Kołobrzeg "Mewa"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Jaro66 pisze: 13 sie 2019 14:54 Jaro66 ,przydział dostałam mając nr390 więc czekaj cierpliwie :D Wiktor i znowu mewa przyleciała ale to nie TY ;)hihi pozdrawiam


Pytanko ile czekałaś na wyjazd po otrzymaniu skierowania :kwiat: Dzieki
3 tygodnie :lol: na stronie zobaczyłam przydział 22.07 a sanatorium było od 12.08 :P pozdrawiam :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

darek pisze: 13 sie 2019 17:16
berbla65 pisze: 12 sie 2019 17:32 Darku to są dwie jedynki w studio :P Na dworcu nie spotkałam ,,chętnych" miejscowych :cry: z kładki skorzystałam - Wasze wskazówki były bezcenne- dziękuję :serce: Już mewa mnie odwiedziła - siedziała na parapecie i nie przeszkadzało jej ,że jestem w pokoju :lol: Obiad dietetyczny bardzo smaczny :lol: Panie na stołówce bardzo miłe :P Spacer plażą a potem na molo zaliczony a kawa na 12 piętrze w Perłę Bałtyku tez :lol: - pogoda dopisuje :P
o to Pierwsze Ważne atrakcje ZALICZONE
Winda w Perle :)
Teraz -Verano lub San po kolacji
Tak Darku czekanie na windę zaliczone ;) nadal ta z lewej strony nie działa.Na popołudniową kawę podjechałam miejskim autobusem( linia nr4)do Arki- do kawiarni obrotowej :D a z powrotem brzegiem morza- super ciepła woda :P deszcz mnie złapał ale w plecaczku zawsze mam parasol :lol: Pozdrawiam wszystkich :serce:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Witam :lol: do Verano i Sanu jeszcze nie dotarłam ;) Ale od 13-17.08 W Amfiteatrze odbywają się 28 Międzynarodowe Spotkania z Folklorem - INTERFOLK na 19 chodzę na występy :lol: Bilety tylko 5 zł :D To też muzyka aczkolwiek zdecydowanie inna aniżeli na dancingach :lol: pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: wiktor64 »

Wczoraj byliśmy w Sanie jest super :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14558
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: GIENIA »

Jak to w Sanie ;)
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Dziś byłam z wycieczką w Ogrodach w Dobrzycy- polecam :D Nie dopytałam ,o której powrót i niestety wracaliśmy akurat w porze mojej kolacji :roll: więc zadzwoniłam na recepcję aby zapytać co zrobić - pani uprzejmie powiedziała,że poinformuje stołówkę, że przyjdę póżniej. I kolacja,, czekała" :lol: MEWA jest OK :P pozdrawiam :serce:
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ula509 »

A jakie masz wrażenia z tej wycieczki? Bywałam tam wiosną, w pełni kwitnienia ogrodów. Polecałabym każdemu to miejsce. Wczoraj miałam jechać prywatnie, ale się ostatecznie rozmyśliłam na rzecz lenistwa. ;)
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Hejka, jestem zachwycona tymi ogrodami - wczoraj byłam tam z zorganizowaną wycieczką - zawiedli i przywieżli - zabierał też autobus z różnych sanatoriów :lol: sympatyczna pani przewodnik po drodze jeszcze opowiadała o Kołobrzegu i okolcy :P pozdrawiam :P
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Witam, dziś na kawę pojechałam do Ustronia Morskiego- wypożyczyłam rower i 3 godzinna wycieczka bardzo udana- trasa rowerowa piękna , chociaż trochę ciasno w Sianożętach i w samym Ustroniu- do Podczeli i kawałek za Super trasa a jakie piękne widoki( są punkty widokowe) . :lol: pozdrawiam wszystkich wypoczywających :serce:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Witam wszystkich :kwiat: kilka refleksji z wczorajszego dnia.Tlumy w Kołobrzegu-korki w mieście,multum ludzi w okolicy latarni i molo ale przecież Kołobrzeg jest dla wszystkich :serce: brzegiem morza już spokojnej. Skorzystałam z usługi Taxi i tu niespodzianka- wczoraj ok 20 chciałam szybko się,,przemieścić " spod Katedry do AMFITEATRU- finał INTERFOLK-u- więc pytam pana ile za kurs do AMFITEATRU a on 15 zł to ja Ok jadę. W czasie jazdy rozmawiamy i szybko jesteśmy na miejscu - Pan mówi 1700 m czyli ...10 zł - i są uczciwi Taryfiarze :P A jeden gość z naszego ośrodka w poniedziałek zapłacił z PKP do MEWY 20 zł :( niestety.Na zakończenie INTERFOLK-u o 22 30 przy plaży na molo był pokaz sztucznych ogni i tu ZONG :evil: kuracjuszy z MEWY 2 nie mogli pójść na plażę ( tej blisko osrodka) tego widowiska zobaczyć albowiem o 22 15 zamykają drzwi i nie można wejść do środka :cry: Na pytanie o przepustkę to nocnych nie ma :cry: pytanie czy jesteśmy w więzieniu to odpowiedź brzmiała - nie, ale do pawilonu nie wejdziecie :cry: ale z okna na korytarzu też co nie co zobaczyłyśmy :D Właśnie jadę na wycieczkę do Szczecina - pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ