Rymanów Zdrój - Zimowit

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: BozenaMat »

Jolu.......... niecierpliwie czekam na Twoją relację, a nade wszystko na Twoje wrażenia z pobytu. Ciekawa jestem jak inni odbierają to Sanatorium. Niedawno jedna osoba wróciła z Zimowita i też bardzo pozytywnie wyrażała się o obiekcie.

Limit zabiegów jest określony odgórnie. NFZ ma ich bodajże 54... z tego co pamiętam 52 zabiegi plus 2 pogadanki "Jak zdrowo żyć". ZUS ma o wiele więcej zabiegów, tak, że nawet popołudniem kuracjusze z ZUS mieli rehabilitację. My (ja byłam z NFZ) kończyliśmy na ogół przed południem. Liczbę zabiegów ja miałam podaną na skierowaniu do Sanatorium. Zerknij w swoje skierowanie, może też masz podaną tę informację.
Co do barku, to zerknij na pw.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu............ :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: ANDY12345 »

Z ZUS w jednym ośrodku miałem 103, a w drugim 107 zabiegów i w tym są pogadanki, relaks. Możesz zamieścić fotki z opinią po powrocie nic nie ucieknie a lekarzowi zawsze mówię co mnie teraz boli i dokucza. Oprócz tych które ma od siebie daje mi też w miarę możliwości o te które poproszę. Miłego pobytu i uzdrowienia jak to w uzdrowisku :lol:
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: Jolanka »

ANDY
ta informacja o ilości zabiegów...bezcenna!
Już czuję się lepiej :D
A siły będą mi potrzebne, bo tyle nałożyłeś na mnie zadań, jakieś zdjęcia, relacje, opowieści zimowej treści...ech, fajnie, bo nie będę się nudziła!!!
pozdrówka
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: ANDY12345 »

Jakich obowiązków :lol: :lol: :lol: :lol: podczas spacerów zrobisz parę fotek z miejsc które Ci się podobają, zimą też jest pięknie :D
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: Jolanka »

ANDY
Żartowałam, lubię pisać, lubię gadać czasami mam wrażenie, że zbyt wiele więc przygotowywanie relacji będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością. A że spać chodzę dość późno i na patrzenie w telewizor raczej się nie nastawiam, to czasu nie powinno brakować. Oby tylko ktoś chciał te wypociny czytać ale rozumiem, że jednego subskrybenta już mam ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: ANDY12345 »

ZAwsze możesz sprawdzić ile ludzi wchodzi na stronę dużo zdrowia :D
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1707
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: p-siak »

Jolanka pisze: 28 lis 2018 07:56 ANDY
Żartowałam, lubię pisać, lubię gadać czasami mam wrażenie, że zbyt wiele więc przygotowywanie relacji będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością. A że spać chodzę dość późno i na patrzenie w telewizor raczej się nie nastawiam, to czasu nie powinno brakować. Oby tylko ktoś chciał te wypociny czytać ale rozumiem, że jednego subskrybenta już mam ;)
Przeczytamy z przyjemnością,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: Jolanka »

Grzegorz
:D :D :D :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: ANDY12345 »

Najważniejsza jest opinia, najlepiej od siebie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit

Post autor: Jolanka »

Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia nie będą odbiegać od Waszych, tak bardzo pochlebnych. To mój pierwszy wyjazd do sanatorium więc przypuszczam, że wszystko mnie zachwyci a jeżeli nawet nie zachwyci to i tak...będę zachwycona..., że mam zabiegi, basen, wolny czas i jeszcze piękne okolice i fajnych ludzi wkoło! Czego chcieć więcej na początku roku? :D
ODPOWIEDZ