Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
agaj70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 14 lis 2018 21:22

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: agaj70 »

Fionka pisze: 14 lis 2018 22:12 Ćwiczenia w basenie są zaordynowane jako zabieg , ale można dodatkowo dokupić karnet . O jakie przepustki pytasz . Jeżeli te na sobotę i niedziele w celu opuszczenia ośrodka , to bez problemu.
Witam Fionka
proszę o odpowiedz wybieram się do senatorium Jantar i w pierwszym tygodniu pobytu przyjedzie do mnie mąż i dziecko będą nocować w tym samym ośrodku co ja czy nocowanie u nich w pokoju będzie problemem?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: GIENIA »

Teraz zobaczyłam dopiero opinię o Jantarze .... super opis Fionka :kwiat:
solarzm
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 23 sie 2017 09:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: solarzm »

Potwierdzam opis sanatorium i obsługi Fionki. Byłem listopad/grudzień 2018 i mimo czasem niepokornej pogody zabrałem ze sobą najlepsze wrażenia.
solarzm
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 23 sie 2017 09:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: solarzm »

Dopowiem, że zabiegi wykonywane profesjonalnie kuracjusz czuje się zaopiekowany. Jak dla mnie najbardzej podobały się ćwiczena na sucho na materacach i w basenie u Pana (nie pamiętam imienia). Posiłki dobrze zaprojektowane i smaczne. Podczas pobytu wydaje mi się, że nie powtórzyły się.ani razu. Obsługa ośrodka umożliwiła również dostęp do stołu ping-pongowego. Mieliśmy też możliwość grila ale wiatr pokrzyżował nasze plany.
ODPOWIEDZ