"EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: Beti75 »

bogjan pisze: 08 paź 2018 17:43 Jedziesz z NFZ czy z Zusu...?Ja tam jestem teraz ,napisz na PW co chcesz wiedzieć? Odpisze jak będę mógł!
Witaj bogjan :!: Jadę z Zus a Ty z Zus czy Nfz Jestes :?: Jak z Zus to ile jest zabiegów.Jakie są pokoje czy w pokoju jest czajnik.Czy z przystanku autobusowego daleko jest do Excelsiora,bo kiepsko to widzę spacerek pod górę z walizką.Pozdrawiam.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: bogjan »

Napiszę jutro ,bo dopiero wróciłem z Krakowiaka.Ja jestem z NFZ, a z ZUSU to sie dowiem.Napiszę na PW.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: bogjan »

Zus około 110 zabiegów,pokoje 2-osobowe,czajnik w pokoju jest,z przystanku autobusowego przyjeżdża bus z Excelsiora i podjeżdża pod same wejście.Miłego pobytu.....
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: Beti75 »

bogjan pisze: 09 paź 2018 22:44 Napiszę jutro ,bo dopiero wróciłem z Krakowiaka.Ja jestem z NFZ, a z ZUSU to sie dowiem.Napiszę na PW.
Dziękuję właśnie teraz Odczytałam Twoją odpowiedź na moje pytania o zabiegi itp.A nie Wiesz czasem czy cały dzien ten busw po kuracjuszy przyjeżdża?,bo ja w Iwoniczu będę po 14.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: bogjan »

Zadzwonisz do Excelsiora na recepcję,poczekasz i przyjedzie bus...Na pewno nie tylko Ty przyjedziesz,będzie was wielu.
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: Beti75 »

Witaj bogjan :!: mam jeszcze do Ciebie prośbę Zapytaj czy ww Excelsiorze jest pralnia,na stronie internetowej pisze że jest mini pralnia,ale kto to wie czy naprawde jest.Pozdrawiam i życzę dalszej udanej kuracji
mlodyduch60
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 31 lip 2018 19:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: mlodyduch60 »

Jest pralnia, kosztuje chyba 5 zł jeśli masz swoje środki piorące, ewentualnie na miejscu kupisz. Tylko uważaj na programowanie, czytaj dokładnie instrukcję, nieumiejętne zaprogramowanie może Cię kosztować trochę więcej.
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: Beti75 »

mlodyduch60 pisze: 23 paź 2018 14:52 Jest pralnia, kosztuje chyba 5 zł jeśli masz swoje środki piorące, ewentualnie na miejscu kupisz. Tylko uważaj na programowanie, czytaj dokładnie instrukcję, nieumiejętne zaprogramowanie może Cię kosztować trochę więcej.
Dziękuję za informację.
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój 31.10.2018

Post autor: Beti75 »

Turnus rozpoczety,warto przyjechać dzień wcześniej,bo można dostać super pokój.
rrita1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 03 sie 2018 11:02
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: "EXCELSIOR" Iwonicz -Zdrój

Post autor: rrita1 »

Czy wszystkie pokoje są już z własną łazienką?
Od czego zależy, czy kwaterują w Excelsiorze czy przy Centrum Przyrodolecznictwa?
Widziałam niezbyt dobre opinie o jedzeniu, możecie opisać Wasze odczucia (mało, niesmaczne, zimne, niedostosowane do rodzaju diety czy jeszcze jakiś inny problem)?
Zaczynam turnus w przyszłym tygodniu.... :roll:
ODPOWIEDZ