Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Grębiszew

Post autor: forumowicz »

Proszę numer skierowania , sprawdzimy w przeglądarce :D
forumowicz

Re: Grębiszew

Post autor: forumowicz »

Ciekawy jest ten Grębiszew :roll:

Powiem tak, w moim regionie był taki "świetny" ośrodek "Pałac na wodzie" w Augustowie , tam też zachwalano jakie warunki, jakie zabiegi , jacy masażyści tylko te opinie były pisane przez pracowników . Tajemnicą Poliszynela było , że ludzie - kuracjusze byli tam traktowani jak zło konieczne. Obecnie słynny kurort nie ma kontraktu ZUS-owskiego , ma turnusy z PEFRONU i prywatnych gości i niech tak zostanie .

Jak jest w Grębiszewie tego nikt nie wie poza tymi , którzy tam mieli rehabilitację z ZUS-u , wcześniej czy później prawda o ośrodku wyjdzie :)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Grębiszew

Post autor: Samosia »

Skoro to ,,sanatorium - centrum rehabilitacji " jest takim super miejscem z super zabiegami,pokojami,wyzywieniem itp. to dlaczego w internecie jak to ma miejsce w innych sanatoriach i ośrodkach rehabilitacji nie mają stronki www. gdzie można zobaczyć jak wygląda,jakie zabiegi posiadają i co oferują....a o tym miejscu ZERO INFORMACJI :o
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14295
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Grębiszew

Post autor: ANDY12345 »

Jeżeli są tak zróżnicowane opinie to znaczy że prawda leży pośrodku. Każdy może zamieścić opinię bo ma do tego prawo (jeżeli tam był) Byłem ostatnio w Wysowej i też opinie były różne ale nie tak skrajne. Zadupie jak niektórzy piszą to niech jadą do zgiełku i hałasu ja tam wolę spokój i ciszę komfort psychiczny bezcenny. Tak samo Krynica po sezonie mało ludzi spokój cisza jeszcze jak pogoda dopisze i zgrana paczka to chodzi się codziennie tymi samymi ulicami i zawsze jest inaczej. Jedziemy się leczyć a nie nastawiajmy się na Bóg wie co. Należy się cieszyć że jest bo można się było urodzić w np. Ugandzie albo Emiratach, jeżeli komuś nie pasuje to zawsze może zwrócić skierowanie podając przyczynę. Fakt że duże znaczenie ma dojazd zwłaszcza jak mamy problem z chodzeniem, ale jest też dużo ludzi którzy z pocałowaniem ręki wezmą to co jest bo nie mają innego wyjścia, na zabiegi musieliby dojeżdżać po kilkadziesiąt kilometrów i to codziennie. Zawsze będą + i - jak to w życiu jedni mają lepiej drudzy przesrane. Optymizm optymizm zapraszam do mojego postu Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego było dobrze ale się spieprzyło. an :)
Rafmilio
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 gru 2018 21:04

Re: Grębiszew

Post autor: Rafmilio »

Blondi82 pisze: 03 lis 2018 17:11 Samosia jest nas prawie sto osób i tu każdy mówi za siebie, a nie za drugiego np. sąsiada czy córkę. Owszem jest tu zadupie, ale jak jest fajna grupa i potrafi się zorganizować to nie ma problemu. Poza tym jak ludzie zachowują sie normalnie, zamiast jak pies spuszczony z łańcucha to i P. Dyrektor (świetny facet) stara się iść na rękę i robi wszystko żeby umilić nam czas (nie wierzysz to zapraszamy dzisiaj na 19). Grębiszew to nie wczasy lecz sanatorium i ja również nie mam im nic do zarzucenia. Jeżeli chodzi o rehabilitacje to jest na najwyższym poziomie. Nie ma znaczenia czy to wspaniała Pani Monika czy Pani Ewelina czy Pan Tomasz itd wszyscy świetnie znają się na tym co robią i potrafią pomóc. Posiłki są porównywalne a nawet lepsze jak w innych sanatoriach, pokoje z łazienkami zadbane. Chcesz jechać do sklepu zgłoś na portierni i też nie ma problemu. Jest stare dobre przysłowie,, co dajesz to i zbierasz,,. Wszystko jest dla ludzi i personel Grębiszewa to doskonale rozumie, jak jest jak należy w granicach rozsądku to i oni robią wszystko żeby umilić nam pobyt. Turnus nr 5 wymiata 😁😘😘😘

Witam , jadę do Grębiszewa 02.01.2019 . Czy mógłbym prosić o więcej informacji . Z góry dziękuję
Rafmilio
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 gru 2018 21:04

Re: Grębiszew

Post autor: Rafmilio »

Witam szanownych forumowiczów . Jadę na turnus 02.01.2019 z Gliwic . Czy ktoś z Was dostał skierowanie w tym samym terminie?
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Bylam w Grebiszewie w pazdzierniku .pogoda byla piekna to nie nudzilismy sie rowerami zwiedzalismy pobliskie wioski chodzilismy na grzyby itp. Odnosnie rehabilitacji to ok .jedynie wyzywienie na b.niskim poziomie monotonne . Pokoje 2 osobowe czyste.latem i jesienia nie mozna sie nudzic ale zima to juz nie wiem? :D
Rafmilio
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 gru 2018 21:04

Re: Grębiszew

Post autor: Rafmilio »

A czy na weekend można opuścić ośrodek? Tzn .sb_nd
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Wiem ze kolezanki wyjezdzaly w niedziele rano poza osrodek a w sobote do poludnia jeszcze sa zabiegi
Rafmilio
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 gru 2018 21:04

Re: Grębiszew

Post autor: Rafmilio »

Dzięki za informację Marika
ODPOWIEDZ