Kołobrzeg "Mewa"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Czyżby mój sobowtór w męskim wydaniu? :lol: Chodzi o poznawanie świata :P Dziś 80 rocznica wybuchu II wojny światowej- była uroczysta msza w Katedrze i potem przemarsz z Orkiestrą Zdrojową pod pomnik i uroczystości rocznicowe :P Piękne :serce: a na koniec pyszna grochówka wojskowa :lol: pozdrawiam wszystkich :serce:
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ewa060455 »

Pancner masz romantyczną naturę ! to co zobaczymy jest nasze i nikt nie odbierze !To coś dla ducha ,a nie tylko dla ciała -jak np.zabiegi w sanatorium. pozdrawiam :) ;)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1380
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: Pancernz »

Tak jest drogie Panie wole gorzej zjeść ale z szykiem gdzieś pojechać co racja to racja rozszyfrowaliście mnie ,dzięki :)
Odpowiadam odnośnie grochówki wojskowej jako znawca tematu powiem,że nic nie ma oprócz nazwy z tą oryginalną wspólnego już teraz nawet w wojsku walą zupy czy cokolwiek z koncentratu czy proszek z takich toreb a sama nazwa wojskowa jedynie że powinna być tak gęsta że jak to mówią "łyżka w zupie stoi" mam gdzieś oryginalny przepis na zupę grochową kawalerzystów bodaj z Grudziądza jeszcze przedwojenny przepis no wtedy zupka jest bajeczna :).
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ula509 »

Pancernz. dawaj, dawaj ten przepis. :D
Pozdrawiam aktywnych kuracjuszy, żałuję, że do niech nie należę. Duch ochoczy, ale zdrowie totalnie do kitu. Cieszy mnie natomiast spotkanie takich ludzi jak Berbla, promieniejących energią i optymizmem.
Pozdrawiam :D :kwiat:
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: ewa060455 »

Ula509 życzę Ci dużo ,dużo zdrówka! A Berbla jest niesamowita! pozdrawiam wszystkich. :)
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Hej,hej dziewczyny i chłopaki dziś mój wpis będzie taki -
A ajjajaj w Kołobrzegu jest fajnie- na plaży ,na molo w duecie czy solo Kołobrzeg wciąż zachwyca ! :lol: :kwiat: :serce: pozdrawiam
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: berbla65 »

Niestety koniec - jestem w pociągu - w domu ok 1 w nocy ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: GIENIA »

A dopiero co pytałaś o rózne sprawy przed wyjazdem :) ale ten czas zaiwania :shock:
Jaro66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 479
Na forum od: 15 lut 2013 07:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: Jaro66 »

Witajcie mam pytanie czy godzina policyjna w Mewie istnieje czy można ją ominąć? :kwiat: Mam sierowanie od 10 pażdziernika , prosiłem o Kołobrzeg i dostałem właśnie dziś :lol: :lol: :lol: :lol: i jeszcze jedno jak jest z jedynkami ? z góry dziękuję.
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Kołobrzeg "Mewa"

Post autor: kama »

berbla65 spokojnej podróży, ja juz za dwa tygodnie wybieram sie Kołobrzegu. 😘😘😘
ODPOWIEDZ