Inowrocław Energetyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Inowrocław Energetyk

Post autor: grazynamackowiak »

Skierowanie NFZ szpital uzdrowiskowy -reumatologia .
Przyjazd wcześnie rano ,dostałam klucze do pokoju .
Sanatorium kuracjusze w hotelowcu ,szpital uzdrowiskowy inny budynek .
Rano pielęgniarka ,wyznaczona godzina do lekarza ,dostałam ordynatora dr [nazwisko] .
Lekarz zlecił 54 zabiegi ;ćwiczenia indywidualne ,laser ,okłady borowinowe ,krioterapię miejscową ,ćwiczenia w basenie solankowym .Termy Inowrocław znajdują się obok Energetyka .Wszystkie zabiegi na miejscu ,tylko basen inne miejsce .Zabiegi baza zabiegowa zadowalająca .Miła sympatyczna kadra rehabilitacyjna ,możliwe wcześniejsze zabiegi ,jeśli wolne okienko przyjmowali bez problemu .Wyżywienie stołówka na 2 zmiany stoliki 6 -8 osobowe ,różne diety .Przykładowy jadłospis śniadanie; zupa mleczna herbata ,chleb różny ,masło ,szynka ,pomidor ,pasta z tuńczyka z serem białym ,dżem,,jogurt naturalny.Obiad zupa kapuśniak ,ziemniaki ,pulpety w sosie chrzanowym 2 szt surówka ,kompot z śliwek.Kolacja ;herbata chleb różny masło ,ryż z jabłkiem ,szynka w galarecie ,ser topiony mały rożek .Wycieczki wyjazdowe ;Bydgoszcz ,Toruń .Licheń ,Toruń nocą ,wyjazd do teatru inne .Kawiarnia marmurowa jest zlokalizowana na parterze i ostatnim piętrze z tarasem widokowym .Szpital uzdrowiskowy Energetyk .Park solankowy ,bardzo duży i bardzo ładny .Mnóstwo zieleni ,krzewy drzewa ,klomby kwiatowe ,przestronne ciągi piesze ,pijalnia wód ,palmiarnia ,tężnie solankowe ,restauracje ,kawiarnie .Jest park wspinaczkowy ,golf plac zabaw ,i siłownia ,nowy park z drążkami do ćwiczeń wiele innych atrakcji .Kuracja w Energetyku zadowalająca ,ale każdy ma swoje zdanie . :) 8-) :o
Ostatnio zmieniony 21 paź 2018 21:05 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nazwisko
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: Nutka »

Dziękujemy Grażynko za opis 8-) :kwiat:
forumowicz

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: forumowicz »

Dzięki za ocenę - grunt to zadowolony kuracjusz :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: Felice »

Grażynko,podziękować 😍
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: BozenaMat »

Dzięki Grażynko......... zapisuję do listy i kompletuję dobre Sanatoria na następny wyjazd :D :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: andrzej1955 »

Typowe dla Grażynki :kwiat: -Reporterskie-skrótowe-acz konkretne wypowiedzi,dzięki za info i jak to już ujęła Bożenka-następny pozytywny obiekt do odwiedzenia,Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: grazynamackowiak »

Dziękuję to tylko krótki opis kuracji :kwiat:
Dodam jeszcze minusem szpitala uzdrowiskowego była niby winda ,nazwała bym platforma .
Kuracjusze z kulami po schodach schodzili na zabiegi stołówkę :shock:
Natomiast hotelowiec miał 2 windy , tam byli kwaterowani kuracjusze komercyjni sanatoryjni .
Zjeżdżałam psełdo windą platformą tylko z bagażem ,cała kuracja bez windy na pieszo :)
Pozdrawiam forum :kwiat:
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: ulanie »

grazynamackowiak pisze: 22 paź 2018 06:39 Dziękuję to tylko krótki opis kuracji :kwiat:
Dodam jeszcze minusem szpitala uzdrowiskowego była niby winda ,nazwała bym platforma .
Kuracjusze z kulami po schodach schodzili na zabiegi stołówkę :shock:
Natomiast hotelowiec miał 2 windy , tam byli kwaterowani kuracjusze komercyjni sanatoryjni .
Zjeżdżałam psełdo windą platformą tylko z bagażem ,cała kuracja bez windy na pieszo :)
Pozdrawiam forum :kwiat:
Dziękuję Grażynko za obszerną wypowiedź, już mi wyobraźnia podpowiada co i jak 😀niebawem będę w Energetyku 😀 Możesz mi powiedzieć coś na temat basenu? Bo ja zawsze sobie wykupuję karnet, chciałbym wiedzieć, czy i tym razem będę mogła.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: ulanie »

Pierwsze wrażenia z Energetyka - takie sobie, pokój na siłę robi za 3-osobowy, peerelowski, zaniedbany, tapicerka na krzesłach brudna, balkon brudny, dobrze że wzięłam 5 swoich ręczników, bo tu dostałam jeden. Łazienka też pozostawia dużo do życzenia, nawet śmieci w koszu zostały po poprzednikach no i nie ma światła w pokoju, tyle na temat bazy hotelowej. Czekam na resztę wrażeń, mam nadzieję, że ważniejszy aspekt pobytu zrekompensuje mi 28 - dniowy turnus :) Pozdrawiam 😊
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław Energetyk

Post autor: ulanie »

Wrażeń ciąg dalszy :D baza zabiegowa może być, rehabilitanci bardzo sympatyczni, lekarz też. Szkoda tylko że, nie ma ćwiczeń w basenie. Ogólnie nie jest źle, ale do najlepszych, dla mnie ma jeszcze kawałek drogi. Pozdrawiam :serce:
ODPOWIEDZ