Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: andrzej1955 »

Serdeczne Podziękowania za opinię i chęć do jej napisania-mam nadzieję że wypoczęłaś i zdrówko troszkę podreperowałaś,Pozdrawiam :)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: Bietka »

Dzisiaj dzwoniłam do NFZ Mazowieckiego .Wniosek można składać nawet od razu po przyjeździe. Nic się nie zmieniło. Nie ma nowych prawnych uregulowań, które by to zmieniały. Ja swój złożyłam po miesiącu od przyjazdu.Piszę bo dużo nieprawdziwych stwierdzeń na ten temat. W śląskim rok obowiązuje ale to uregulowania tamtego oddziału NFZ.
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: zebra »

Witam. Dzięki. Wróciliśmy ostatniego kwietnia. Trzeba się pospieszyć. Pozdrawiam.😊
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: hipek »

Witam.
Pierwsze wrażenia:
Do Jubilata ze skierowaniem z NFZ przyjechałem 03.12.2019 o godz.13:00.
Pierwsze kroki do recepcji,wypełnienie karty meldunkowej i skierowanie do pielęgniarek,otrzymanie karty pobytu , kluczy od pokoju i na obiadek.
Wszystko to trwało ok.10 minut.Po obiedzie powrót do pielęgniarek, które przekazały formularze do wypełnienia i ustaliły godzinę wizyty do lekarz na 19:30.Podejście pielęgniarek do kuracjuszy profesjonalne i miłe.
Lekarz sympatyczny,wypytał co dolega, zbadał i poinformował,żeby po kartę zabiegów zgłosić się nazajutrz do dyżurki pielęgniarek.
Pokój dwuosobowy po remoncie z małym aneksem kuchennym ,przedpokojem i nową łazienką. W pokoju: szafa 3 drzwiowa,stół krzesła,małe szafki nocne,podłoga z paneli drewnianych.,na oknach nowe firanki i zasłony, wszystko czyste i pachnące nowością.W pokoju telewizor nowy ok.40 cali za odpłatnością 95 pln za turnus.
Posiłki smaczne, urozmaicone w ilości jak dla mnie wystarczającej,zupa bez ograniczeń.
Chleb 2 rodzaje ;biały i ciemny,smaczny i do woli.Obsługa kuchni miła i sympatyczna.
Jeżeli w ustalonych godzinach posiłków zaplanowane są zabiegi to bez problemu posiłek można spożyć w ciągu 2 godzin od ustalonej pory.
W Jubilacie będę przebywał do 23.12.2019 i jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Pozdrawiam

Hipek
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: andrzej1955 »

Witam,to Bardzo Miło że na bieżąco dzielisz się opinią z pobytu hipek :) Podziękowania za już udzielone informacje-czekamy na ciąg dalszy i dalszego Udanego Pobytu,Pozdrawiam :)
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: hipek »

Witam.
Za tydzień postaram się coś napisać Może będą jakieś pytania.

Pozdrawiam
Hipek
forumowicz

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: forumowicz »

Brawo Hipku , czekamy na cd ,
dobrej kuracji :)
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: hipek »

Witam
Dziękuję,na razie wszystko przebiega pomyślnie.

Pozdrawiam

Hipek
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: hipek »

Witam.
Wrażeń c.d.
Zabiegi:
Na 54 zabiegi otrzymałem 20 " mokrych''-kąpiel w basenie,gimnastyka w basenie,kąpiel w wannie,wszystko w wodzie siarczkowo-fluorkowej.
Pozostałe zabiegi to:Laser,magnetronik oraz gimnastyka indywidualna,emmanatorium,które zamieniłem na magnetronik.
Z zamianą nie było problemu.
Fizjoterapeuci mili uprzejmi podchodzący do kuracjusza z empatią, z nielicznymi wyjątkami, ale w granicach przyzwoitości.
Nie ma problemów z wcześniejszym wykonaniem zabiegu jeżeli istnieje taka możliwość.
Zabiegi wykonywane są w : Jubilacie,Adamie i Stanisławie ok.5 minut spaceru, Wojciechu ok.10 minut oraz w najdalej położonym starym Jerzym ok. 20 minut spaceru gzie są kąpiele w wodzie siarczkowo-radonowej.
Do starego Jerzego na zabiegi 2 razy dziennie kuracjuszy z Jubilata dowozi Bus.
Parking:
Przy Jubilacie usytuowany jest parking na 42 samochody w tym 8 miejsc dla niepełnosprawnych, co na ok.360 kuracjuszy nie jest dużo i trzeba przyjechać wcześniej ,żeby się załapać.Parking płatny 7 pln za każdy dzień co za turnus 21 dniowy wynosi 154 pln.
Można również przechować samochód na oddalonym o niewiele ponad 1 km.parkingu strzeżonym koło stawów Biskupich-płatny 70 pln za turnus.
Rozrywki:
Prawie codziennie odbywają się wieczorki taneczne w okolicznych lokalach oraz koncerty.
W soboty i niedziele odbywają się wycieczki do:Austrii,Czech,Książa, kotliny Kłodzkiej i inne.
Na wycieczki kuchnia wydaje such prowiant.
W Jubilacie jest kącik biblioteczny z księgozbiorem z ubiegłego wieku a nawet z czasów Peerelu.Jednak zdesperowany mniej wybredny czytelnik znajdzie coś do poczytania.

Pozdrawiam
Hipek
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: wiktor64 »

hipek dzieki za relacje i sie kuruj na parkiecie :lol: :lol:
ODPOWIEDZ