: darek »

sztani pisze: 10 cze 2018 11:13 Darku czekamy na pełny ,końcowy opis Twojego pobytu :)
Drogi Sztani

Zastanawiałem się na pisaniem czegokolwiek bo ostatni czasy Moje wpisy są na Cenzurowanym nie wiedziałem ,że Mam aż tak duże grono Fanów.

Polanica Zdrój

Miejscowość uzdrowiskowa gdzie zlokalizowana jest jedna z większych rozlewni wód oraz jedno z większych Sanatori.
Głównym Obiektem jest Szpital Uzdrowiskowy Wielka Pieniawa w skład którego wchodzą niezależne obiekty Pieniawa, Zdrowie Korab.

Generalnie całe centrum logistyczne skoncentrowane jest w Wielkiej Pieniawie ,które składa się ze starego budynku oraz Pawilonu A.
Na terenie jest kilka dziesiąt pokoi od popularnych jedynek dwójki ,trójki po Apartamenty dla Gości Komercyjnych.

Baza zabiegowa.

Jak wspomniałem wcześnie jest zlokalizowana jest na 3 poziomach -jest ponad 50 wanien z różnymi rodzajami zabiegów, nie ukrywam ,że Panie obsługujące to Mistrzynie Świata w obsłudze jak i empatii.
Cała baza jest umiejscowiona w tzw starej jak i nowej części zabiegi wykonywane są w godzinach do południowych z możliwością niejednokrotnie ..przyśpieszenia.
Do tzw Obiadu jest możliwość .
Jest możliwość negocjacji z Lekarzem
Jedynie należy zwrócić uwagę na Masaże tutaj godzina to rzecz Święta spóżnienie to niestety ,ale zabieg ..odbyty.

Baza Noclegowa

Jest możliwość wcześniejszej Rezerwacji ale obiekt nie jest z gumy wcześniejszy telefon daje możliwość odpowiedniego pokoju.

Żywienie

Jest oczywiście możliwość wyboru jak wcześniej napisałem ,ale każdy dobiera do siebie jak i ew kosztów choć podczas trwania JEST możliwość korekty.

Wycieczki

Nie można się nudzić codziennie jest możliwość zwiedzania ,oferta bardzo duża ale musimy się liczyć z kosztami oraz o czym należy się liczyć Koszty za eskapady powyżej 12 godzin po za obiektem.

Ostatni Zabieg

Tutaj nie ma zbyt dużej możliwości jest jeden lokal.

Oczywiście Każdy ma swe predyspozycjie.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polanica Zdrój -Wielka Pieniawa

Post autor: sztani »

Dzięki za opis :)
ODPOWIEDZ