Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
monika++++
Posty: 1
Na forum od: 03 lis 2018 12:11
Oddział NFZ: Podkarpacki

Grębiszew

Post autor: monika++++ »

Witam właśnie jestem na turnusie w Grębiszewie,mogę napisać pokoje dwu osobowe ,czysto,rehabilitanci młodzi ,znają sie na rzeczy,potrafią pomóc i doradzić.Turnus nr.5 najlepszy (wszystko zależy od ludzi od tego jak się zachowują,kultura wiele można zdziałać) :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1241
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Grębiszew

Post autor: Samosia »

Jakbym juz czytala taka sama opinie tyle,ze inaczej napisana :o No i mysle,ze pisze to jedna i ta sama osoba tylko zmienia sobie fundusz NZF :lol:
Przemek Przemek
Posty: 3
Na forum od: 02 lis 2018 19:57
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Grębiszew

Post autor: Przemek Przemek »

Samosia chyba jednak niewiesz co mówisz . Może po prostu przyjedz to sama zobaczysz .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Grębiszew

Post autor: zbigniew165 »

Samosia szkoda fatygi, bo o tym przybytku tylko jego pracownicy wypowiadają się dobrze. Jeszcze niech napiszą, że tam dojazd tylko rowerem. :lol: :lol:
Blondi82
Posty: 4
Na forum od: 03 lis 2018 11:47
Oddział NFZ: Śląski

Grębiszew

Post autor: Blondi82 »

Samosia jest nas prawie sto osób i tu każdy mówi za siebie, a nie za drugiego np. sąsiada czy córkę. Owszem jest tu zadupie, ale jak jest fajna grupa i potrafi się zorganizować to nie ma problemu. Poza tym jak ludzie zachowują sie normalnie, zamiast jak pies spuszczony z łańcucha to i P. Dyrektor (świetny facet) stara się iść na rękę i robi wszystko żeby umilić nam czas (nie wierzysz to zapraszamy dzisiaj na 19). Grębiszew to nie wczasy lecz sanatorium i ja również nie mam im nic do zarzucenia. Jeżeli chodzi o rehabilitacje to jest na najwyższym poziomie. Nie ma znaczenia czy to wspaniała Pani Monika czy Pani Ewelina czy Pan Tomasz itd wszyscy świetnie znają się na tym co robią i potrafią pomóc. Posiłki są porównywalne a nawet lepsze jak w innych sanatoriach, pokoje z łazienkami zadbane. Chcesz jechać do sklepu zgłoś na portierni i też nie ma problemu. Jest stare dobre przysłowie,, co dajesz to i zbierasz,,. Wszystko jest dla ludzi i personel Grębiszewa to doskonale rozumie, jak jest jak należy w granicach rozsądku to i oni robią wszystko żeby umilić nam pobyt. Turnus nr 5 wymiata 😁😘😘😘
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1241
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Grębiszew

Post autor: Samosia »

zbigniew165 pisze: 03 lis 2018 17:01 Samosia szkoda fatygi, bo o tym przybytku tylko jego pracownicy wypowiadają się dobrze. Jeszcze niech napiszą, że tam dojazd tylko rowerem. :lol: :lol:
Witaj Zbigniew165...masz w 100% rację z tym dojazdem....bo aby tam dotrzeć ze śląskiego trzeba by od 4 do 7 razy się przesiadać a czas to od 6 do nawet 10 godzin jazdy :o a dla kogoś kto nie posiada własnego samochodu i na dodatek porusza się przy pomocy kul to droga przez mękę :(
Blondi82
Posty: 4
Na forum od: 03 lis 2018 11:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Grębiszew

Post autor: Blondi82 »

Ja też jestem ze Śląskiego i potwierdzam że dojazd jest fatalny, ale i tak uważam że warto. Niestety nie jestem tu pracownikiem, a szkoda bo zamiast chorować i przyjeżdżać tu po to aby dojść do zdrowia to wolała bym pracować z tak zgranym zespołem. Niestety są takie czasy, że ludzie wolą krytykować niż przyjąć to co dobre,a prawda jest taka że jak słyszałam co się tu działo na poprzednich turnusach to się nie dziwię że ludziom nie szli na rękę. Bo trudno iść na rękę jak trzeba interweniować z policją, czy wymieniać rozpi... drzwi itd. Ludzie dostają to na co zasługują i na co sobie zapracowali
Blondi82
Posty: 4
Na forum od: 03 lis 2018 11:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Grębiszew

Post autor: Blondi82 »

Poza tym skoro twierdzisz że wszystkie pozytywne opinie piszą pracownicy, to znaczy że negatywne piszą ludzie z konkurencji :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Grębiszew

Post autor: zbigniew165 »

Pracownicy Grębiszewa przestańcie na tym forum zachwalać Wasz Dom Opieki Seniora, bo my nie jesteśmy naiwni. Jeżeli ktoś pisze same pozytywy po zarejestrowaniu się i napisaniu 1 lub 2 postów, to świadczy o tym, że ma w tym interes. Ten Wasz Dom Seniora, to nie jest sanatorium i nigdy nim nie będzie. Tam jadą tylko ludzie wysłani przez ZUS, bo nie mają innego wyjścia będąc na zasiłku. Wasze zaklinanie rzeczywistości nic tu nie pomoże. :shock:
Blondi82
Posty: 4
Na forum od: 03 lis 2018 11:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Grębiszew

Post autor: Blondi82 »

Jak jesteś taki pewny podaj nr telefonu to pogadamy. Chętnie na priv podamy Ci nasze prywatne dane
ODPOWIEDZ