Kołobrzeg "Mewa"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Hejka,właśnie wracam z wycieczki do Poczdamu- pięknie :lol: ale dziś goraco-31st.W autobusie juz zostaliśmy ,,zasypani wiadomosciami" o Poczdamie i nie tylko ale to dobrze :D Pierwsze co zobaczyliśmy to zabytkowy młyn w stylu holenderskim, który został odbudowany w 1993roku.
Potem Pani przewodnik prowadziła nas po parku przez 2 godz ocienionymi ścieżkami - pìękny stary drzewostan a ogrody i winnice jeszcze wspanialsze :) O 14 grupami wchodziliśmy na zwiedzanie Pałacu SANSSOUCI - 11 komnat do zwiedzania- każdy otrzymał audiobuka i.....wszystko wiemy o pałacu :lol: nastepnie udaliśmy się do Pałacu CECILIENHOF - jest to rezydencja księcia koronnego Wilhelma i jego żony Cecylii, który wszyscy znamy- to w nim w 1945 r.odbyła się konferencja poczdamska- piękny obiekt jak i ogrody wokół niego :serce: Potem czas wolny i wracamy w korku do domu ;) Jestem zadowolona z wycieczki :kwiat: pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ewa060455 »

Berbla65 jesteś super kuracjuszem ! tyle zwiedzasz ! żyjesz pełnią życia i tak trzymaj! Podziwiam ,że znajdujesz na to czas ,chyba wiele zabiegów nie masz bo pewnie nfz ,a nie zus ? Niemniej zmiana klimatu też leczy ! życzę dalszego miłego pobytu :) :) :)
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Tak Ewa z NFZ-tu :D 4 zabiegi dziennie - pierwszy 7 10 to zawsze na plażę na 20 min przed śniadaniem skoczę :lol: zabiegi są dobrze rozplanowanie- wszystkie do obiadu :P dziś przed kolacją byłam pieszo w Arce a z powrotem plażą- kolejny zabieg tym razem na stopy - krioterapia na stopy :lol temeratura powietrza dziś 31 st a wody...14 st. :lol: a po kolacji 2,5 godz rowerkiem po Kołobrzegu :D pozdrawiam wszystkich :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11634
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: Atina »

Berbla jak Ciebie "czytam" żyjesz pełną piersią i tak trzymać 8-) ach ten Kołobrzeg :roll:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Tak tak Atinko masz rację- żyję pełną piersią- :lol: jestem właśnie na plaży- nawet 20 min przerwy po zabiegu a przed śniadaniem - to wykorzystam :lol: :serce: pozdrawiam wszystkich :serce:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Hejka, dziś do południa straszny upał🤨 po południu wielka burza :o A wieczorem w NIWIE koncert - Jarosława Kruczka - pięknie śpiewał a potem....wieczorek taneczny :P czyli terapia tańcem :lol: 10% panów a 90% pań ale zabawa przednia :lol: pozdrawiam :serce:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Witam serdecznie :P jeszcze w Kołobrzegu- dziś ostatni dzień zabiegowy :( jak zawsze przed śniadaniem jestem nad morzem :P odwiedzam miejsca ,w których jeszcze nie byłam :P np. Port Jachtowy i Rybacki :D fajne miejsca i można odpocząć po spacerze czy rowerku - są ławeczki i punkty widokowe zwłaszcza w Porcie Jachtowym :lol: Kołobrzeg przyjazny turystom :lol: . Wczoraj rano spotkałam 12 - osobową rodzinkę dzików - olały mnie i nie tylko :( - robienie zdjęć trwało a one nic :) nawet przejeżdżajacy traktor ich nie spłoszył ;) pozdrawiam wszystkich :serce:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

A burzę z ulewą też ,,przeżyłam " ale się działo :o następnego dnia z rana nie było niektórych zabiegów z powodu zalania pomieszczeń zabiegowych znajdujących się w piwnicach 😉ale poprzekladali i było OK
Pozdrawiam :serce:
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ula509 »

berbla65 pisze: 31 sie 2019 07:49 Kołobrzeg przyjazny turystom :lol: . Wczoraj rano spotkałam 12 - osobową rodzinkę dzików - olały mnie i nie tylko :( - robienie zdjęć trwało a one nic :) nawet przejeżdżajacy traktor ich nie spłoszył ;) pozdrawiam wszystkich :serce:
Byłaś przy tym, gdy się spotkałyśmy, ale tu wspomnę historię opowiadaną na promenadzie, że dla tej rodzinki dzików policja wstrzymała ok. 9:00 ruch, a dziki rządkiem, spokojnie sobie przeszły na drugą stronę ulicy. Nic ich nie ruszało. :mrgreen: :D
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: Pancernz »

To jest właśnie to człowiek czeka dobrze się nastawi to czerpie garściami bo kolejny za ileś tam lat (wyjazd).Mni e zawsze dopada prawo Merfiego i mam kiepskich mówiąc delikatnie współ- wspaczy :) ale staram się nadrabiać własnie wyjściami i zobaczeniem niejednokrotnie widoków których mogę nigdy już nie zobaczyć i mam zawsze wielki głód na takie widoki i nigdy mi się nie nudzi wyjazd :) och odliczam już do kolejnego ,pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ