Sanatorium uzdrowiskowe Augustów

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Motocyklista35+wawa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 04 lis 2019 12:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Augustów

Post autor: Motocyklista35+wawa »

To juz na dniach opisik jakis o Augustowie bym prosil
forumowicz

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Augustów

Post autor: forumowicz »

Byłem kilka lat temu w okolicach Augustowa w domkach Leśnik I nad Jeziorem Białym, pod koniec sierpnia.
Wtedy trochę zaniedbane, ale niedaleko był ośrodek Patelnia z fantastycznymi obiadami.
Urzekł mnie wtedy brak ludzi - praktycznie całe jezioro dla nas, czyli rodzinki. Kajaki obowiązkowe i przepłynięcie się śluzami pomiędzy j.Białym, Studzienicznym aż do małej grobli za śluzą Swoboda. Dalej też można kanałem, ale wtedy rodzinka "wysiadła".

Sam Augustów w godzinach od około południa do późnego wieczora zakorkowany był TIRami, ale okolice parku i jeziora - warte zobaczenia.
Motocyklista35+wawa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 04 lis 2019 12:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Augustów

Post autor: Motocyklista35+wawa »

Witam pmaliniak76dzieki za kilka slow o Augustowie
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Augustów

Post autor: dani888 »

Augustów to znana mi miejscowość bo niedaleko od Białegostoku :) . Bywałam tam często ale zupełnie prywatnie . W chwili obecnej zastanawiam się czy wybrać tę miejscowość czy inną na ewentualną rehabilitację z ZUS o ile się da ;) . Opinie są różne a w Augustowie jest cudownie latem ....to wiadomo . Pozdrawiam :) ....
Darek55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 31 sty 2019 00:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Augustów

Post autor: Darek55 »

Dzień Dobry. Pod koniec listopada skierowany jetem do sanatorium w Augustowie (NFZ). Czy ktoś może był w ostatnim czasie w tym miejscu? Na co się przygotować? Jakieś rady? Może opinie?
ODPOWIEDZ