Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Iwifer
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 lut 2019 18:09
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: Iwifer »

Jutro już wyjazd 6 rano pociąg z Tczewa ale sobie odpoczniemy z mężem :-):-):-) pozdrawiam wszystkich na forum napiszę jak zajedziemy :-):-):-)B-)
Awatar użytkownika
rozantka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 193
Na forum od: 14 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: rozantka »

Iwifer….Napisz jak tam jest jak już będziesz na miejscu.
Ja po Tobie zaczynam turnus. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Iwifer
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 lut 2019 18:09
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: Iwifer »

Oki;-);-);-)
Iwifer
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 lut 2019 18:09
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: Iwifer »

W Wrocławiu mamy bus ale podobno PKS też jedzie :-D:-D
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: Bietka »

PKS-em wygodniej bus mały i bardzo stary był ten którym jechałam -rzęch.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: Bietka »

Miłego pobytu, słońca dużo kąpieli w pięknym Wojciechu i w wodach radonowych, miłych spacerów po lesie i nad stawami z pyszną rybką.
:roll:
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: zebra »

Witam. Jesteśmy w Lądku od 9tego. Pokoje w miarę, łazienki kiepskie. Zabiegi owszem ale trzeba biegać po całym Lądku. Pogoda -paskudnie zimno. Planowanie zabiegów kiepskie, na początku po jednym a w nst tygodniach małe przerwy między zabiegami a po gorących kąpielach trzeba się spieszyć żeby zdążyć do innego budynku i tak z góry na dół bo takie tereny. Współczuję tu być. zimą bo teraz ujdzie. Latem na pewno pieknie. Rozrywek w budynku też nie ma. Sam budynek moloch i tyleż ludzi na posiłkach..ZAbiegi są też popołudniami , często też przed kolacją, tak że nie można sobie nic zaplanować..Ale trzeba być dobrej myśli że chociaż się ociepli to i humory będą lepsze. Pozdrawiam kuracjuszy obecnych i przyszłych. 😀
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: Bietka »

Miałam to szczęście że byłam w upalnym wrześniu ub. roku i latanie w tę i z powrotem po Lądku nie było tak uciążliwe. Można nie latać i mieć wszystko na miejscu (np. starsze osoby z problemem z chodzeniem tak miały) tylko to duża strata bo nie skorzystamy ze wszystkich dobrodziejstw Lądka. Niestety źródeł leczniczych wód nie da się przenieść w jedno miejsce.Życzę pogody a taka ma być już wkrótce.
Iwifer
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 lut 2019 18:09
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: Iwifer »

Obecnie jesteśmy z mężem w Lądku Zdrój do 30 kwietnia pogoda piękna zabiegi też super pomimo że są w kilku ośrodkach polecam pijalnię wód najlepsza w Nowym Jerzym bo te inne mocno siarką i nie na wszystkie dolegliwości jedzenie skromne ale dajemy radę ale mamy Wielkanoc więc stoły zastawione super nawet się tego nie spodziewaliśmy są wycieczki dla kuracjuszy autokarowe i piesze po Lądku a także do Czech na zakupy . Także polecam wszystkim
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jubilat Lądek Zdrój czekam na opinie

Post autor: zebra »

Witam. Jesteśmy po kuracji. O warunkach mieszkaniowym pisać nie będę bo już było pisane wcześniej. Zabiegi jak dla każdego. Dużo zabiegów na bazie siarki, być może dobre, ja , okazało się mam alergię na siarkę ( nie wiedziałam). Wyżywienie jak to na NFZ , rewelacji nie ma ale nikt chyba głodny nie chodził bo większość do zupy brała też chleb. Przyznam , że chleb był dobry, bulek nie oglądaliśmy. Ziemniaki do drugiego dania były okropne, często była kasza jako zamiennik.. Rozrywki jak kto chce , może korzystać ale blisko nie jest i trzeba dobrze się spieszyć żeby przed dzwonkiem zdążyć.😉. Sklepy z pamiątkami i odzieżą bliżej, spożywcze daleko, bliżej niewielka Żabka, dalej Dino i najdalej Biedronka. Warzywniaka nie widziałam żeby kupić jakieś owoce, w sanatorium na NFZ owoców nie ma, ciasta też z wyjątkiem Wielkanocy. Wypisy przygotowane wszystkim jednakowo, zmieniały się tylko zabiegi. Wszystko wszystkim pomogło i nic nie dolegało. Przy odebraniu wypisu pielęgniarka powiedziała żeby dopiero składać za rok, nie wcześniej. Pożyjemy, zobaczymy😉. Pozdrawiam kuracjuszy z sanatorium Jubilat, byłych i obecnych 😆
ODPOWIEDZ