Kołobrzeg "Mewa"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ula509 »

Kuracjusze z Mswia mogli wejść, ale głównym wejściem. :D Pozdrawiam i tylko tyle, bo obiad. :kwiat:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: wiktor64 »

No tak to jest tak jak pisze Ula nikt problemu nie robil w MSWiA I są normalne
Sanatoria i pod rygorem a fajne był ten pokaż ,no i te taryfy jak widać oszukują
Jak maga do mewy jest dosłownie 800 m ale ci co nie maga są skazani
Na taryfy to na tyle
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Witam, wycieczka do Szczecina bardzo udana - piękne miasto :P Najfajniejszy budynek to obecny Urząd Wojewódzki no i Ratusz - najdziwniejszy to nowoczesny budynek Filharmonii -
przewodnik p.Adam to rewelacja :P wiedza ,dowcip ,kultura :P polecam :P
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Witam, witam nadal jestem w MEWIE :lol: jest OK pogoda super- lubię ciepełko :lol: kolejny plusik związany z pobytem - pani w sklepiku w MEWIE 5 to Informacja turystyczna :D hihi- wytłumaczy i doradzi np. jak dojechać :P no i wczorajsze fantastyczne spotkanie z Ulą :lol: pozdrawiam :P
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ula509 »

Wśród emotków brakuje mi na forum ludzika machającego łapką do Ciebie, Berblo-Obieżyświecie. :D
A jak zabiegi w Mewie pod kątem tzw. odczynu sanatoryjnego? U nas każdą chwilową niedomogę tym tłumaczą. :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: darek »

berbla65 pisze: 18 sie 2019 09:38 Witam wszystkich :kwiat: kilka refleksji z wczorajszego dnia.Tlumy w Kołobrzegu-korki w mieście,multum ludzi w okolicy latarni i molo ale przecież Kołobrzeg jest dla wszystkich :serce: brzegiem morza już spokojnej. Skorzystałam z usługi Taxi i tu niespodzianka- wczoraj ok 20 chciałam szybko się,,przemieścić " spod Katedry do AMFITEATRU- finał INTERFOLK-u- więc pytam pana ile za kurs do AMFITEATRU a on 15 zł to ja Ok jadę. W czasie jazdy rozmawiamy i szybko jesteśmy na miejscu - Pan mówi 1700 m czyli ...10 zł - i są uczciwi Taryfiarze :P A jeden gość z naszego ośrodka w poniedziałek zapłacił z PKP do MEWY 20 zł :( niestety.Na zakończenie INTERFOLK-u o 22 30 przy plaży na molo był pokaz sztucznych ogni i tu ZONG :evil: kuracjuszy z MEWY 2 nie mogli pójść na plażę ( tej blisko osrodka) tego widowiska zobaczyć albowiem o 22 15 zamykają drzwi i nie można wejść do środka :cry: Na pytanie o przepustkę to nocnych nie ma :cry: pytanie czy jesteśmy w więzieniu to odpowiedź brzmiała - nie, ale do pawilonu nie wejdziecie :cry: ale z okna na korytarzu też co nie co zobaczyłyśmy :D Właśnie jadę na wycieczkę do Szczecina - pozdrawiam :kwiat:
W pierwszym tygodniu wakacji miałem przyjemność być w Perle tutaj z DYSCYPLINĄ troszkę się poprawiło choć gdy nie było Mnie w pokoju podczas Obchodu pomiędzy 20 a 22 to Miałem nalepioną żółta kartkę -zreszta były codziennie Prosze o Kontakt z dyżurką .
Ale do meritum
Był obok Bałtyku Koncert Chyba Powitanie Lata ??
I Najśmieszniejsze było to ,że Moja znajoma w Oknie obserwował Powrót 10 letniej wnuczki będącej na koloniach a Ona w pokoju grzecznie przed 22.
Nie ukrywam że byłem świadkiem podobnej sytuacji wtedy jeszcze w Kombatancie gdy Sąsiedzi pozdrawiali z balkonu swe wnuki .
Oczywiście zaintonowałem i byłem zbluzgany za piosenkę BABCIA stała na Balkonie Dołem Wnuczek Maszerował ....

Rozumiem Sanatorium Szpital Ale gdzie empatia
Czy personel MUSI pokazać że to on ma w tej chwili ..władze
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

ula509 pisze: 22 sie 2019 14:00 Wśród emotków brakuje mi na forum ludzika machającego łapką do Ciebie, Berblo-Obieżyświecie. :D
A jak zabiegi w Mewie pod kątem tzw. odczynu sanatoryjnego? U nas każdą chwilową niedomogę tym tłumaczą. :D
Witaj Ula :P wczoraj pojechałam rowerem do Dźwirzyna :P - bardzo fajna trasa aczkolwiek inna aniżeli do Ustronia Morskiego- było warto :lol: jadąc tam spogladałam na MSWiA ale nie widziałam Ciebie ;) .Wczoraj,,badanie" lekarskie bo to już połowa pobytu :( A dziś znowu u lekarza - tym razem z mojej winy- zapytać czy w szpitalu jest oddział laryngologiczna.Miły pan doktor sam uporał się z ,,ciałem obcym" w moim uchu :lol: .U nas nic nie slychac o odczynie sanatoryjnym :lol: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: halina-s »

Berbla no co ty orła wywinelas na rowerze :?: :?: :roll: :) :) czy mucha ci wpadła :?: 😊
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Hihi, ani orzeł ani mucha ;) hmm, ostrzegają aby uszu nie czyścić patyczkami 8-) nie słucham starszych :oops: A wczoraj wieczorem byłam jeszcze na koncercie w Katedrze :P pozdrawiam
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ula509 »

berbla65 pisze: 23 sie 2019 13:41 .U nas nic nie slychac o odczynie sanatoryjnym :lol: pozdrawiam :kwiat:
U nas opis wisi na drzwiach pielęgniarki, mówi o nim pani doktor. Ładnie się wszystko pod niego podciąga i nie ma kłopotów. ;) Z kolei człowiek oświecony lepiej znosi dolegliwości. :idea: ;) :mrgreen:
ODPOWIEDZ